פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ?

Blah

Recommended Posts

חבריה , אני חושב שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לחייל שנהרג השבוע ועוד שני כלבים מיחידת עוקץ שמתו בהתקלות עם מחבלים.

הפעילה ממש לא מעניינת אותי.

רגע, ואם הכלבים היו נגד הכיבוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב להשמטה של שם החייל .מההודעה המקורית שלי.

חבריה , אני חושב שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לחייל שנהרג השבוע ועוד שני כלבים מיחידת עוקץ שמתו בהתקלות עם מחבלים.

הפעילה ממש לא מעניינת אותי.

הציטוט המקורי :

"חבריה , אני חושב שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לחייל שנהרג השבוע , רס"ל עמי כהן מנתניה ז"ל, ועוד שני כלבים מיחידת עוקץ שמתו בהתקלות עם מחבלים.

הפעילה ממש לא מעניינת אותי."

אופס , יש לך בעיה עם הציטוט .

או שזה ממש מגמתי .

רע ! מגעיל ! ודוחה שהשמטה את שם החייל ! עמי כהן זכרונו לברכה

4_a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון כיבוש שחיילי צה"ל יושבים ומגינים עלינו מפני המחבלים שרוצים לפגוע בנו וכל הכבוד לצה"ל שהם עושים את זה!

אבל אם אתה מתכוון לכיבוש שחילי צה"ל יושבים שמה בגלל שהם רוצים לשבת שמה! אז כניראה אתה עוד שמלאני שלא קולט שאנחנו במלחמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wizy , אני חושב שזה ממש לא מצחיק , לאור העובדה שמצויין שחייל צה"ל נהרג.

ואם עושים מזה בדיחה , אז זה רע מאוד.

רגע, אל תבינו אותי לא נכון, לא צחקתי על החייל, חס וחלילה!!!!!

צחקתי על הקטע " ואם הכלבים היו נגד הכיבוש.."

מקווה שהבהרתי את עצמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה ביחידה זה שהחיילים שלנו שלכל אחד מהם מגיע שיא הכבוד לא יושבים שמה בשביל לשמור עלינו הם יושבים שמה כי קומץ אנשים החליטו לגור במקומות שיגרמו לאנשים אחרים להרוג אותנו ולא מוכנים לזוז משם. פינוי התנחלויות עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה ביחידה זה שהחיילים שלנו שלכל אחד מהם מגיע שיא הכבוד לא יושבים שמה בשביל לשמור עלינו הם יושבים שמה כי קומץ אנשים החליטו לגור במקומות שיגרמו לאנשים אחרים להרוג אותנו ולא מוכנים לזוז משם. פינוי התנחלויות עכשיו!

כל מילה חקוקה בסלע!

אני לא מוכן לשבת עוד כחצי שנה (אחרי הגיוס)

ולשמור על 2 איש בישוב מבודד בחור בגדה המערבית, כי בתנ"ך כתוב שצריך שלמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שגם אני חושב אפילו שהדעות שלי ימניות!

להעיף את כל המתנחלים!!! נימאס מהשטיות שלהם! אם הם רוצים להיות שם אין בעיה! אבל שהם ישמרו על עצמם! להתחיל פשוט להעיף אותם! הם סתם מתגרים בערבים! ואני בטוח שחלק גדול של כל האינדיפדה בגללם!

שרון תעיף אותם כמה שיותר מהר!!! נימאס כבר מהטימטום שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שגם אני חושב אפילו שהדעות שלי ימניות!

להעיף את כל המתנחלים!!! נימאס מהשטיות שלהם! אם הם רוצים להיות שם אין בעיה! אבל שהם ישמרו על עצמם! להתחיל פשוט להעיף אותם! הם סתם מתגרים בערבים! ואני בטוח שחלק גדול של כל האינדיפדה בגללם!

שרון תעיף אותם כמה שיותר מהר!!! נימאס כבר מהטימטום שלהם!

