לוח מבוסס P35 של MSI. מה איתו? האם שווה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח מבוסס P35 של MSI. מה איתו? האם שווה?

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

ביולי כאשר סקרו באתר את ה- P35 ההשוואה נעשתה בין ג'גבייט ל- MSI כאשר האחרונה ניצחה (ם כי בנקודות מעטות)

http://hwzone.co.il/reviews/p35_ddr2/18/

אז נכתב שאייבורי לא ייבאו את הלוח לארץ.

מאז יצא לי לראות באיזו חנות לא מוכרת לוחות מבוססי P35 למכירה

http://www.foxpc.co.il/Category.aspx?CatCode=47

וזה אומר כנראה שכן מפיצים ומוכרים אותם בארץ.

האם שווה לחשוב עליהם במיוחד בהשוואה לג'יגבייט שמציאים פיצ'רים רבים על הלוחות ובמחירים נמוכים יחסית?

ולא, כבר הבנתי מקריאה פה שללכת להרכיב מחשב שלם באייבורי תהה כנראה בחירה דיי גרועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי עצות שניתנו לי בפורום ובהתחשב בכך שאין בכוונתי לעשות רייד הבנתי שאם נדבר במונחי גי'גבייט (שהבנתי שבמונחי עלות/תמורה מנצחים את אביט ואסוס)

אין סיבה לעבור מעבר ללוח GA-P35-DS3L מקסימום GA-P35-DS3R כלומר לא הרבה מעבר ל- 700 ש"ח ואולי פחות.

האמת שאחת הסיבות ש - נראו לי מעניינים (מעבר לכתבה שהיתה ונתנה עליהם פוקוס) זה בגלל לוח הקול המאוד אייכותי המשולב שלהם שחשוב לי היות והמחשב יהיה בסיס המוזיקה שלי.

הבנתי גם שמבין ה- 3 שהזכרתי מעלה, כרטיס הקול של ג'יגבייט הכי אייכותי..

השאלה היא אם אכן הכרטיס של כזה אייכותי והאם הם גוברים על ג'גבייט גם בשאר הדברים הרלוונטים - פיצ'רים למחיר, אמינות, שקט...

אגב, לא יודעת אם זה קשור, אבל אם בסוף אקנה ב-TMS יש מצב שאבקש למעבד.

בכל מקרה כעת לא עושה רושם שאעשה זאת לרכיבים אחרים בעצמי היות וראשית איני מבינה מספיק, ושנית אני חוששת מאיבוד אחריות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין כרטיסי הקול המובנים זניחים

הלוחות של נותנים את התמורה הכי טובה לכסף (היות והם זולים יחסית)

יש חנויות שמציעים OC תמורת תוספת מחיר

OC לא מבטל אחריות , כל החברות מאפשרות OC בביוס (חוץ מאינטל)

כל הלוחות-אם שקטים לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין כרטיסי הקול המובנים זניחים

הלוחות של נותנים את התמורה הכי טובה לכסף (היות והם זולים יחסית)

אז אני מבינה מדברייך שלמרות שנראה שללוחות של כרטיס קל אייכותי עם 7.1, עדיין לא שווה ללכת עליהם.

סתם כדי לדעת,

האם זה בגלל שהם מציעים פחות פיצ'רים למחיר (כמו ואבי)

האם בגלל שאם לא קונים אותם מהיבואן המחירים שהלם הארץ יקרים חסית או קשה להשיגם

האם זה בגלל האיכות

האם בגלל השרות והתמיכה של היבואן?

יש חנויות שמציעים OC תמורת תוספת מחיר

OC לא מבטל אחריות , כל החברות מאפשרות OC בביוס (חוץ מאינטל)

אגב OC. אני במינה שאם אני עושה למעב אז לקנות 800, אחרת אין שום טעם וללכת על 667. נכון?

אגב, עושים גם OC לזכרון? ואם כן האם צריך לבדוק בלוח שתומך בכך?

למה עוד כדאי לעשות OC?

לכרטיס מסך? - האם זה משפר את הביצועים שלו?

למשהו אחר?

כל הלוחות-אם שקטים לחלוטין

העניין זה בקירור של הלוח, והרעש שהוא מפיק, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי הכרטיס קול. אין הבדלים מהותיים. זה לא צריך להוות את השיקול בבחירת לוח כיום.

לגביי MSI. באופן אישי, נתקלתי בהמון לוחות כאלה שמתים לאחר 3 שנים. אבל יכול להיות שאותו דבר יגידו לך גם על יצרנים אחרים כגון , זה דבר קצת סוביקטיבי. לי כרגע יש כשנה ואני מאוד מרוצה.

אחריות... אני באופן אישי יודע להסתדר עם איבורי, ואם לוח ילך בתקופת האחריות, הם יחליפו לך ללא ויכוחים. אבל אם ישנם אפשרויות טובות יותר....

עריכה: לגביי קירור ללוחות אם. כולם שקטים (אין בהם מאוורר כלל), חלקם פשוט מקררים מעט טוב יותר. (צלעות קירור יותר מסיביות וכו) המינימום המגיע בלוח 400-600 ש"ח של יצרן סביר, מספק.

ההבדל מבחינת העלות בין 800 לאיטיים יותר הוא דיי זניח. לכי על 800 לביצועיים טיפ-טיפה עדיפים, ולאפשרות OC בעתיד אם תרצי.

ניתן לבצע OC גם לכרטיס מסך, אבל זה מיותר במידה ולא מריצים משחקים עדכניים במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לMSI שום פאקים באמינות.

אולי פאקים אצל היבואן...

הלוחות אם של מצויינים והם בסך הכל חברה מוכרת וטובה.

אוקי...

לדעתך במחיר שאני מתכוונת להוציא עדיף לי לקנות לוח של על פני ג'גבייט?

ואיזה פאקים יש עם היבואן? אם תהה לי בעיה, לא יטפלו לי בה?אגב, איך השרות של יבואני ג'גבייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...