מפרט ב 5 וחצי אלף (תקציב חדש 6000 ש"ח) לשימוש ביתי שיכלול את הכל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב 5 וחצי אלף (תקציב חדש 6000 ש"ח) לשימוש ביתי שיכלול את הכל

doperla

Recommended Posts

באותו תקציב בערך, יש גם את GeCube Radeon HD2400XT w/ HDMI, יש למישהו יתרון על האחר?

ועוד שאלה, כשאתה אומר שאפשר להסתפק בסטוק, הכוונה בקירור המובנה של המעבד, לתת לו לעבוד ואם יפריע לי הרעש אז לקנות מה שאמרת ולהחליף עצמאית??

נראה לי שבכל זאת מצאתי את הפתרון בעצמי.

Intel 2 Duo E6550 Box

כל הסוד הוא במילה box, הכוונה שהמעבד מגיע עם מאוורר, בניגוד ל oem, שמגיע רק המעבד

האיפורמציה הגיע מהדיון הבא, בנוסף ולידעתכם

קח הנחה לא מאומתת ששמעתי מכמה מקורות שונים.

א. מעבד OEM לא עובר את אותן בדיקות איכות שמעבד RETAIL עובר ומהניסיון שלי עם מעבדי AMD

משום מה מעבדי BOX עשו OC שלא בערך למעבדי TRAY (מובן שיש יוצאי דופן , אני מדבר על הרוב שהיו לי לפחות.)

ב. רוב הסיכוי שתקבל מעבד TRAY עם מדבקה מחורבנת של היבואן מה שלא קורה ב BOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס מסך הוא טיפה יותר יקר(XT) אבל עדיין לא שווה לעבור אליו, המהירות גישה כמו בפרו היא 64 ביט

אין יל מושג מאיפה ההודעה הזאת, ההבדל בין בוקס לטראי הוא שבטראי את המאורר(סטוק) הקירור שבא עם המעבד

חוץ מזה זה אותו מעבד בלי מדבקות אותו מעבד

וכמו שהבנת אם ירעיש אז תקנה נפרד(אם כי אם קיימת אופציה לטראי אז תקח ישר נפרד בשביל שלו תתחיל לפרק

את המאורר ותעשה בעיות למערכת(בהנחה כמובן שאתה לא מתמצה בחומרה או בהרכבת מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט שאני יודע שיתאים לבחור יותר, מעבד חזק, הוא לא צריך אינטל כי חבל על הכסף והוא לא יקח E4XXX \ E2XXX כי לא מתוכנן OC, זיכרון של 2גיגה, כ.מסך עצמאי שתומך ב HDMI כולל קידוד HD למקרה שירצה לחבר לטלוויזיה בעתיד, זיכרון 2גיגה של OCZ, קשיח כמו שביקש 250גיגה, מסך כמו שביקש 20 לא רחב של DELL, קירור שקט למעבד, וסט אלחוטי של לוגיטק

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Athlon 64Bit AM2 4800 DualCore Box AM248DCB ¤ 509 1

לוחות אם Gigabyte M52S-S3P AM2 GM52SS3P ¤ 371 1

מארזים Compucase HEC 6A19 400TRT Black ¤ 414 1

קירור למעבד Arctic Cooling Freezer 64 Pro ¤ 120 1

קירור למארז Glacialtech 120mm Case Fan Two-Ball Bearing 18dba 36CFM ¤ 43 1

זיכרונות OCZ 2GB DDR2-800 DualKit (2x1GB) Gold XTC CL5-5-5-12 ¤ 436 1

קשיחים למחשבים שולחניים WD 250GB SATA II 16MB WD2500KS ¤ 403 1

כרטיסי מסך Sapphire ATI RADEON 2400Pro 256MB DDR2 PCI-E HDMI Retail ¤ 313 1

כונני דיסקטים alps black Floppy 1.44 Flop-black ¤ 36 1

צורבים LG H62NK DVD-RW Dual Layer Sata Black ¤ 180 1

מקלדות LOGITECH Cordless Desktop EX 110 ¤ 221 1

מסכים Dell 20" 2007FP UltraSharp Flat Panel ¤ 2326 1

הרכבת מערכת הרכבה ובדיקות, מחשב חדש 3000שח ומעלה ¤ 5 1

משלוחים לכל הארץ שליחת מחשב מעל 5000שח שליח עד הבית כולל ביטוח ¤ 5 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ¤ 5382

המפרט הורכב באתר של http://tms.co.il

נשאר כסף לאל-פסק - לא מבין בזה יותר מידי אבל בעבודה יש לנו את http://tms.co.il/product_info.php?products_id=1502 והוא עושה עבודה מצויינת, לא יקר ועובד טוב.

אני יודע שיש לזה גם דגם של USB(לחיבור המחשב ושליטה על כיבוי חכם) אבל אין להם באתר אז תשאל טלפונית איפה שתחליט לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני מצליח להבין את הכיוונים השונים (בלי OC)

אין לי דרישות מהמערכת לכן כיוון אחד זה שהוא יותר חלש/ישן, אבל עדיין יספק את הסחורה במחיר זול יותר.

כיוון שני זה , יותר מידי חזק לצרכים שלי ובהתאם יותר יקר.

הכיוון שלכם הוא לכיוון לוח אם + כרטיס מסך, כנראה לשם שידרוג עתידי (לפחות רוני ואש קרה מסכימים על אותו כרטיס)

אולי עדיף ללכת לכיוון של , כי הוא יתן מערכת יותר חזקה, ולכן תחזיק יותר שנים ללא צורך בשדרוג

בנוסף כדי לשים את הספק הזה - ENERMAX NOISETAKER 370W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהצעת(doperla) די מיותר הכרטיס מסך ששמנו לו הוא 2400 פרו שמספיק בשביל לו ספק של hec 400TRT

גם זול יותר מNOISETAKER וגם אם ירצה כרטיס חזק יותר בעתיד הוא יוכל לשים(כמובן תלוי איזה כרטיס)

לגבי המפרט של AMD

ההפרש הוא לא כזה גדול(יחסית לתקציב כמובן) פחות או יותר עומד על 300 ש"ח

ואני אישית הייתי לוח את המפרט של אינטל(במיוחד בגלל שהמפרט נכנס לתקציב הזה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא בעיקר קוסמטי(כל אחד והטעם שלו)

וגם הבדל בכמות המאוררים שאתה יכול לשים בהק אתה יכול לשים שניים של 120 מ"מ

כאשר רק אחד בא יחד אם המארז ובאפולו אתה יכול לשים עד שלוש מאוררים שניים באים יחד עם המארז השלישי

צריך לקנות בנפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...