להעיף את כל המתנחלים הבודדים , אבל לא בצורה כזו שתגרום לאוייב המר והאכזר להרגיש שהוא יכול להעיף אותי מהבית שלי (כי הוא יחשוב שגם באר שבע זה התנחלות) , בקיצור צריך לעשות את זה במשא ומתן מר, על כל מתנחל , כך שהמחיר הכללי בשבילו יהיה הזול ביותר.

זה פוליטקה , אסטרטגיה, וכמובת החלטות מדיניות קשות וחשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים באו ואמרו והבטיחו לנו שהבעיה היא במישהו אחר ושצריך לפגוע בו (כל אחד בדרכו) על מנת לפתור את כל מכאובינו הרבים (אמירות ריקות שהן תוצר מובהק של שנאת חינם). ברגע שכל אחד בא ואומר לנו שהבעיה אצל מישהו אחר, הוא בהכרח אשם גם. כי הוא תוקף את השני כדי להשקיט את מצפונו הוא בעונותיו הרבים. שאף אחד לא ימכור לי שהוא לא שווה את הכסף שלו ושלא מגיע לו מה שקורה לו.

הגיע הזמן שנבין שכולנו אשמים במה שקורה לנו. שום דבר לא יכול לעבוד או להתקיים לאורך זמן על שנאה הדדית.

זה מתחיל בדברים הכי קטנים שאנחנו מעוללים אחד לשני מידי יום ביומו (באלפי צורות שונות, כל אחד כל רגע.), ולא שמים על כך את הדעת בכלל.

הערבים מנצחים את כל העולם כי הם עושים את מה שהם צריכים לעשות בתור ערבים. אנחנו רק לא עושים מה שאנחנו צריכים לעשות בתור יהודים ובטח לא בתור בני אדם. כשאני אומר יהודים אני לא מדבר פה על הפן הדתי אלא על הפן המוסרי ועל האהבה ששכחנו מה היא למרבה הצער.

למרבה האירוניה אם מישהו באמת היה מקשיב יש הרבה אמת במה שאומרים לנו אויבינו. עובדה שכל מה שהם אומרים שיקרה קורה (בדרכם הרעה, כמובן). לא נמאס לכם שהם נהנים פה מאיזה כח שהיה מגיע לנו אם רק היינו מתאחדים ופותרים ביחד את הבעיות כדי שכולם יהנו מהחגיגה ולא רק מי שהתמזל מזלו והגיע לו או מי שהצליח בערמה להתעשר על חשבון אחרים ובהכרח על חשבון אחרים. יש מספיק לכולם! אבל בגאותינו אנחנו חושבים שמגיע לנו יותר מלאחרים והתאוה הזאת גורמת רק לשנאה שמובילה בהכרח להרס וחורבן.

אין שום יאוש אבל, המצב בידינו לחלוטין. הגיע הזמן שנקח את עצמינו בידים ונתגבר על השטויות שלנו כי זה כבר לא משחק, אנשים אמיתיים מתים פה מידי יום ביומו. למה אנחנו מחכים שעוד יקרה פה כדי שנתאחד? הרי ככל שהשנאה תגבר המצב רק יחמיר ויקצין. כולם אומרים שאין פתרונות קסם אבל באותה נשיפה מוכרים עוד הבל ועוד הבטחה ריקה מתוכן שמבוססת על אי-ודאות מוחלט או על מידע דינאמי וחסר משמעות במקרה הטוב.

אבל למצב קיצוני דרושים פתרונות קיצוניים.

אהבת חינם לא מותנית ואחדות אמיתית לא בפוליטיקה...ביום יום ובכל רגע שכל אחד ואחת מאיתנו נכשל בלי לחשוב על זה בכלל. אנחנו רוצים כל כך הרבה יותר שלא נשאר לנו כלום.

