עקיפת אוטו משטרתי(משטרת תנועה ):מה התוצאות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עקיפת אוטו משטרתי(משטרת תנועה ):מה התוצאות ?

RGod

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיצר זה קרה בכביש בעל כמה נתיבים רחב ביותר חח ,ולא עקפנו ב 140 קמש ,הניידת נסעה 120 עפ המד מהירות שלנו אז בהתחלה כאשר ראיתי אותה ....ולא רואים טוב כי האורות של הפנסים מסנוורים קצת בהתחלה חשבתי סקודה רגילה ואז ראיתי את המספר האדום מאחורה ,וגם שמתי לב שיש משהו על הגג זה היה במרחק 100 מטר משהו כזה .....ואמרתי לחבר שלי שיעט קצת למה יש משטרה ,הוא כולו איפה איפה ??? הוא לא שם לב בכלל ואז ראינו ועברנו לנתיב הימני לסוע מאחוריהם ,

ואז אמרנו נעקוף קיצר עקפנו יפה עם איתותים והכל ,בכל זאת עצר אותנו ועשה בדיקה שיגרתית חחח(מה נעשה ככה צריך אבל ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה נסגר איתך..אבל לא פעם ולא פעמיים עקפתי "ניידות משטרה"..ולא עשו/עצרו אותי..

לא צריך להיות בפאניקה בגלל שוטרים..

אני שונא את העובדה שנהגים במיוחד בכבישים מהירים..רואים שוטר נוסע על 80 קמ"ש אז כולם נוסעים אחריו..כי הם מפחדים..

זה שטויות..מותר לך לעקוף אותו כמו כל רחב אחר (גם במהירות גבוה של 120+-)..

ובלי קשר לתראד...המשטרה בארצנו היא פשוט בדיחה..בכל הנוגע לאכיפת התנועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני לא מפחד מאוטו משטרתי שנוסע לפני פשוט לפעמים אתה נדפק (נעצר ).....ומה לעשות שאין אוטוסטרדות בישראל חחח .

היה לי מקרה נסענו עם חבר בחיפה .....מכייוון האוניברסיטה למטה לכיוון חורב ונסענו אחרי אוטו משטרתי אז המשוגע הזה נסעה כזה מהר שבקושי הצלחנו לסוע אחריו ,הוא לא היה בתפיקד או משהו פשוט נסעה ככה ,כאשר הישגנו אותו ונסענו בשני נתיבים אז הוא הסתכל אילנו והמשיך להאיץ חחח ( :bash:אני וחבר שלי נפלנו מצחוק ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוטר לא יכול להגיד שנסעת במהירות מופרזת אם הוא לא מדד אותך עם ה"אקדח" מהירות הזה...הוא לא יכול להסתמך על זה שהוא רואה בספידומטר שלו 12 ואתה עוקף אותו אז זה אומר שאתה נהגת במהירות מעל המותר...

קיצר נגיד והוא היה עוצר אותך היית מבקש לראות מדידה של המהירות שבה נסעת אם אין לו אין לו על סמך מה לרשום לך דוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעקוף..\

חח פעם אחת ממש ממש מיהרתי ואפילו הבהבתי למשטרת תנועה עם האורות הגבוהים שתעבור לימין לא עברה אחרי כמה פעמים עקפתי מימין..

בין הדברים היותר טיפשים שעשיתי.. (נגמר טוב אפילו לא עצרו אותי לביקורת..)

אבל בעקרון אפשר ,אבל אם אתם עוקפים אותם תעשו את זה מה שנקרא לפי הספר.. תאותתו תעקפו בזהירות ורק אם יש שטח ראיה גדול וגם לא לחתוך את המשטרה כשחוזרים

ולא יעשו לכם כלום וגם אם כן יעצרו אותכם אין להם על מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי אבל עדיין הוא צריך להראות לך מדידה מסויימת...אחרת סתם ישעמם לשוטר מכונית עצור החלטתי שנסעת במהירות מעל המותר דו"ח

הוא לא ניידות רושמות את המהירות שלהן בכל זמן, אם היא נסעה בX ואתה עקפת אותה כלומר נסעת בX+Y אם היא נסעה במהירות המקסימאלית או יותר מהמהירות המקסימאלית זה מספיק בשביל לדפוק לך דוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות..מותר לך לעקוף אותו כמו כל רחב אחר (גם במהירות גבוה של 120+-)..

לא בישראל,

אין כביש במהירות כזאת וגם בעקיפה אסור לעקוף את המהירות המקסימלית.

הוא לא ניידות רושמות את המהירות שלהן בכל זמן, אם היא נסעה בX ואתה עקפת אותה כלומר נסעת בX+Y אם היא נסעה במהירות המקסימאלית או יותר מהמהירות המקסימאלית זה מספיק בשביל לדפוק לך דוח.

וזה לא יתפוס בבית משפט,

שיטות המדידה כמו הממלז עברו אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לא פיתחו עד עכשיו מערכת הגנה נורמלית נגד כל הממל"זים האלו. משהו בסגנון של "מעיל רוח" - מערכת שמזהה את הלזירה, מזהירה את הנהג ובו זמנית יורה טיל לעבר השוטר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך לא פיתחו עד עכשיו מערכת הגנה נורמלית נגד כל הממל"זים האלו. משהו בסגנון של "מעיל רוח" - מערכת שמזהה את הלזירה, מזהירה את הנהג ובו זמנית יורה טיל לעבר השוטר :smile1:

יש גלאי מכ"מ אבל לא גלאי לייזר(לפחות לא נפוצים בשוק לגלות מכ"מ הרבה יותר פושט מלייזר שהוא נקודתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...