פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעילת השלום שנהרגה - איך החיילים שלנו יכלו ?

Blah

Recommended Posts

למי שלא שמע, פעילת שלום אמריקנית נדרסה אתמול על ידי בולדוזר שהיה בדרך להריסת בית מחבל.

http://www.indymedia.org.il/imc/israel/webcast/52505.html

שימו לב לתמונות שבאתר, רואים בבירור שהיא ניצבת מול הבולדוזר ונוסף על כך יש לה מגהפון ביד, איך הנהג הזה המשיך ודרס אותה למוות ?

אני לא פעיל שלום מובהק או נגד ה"כיבוש" וכו.. אני פשוט מזועזע מסיפור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל שהדחפור הוא כל כך מסיבי, ישנו סיכוי טוב מאוד לכך שהנהג פשוט לא ראה אותה ושיער שהיא זזה הצידה כשהוא התקרב עוד קצת (על פי אחת הגרסאות, היא פשוט החליקה על ערימת אדמה ונפלה מחוץ לזווית ראייתו של הנהג).

חוץ מזה, גם אם היא הייתה מביאה עשרה מגה-פונים, זה לא היה עוזר לה להתגבר על הרעש שהדבר הזה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא שלנו צודק!!!!

בעיה שלה היא עמדה בדרכו...

אם נכנע לכל מי שיעמוד באמצע בולדזר לא היו מפילים בית אחד...!

אני ימני אבל בלי קשר היא אישה טיפשה...

ובאמת מסכנה שמתה אבל זה לא אשמתו של אף אחד רק שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אוליי תשאל שאלה יותר פשוטה :

מה עושה בחורה צעירה בת 23 , בישראל במקום הכי מסוכן בעולם ?

גיבורה? חסידת אומות העולם? אימא תרזה?

צעירה משועממת, שלא "הלך" לה בביתה והחליטה כי היא עושה משהוא. צעירה תמהונית משועממת ואומללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הראשונה שבה היא נראית עומדת מול הדחפור נראה לי צולמה במקום/זמן אחר

היא היחידה שיש בה תאריך של הצילום- לי זה נראה טיפה משונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לא לסמוך על מה שאתר "חדשות" שמאלני מובהק יאמר. ומכיוון שוועדת חקירה עדיין אין, ודיווחים באתרי חדשות יותר אוביקטיביים אין כלל - אני לוקח את כל העניין הזה (כפי שאותו אתר חדשות מנסה להציג) בספק רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות הבעלים של חוש אבחנה חד בצורה קיצוניתכדאי להבחין שזה:

bulldozeridf.png

לא דומה בגרוש לדחפור צעצוע הזה:

rach1.jpg

ועוד משהו קטן לחשוב עליו,

ניתן לראות בבירור שהחירוץ בקרקע הוא לא על ה"גופה" כביכול אלא לצידיה,משמע היא יכלה לזוז בחופשיות גמורה מנתיב הדחפור אך בחרה להישאר שם והלידחף בכוח מתחת לכף=התאבדות...

rach2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיוף תמונות

אני לא הייתי ממהר ומכריז על זיוף , זכרו את הסיפור שהיה בתחילת האינתיפאדה הזו עם ה New york times (אם אני זוכר נכון), שהפיצו תמונה שמראה חייל שכביכול "מאיים" על אזרח פלסטיני.

אותה תמונה אמנם לא זוייפה, אבל היא הוצאה מהקשרה. אותו בחור "פלסטיני" התגלה כיהודי, ועל פי עדותו אותו חייל צה"ל כלל לא כיוון את הנשק עליו אלא לכיוון המתפרעים (שלא הופיעו בתמונה), ובכך בעצם הציל את חייו של אותו אדם בתמונה.

מסקנה - לא תמיד לשפוט על פי בלבד, נאלץ לחכות למידע נוסף ויותר אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי.

אני לא מבין, אתם מטילים ספק באמיתות המקרה?

גם אם התמונות האלו אינן אותנטיות (ואין לאף אחד מכם שום סיבה להאמין שהן אינן אותנטיות, מלבד חשד כלפי כל גוף בינלאומי שמזדהה עם הפלשתינאים), כיצד זה קשור למוות של אותה בחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיתות המקרה לא מוטלת בספק, אמיתות המקרה כפי שאותו אתר ניסה להציג אותו (כרצח בדם קר כחלק מנוהג קבוע של פשעי מלחמה וכו'...) לחלוטין לא מקובל עלי.

ואגב.. מ CNN:

Other witnesses, however, reported that Corrie had scaled a pile of dirt but then lost her footing and fell backward behind it, out of sight of the operator. The continued moving forward, covering Corrie with dirt and then crushing her.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...