מי יתן ועם יבין את הנזק שהוא גורם לעצמו, ונוציא את עצמינו ביחד מהצרה שהבאנו על עצמינו. ושיהיה לכולם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכתבה האחרון של "הפעילה" (שאת שמה כנראה מותר להשמיט):

"הגעתי לפלסטין לפני שבועיים, ועדיין אין לי מילים לתאר את מה שאני רואה. קשה לי ביותר לחשוב על מה שקורה כאן כשאני כותבת אליכם באמריקה - משהו בקשר לשער הוירטואלי אל המותרות. אני לא יודעת אם רבים מהילדים כאן חיו אי פעם בבתים שבקירותיהם אין חורי כדורים ובלי מגדלי צבא הצופים בהם מקצה האופק. אני חושבת, אם כי אינני בטוחה, שגם הקטן מבין ילדים אלה יודע, שלא בכל מקום נראים כך החיים. בן שמונה נורה ונהרג מטנק יומיים לפני שהגעתי, וילדים רבים ממלמלים את שמו - עלי - ומצביעים על הפוסטרים שעל הקירות. הילדים גם אוהבים לתרגל את הערבית שלי בכך שהם שואלים 'כיף בוש?', 'כיף שרון?' וצוחקים כשאני עונה בערבית המוגבלת שלי, 'בוש מג'נון', 'שרון מג'נון'. כמובן, זה לא בדיוק מה שאני מאמינה, וכמה מהמבוגרים דוברי האנגלית מתקנים אותי: בוש מיש מג'נון, בוש הוא ביזנסמן. היום ניסיתי להגיד 'בוש הוא כלי [בידי אינטרסים]', אבל אינני בטוחה שהצלחתי לתרגם את זה נכונה. מכל מקום, יש כאן בני שמונה שמבינים את מבנה מנגנון הכוח העולמי הרבה יותר ממה שאני הבנתי אך לפני כמה שנים - לפחות בקשר לישראל.

"אך בכל זאת, אני חושבת על העובדה ששום כמות של קריאה, הופעה בעצרות, צפיה בסרטים דוקומנטריים ושמיעת עדות חיה לא הכינה אותי למציאות שכאן. פשוט אי אפשר לדמיין את זה עד שאתה רואה את זה, גם אם נדמה לך שאתה מודע לכך שחוויתך אינה המציאות. ומה עם העובדה שהצבא הישראלי יעמוד בפני קשיים אם הוא יירה באזרח אמריקאי לא חמוש, ומה עם העובדה שלי יש כסף לקנות מים בעת שכאן הצבא הורס בארות, וכמובן, לי יש אפשרות לעזוב כשארצה. איש ממשפחתי לא נורה, בעת נסיעה במכונית, על ידי מטול טילים ממגדל צבאי בקצה רחוב בעיירתי. יש לי בית. מותר לי ללכת לים. בהיותי אזרחית אמריקאית אי אפשר להחזיק בי שנים על שנים ללא משפט. כשאני הולכת לבית הספר או לעבודה, אני יכולה להיות בטוחה למדי שלא אתקל בחייל חמוש לעייפה באיזה מחסום בדאונטאון - חייל שיכול להחליט אם אמשיך בעיסוקי או אם אחזור הביתה אחר כך. כך, אני חשה זעם בהיכנסי לרגע ובאופן חלקי אל העולם שבו חיים ילדים אלה, ואני תוהה איך זה יהיה בשבילם להגיע אל עולמי שלי.

"הם יודעים שבאמריקה ילדים בדרך כלל לא שומעים שירו באבא והם יודעים שהילדים שם הולכים לעיתים אל שפת הים. אבל אם יום אחד תראה את הים ותחיה במקום שקט, מקום בו יש תמיד מים ובולדוזרים לא גונבים אותם בלילה, אם תבלה ערב במקום בו אינך תוהה אם קירות ביתך יפלו עליך בשנתך, ותפגוש אנשים שלא איבדו איש - כשתפגוש במציאות של עולם שאינו מוקף במגדלים רצחניים, טנקים, 'התנחלויות' וקיר מתכת ענקי, אני תוהה אם אז תוכל לסלוח לעולם על כל שנות הילדות שבוזבזו בקיום - רק בקיום - כהתנגדות לאחיזת הברזל של הצבא הרביעי בעולם, מגובה על ידי מעצמת העל הראשונה בעולם - המנסה למחוק אותך מביתך. אני תוהה לעיתים בקשר לילדים אלה. אני תוהה מה יקרה אם הם באמת ידעו".

