פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ?

Blah

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח RnGKay

מה? מי אמר שצה"ל בשבילי הא תמים? לא צריך להכניס לי מילים לפה.

צה"ל היא המערכת הכי מטומטמת במדינה הזאת... ומי שחושב אחרת שיחכה לרגע הגיוס שלו. הנקודה היחידה בה ניתן להגן על צה"ל היא שהוא מגן עלינו והוא עושה זאת טוב, מעבר לכך יש שם הרבה אנשים טיפשים והרבה בירוקרטיה!

חלק מדיעותי הן ימניות וחלק הן שמלאניות אז בבקשה לא להכליל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בבקשה תגיד לי איך אתה יודע מה קרה שם? מהתיקשורת הימנית/השמאלנית שלנו שמסלפת כל דבר רק בשביל הרייטינג? או מצה"ל שמנסים לטאטא כל "תאונה" מתחת לשטיח? או הפלסטינים החמודים והתמימים?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

אני אמרתי משהו הנוטה לאיזשהו צד? בבירור אמרתי ששני הצדדים לא אשמים, קרתה תאונה.

ואם כבר אז אתה מכליל! תקח את המקרה הפשוט: נהג בולדוזר אימתני שמפיק רעש שאין אפשרות להתגבר עליו בצעקה והראות בו מוגבלת מפנה שטח. הנהג הוא לא בעל ותק על הבולדוזר (בטוח שאין לו יותר משנתיים נהיגה עליו). מול הבולדוזר, החלק שהוא כמעט הכי חסום לראיית הנהג, נעמד עוד אדם המנסה לגרום לבולדוזר לעצור אבל, כפי שציינתי מקודם, הסיכוי שהבולדוזר יבחין באותו אדם הוא קלוש... ומכאן את ההמשך אתה יודע לבד.

זהו מקרה פשוט, אבל כאשר מכניסים לתמונה פעילת שלום וצה"ל הוא נהיה מסובך יותר והכל בגלל הרגשות המעורבים שיש לכולם כלפי השניים. בבסיס אין כאן צורך ביותר מדי מחשבה בכדי להבין את המקרה... בדיוק כמו העניין עם נהג הרכבת והאדם החוסם את דרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מציץ דרך חור המנעול, אל תתפלא אם תפגע כשיפתחו את הדלת!

צודק

לא היה לא שום דבר לחפש שם

יש לנו פה אתר בניה שמוריד חורש

כתבתי מכתבים לעיריה ולקבלן אבל לא עוצרים ואני לא אלך לעמוד שם מול משאית רכינה של 40 טון כי הוא לא יראה אותי והוא לא ישמע אותי

מה לעשות החיים קשים

היא סתומה ובגלל הטיפשות/שיגעון שלה קרתה תאונה מצערת שהיחיד מהמעורבים שאני מצטער עליו הוא נהג הבולדוזר שיצטרך לחיות עם כתם כזה כל חיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שני הצצדים לא אשמים כמו שאתה אומר אז למה הכותרת לא שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

אם שני הצצדים לא אשמים כמו שאתה אומר אז למה הכותרת לא שונה?

למה אתה שואל אותי?! אני פתחתי אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה , אני חושב שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לחייל שנהרג השבוע , רס"ל עמי כהן מנתניה ז"ל, ועוד שני כלבים מיחידת עוקץ שמתו בהתקלות עם מחבלים.

הפעילה ממש לא מעניינת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה , אני חושב שאנחנו צריכים לתת תשומת לב לחייל שנהרג השבוע , רס"ל עמי כהן מנתניה ז"ל, ועוד שני כלבים מיחידת עוקץ שמתו בהתקלות עם מחבלים.

הפעילה ממש לא מעניינת אותי.

כל מילה בסלע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...