עריכה- קרדיט לניוזלטר של עידו אמין "דו"ח אמין", http://www.reshet.com/amin/doch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שהיא ראתה מה שהאיכילו אותה.

למה לא לקחו אותה לחמאס או לגיאד שמוחמד היה מלמד אותה איך להכין מטען ומה צריך לעשות בשביל לפגוע באזרחים חפים מפשע!

אולי היו לוקחים אותה לבית ספר שלהם והיא הייתה קוראת בספרים שלהם ששהיד זה יותר חשוב מהכל.

למה לא לקחו אותה לאיהמות של השאדים שתשמע מהם שהיא שמחה שהבן שלה רצח חפים מפשע!!!

ולמה לא לקחו אותה לראות את הסבל שנגרם למשפחה! של האזרח שנהרג בפיגוע של השהיד שרוצים להרוס לו את הבית.

והם מתפרנסים טוב מהציקים של 10000$ שהולך למשפחות השאיהדים שבא מסדאם! שכל הכבוד לאמריקה שהולכת לחסל את הטרוריסט הזה.

כואב עליה! ממש לא!

אבל ממש לא כואב לי על הפלשתיאנים נכון גם הם סובלים! אבל לא בגללנו! הם סובלים בגלל שהם מאמינים שכח זאת הדרך! וערפאת ואבו מזן ראש המשללה שנשלט על ידי ערפאת (בובה על חוטים) ממשיכים בזה!

אז המכתב שלה לא מזיז לי ובכלל כל מה שהיא אמרה! כי היא ראתה רק צד אחד! אבל כמו במשפט צריך לשמוע את שתי הצדדים ולפני שמחליטים מי האשם.

כולם סובלים אנחנו הלכנו בדרכי שלום וקיבלנו מכה אחר מכה! זה מלמד אותנו ערפאת הוא לא פרטנר לשלום נקודה!!!!

הוא קיבל מברק כמעט כל מה שהוא רצה והוא אמר לא! אז מה עוד אתם רוצים מישראל! שתוציא את הצבא מהשטחים בשביל שיהיה יותר קל למחבלים לפגוע בנו...

אני מקווה מאוד שמה שאמריקה עושה היום לסדאם בקרוב ערפאת יקבל את אותו דבר שמגיע לטרוריסט! ואמן שהשמועה שהוא מת היא נכונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכתבה האחרון של "הפעילה" (שאת שמה כנראה מותר להשמיט):

...

(ציטוט מקורי , ללא שינוי של תוכן , חוץ ממחיקה של החלק האחרון של המשפט בגלל גודל ההודעה וחוסר עניין אמיתי במכתב אידיוטי שכזה וחוסר עיניין אמיתי מאישה זרה שתומכת באוייב ).

עוד השוואות מטומטמות וחסרות הגיון בסיסי.

אף אחד לא השמיט את שמה (ואני מודה שהיא ממש לא מעניינת כאן אף אחד זולתך).

יש הבדל ענק בין "לא להזכיר את שמה " של זרה , לבין ציטוט של הודעה ולהשמית בכוונה תחילה את שמו של החייל .

איזה הבדל .

חייל שיכול להיות שכן שלי, אח שלי , דוד שלי וסתם חבר שלי.הוא , ורק הוא שמונע מפלסטיני "שנלחם בכיבוש (בכאילו)" להתפוצץ ולהרוג ילדים חפים מפשע , בני עמי , שלי .

מה בדיוק הפעילת שלום "ששמה לא הושמט אלה לא הוזכר " ? העם שלה תומך בעם שלי , ואני יכול לכנות את ה-"אח הגדול בוש".

היא בסה"כ אזרחית אומללה ,שלא הלך לה בארצה , ומפרה את הוראות מחלרת המדינה בוושינגטון שאסרו על אזרחים אמריקאים לטייל במקומות מסוכנים כמו בשטחים.

תתבייש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...