Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה באסה שנדחה..... למה לעזאל הם הודיעו שהם חושבים שהם יוכלו להוציא אותה במרץ אם הם לא יכולים?

ולא קרירין באמת יש גבול עד כמה אפשר לטעון שיש יותר מדי FPSים אז נכון ועכשיו יש מלא אבל הם רצו להוציא אותו במרץ עד אז לדעתי במרץ כבר ישחקו בפחות FPS .... את התירוץ הזה אפשר להגיד על כול משחק FPS שיצא כי תמיד יהיו הרבה FPS תמיד יהיה BF ותמיד יהיה COD שהרבה ישחקו בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה לא כזה פשוט...

אבל מה שכן, אם מסתכלים ממש ממש טוב, שמים לב שהעצים ניראים שונה מאוד משאר המשחקים, פה הם ניראים ממש אובג'קטים !

ב קרייסיס נגיד זה ניראה סתם תמונה שמודבקת באמצע העולם ולא משנה על איזה הגדרות תפעיל את המשחק זה ייראה ככה...פה לא.

אבל הכי הגניב אותי זה שכל השטח פתוח ושהולכים לאן שרוצים..הכי כיף ! כמו באובליוביון רק עם יריות...קול ! 8)

אני מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה לא כזה פשוט...

אבל מה שכן, אם מסתכלים ממש ממש טוב, שמים לב שהעצים ניראים שונה מאוד משאר המשחקים, פה הם ניראים ממש אובג'קטים !

ב קרייסיס נגיד זה ניראה סתם תמונה שמודבקת באמצע העולם ולא משנה על איזה הגדרות תפעיל את המשחק זה ייראה ככה...פה לא.

אבל הכי הגניב אותי זה שכל השטח פתוח ושהולכים לאן שרוצים..הכי כיף ! כמו באובליוביון רק עם יריות...קול ! 8)

אני מחכה.

גם בקריסיס אתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה.. ברור שיש מגבלה וברור שגם ב 2 תהיה מגבלה

כי אחרי הכל אתה צריך ללכת לכיוון של המשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

{כל מה שאני כותב מבוסס על הווידאו של ה13 דקות ששוחרר)

ברור שיש משימות.... אתה לוקח על עצמך משימה כלשהי ואז מופיע לך X במפה שלך

וזה בעצם ההדרכה היחידה שיש במשימה הזאת משמה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה כדי להגיע לשמה

אתה יכול למצוא גליידר כזה ופשוט לדאות לשמה לנחות על איזה גג ולהוריד את כולם שמה מה שאתה רוצה לעשות אתה יכול...

עכשיו ברור שהמשחק יהיה מוגבל בנקודה מסויימת (המפה חייבת להיגמר איפהשהו) אני מניח שפשוט יהיו הרים עצומים בקצוות... אבל זה בסדר, כל משחק צריך הגבלה (לרוב המשחקים שמנסים להיות "חסרי הגבלה" הם אלה שנשברים ראשונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהמשחק הזה ימשיך בצורה טובה את המשחק הראשון שפשוט אין מילים לתאר כמה שהוא טוב....

אבל לפי דעתי אני לא חושב שהמשחק הזה יהיה טוב כמו הראשון בגלל שיוביסופט ולא קרייטק מפתחת את המשחק ואני לא סובל משחק שמפותחים ע"י הם פשוט מעפנים [ראה Rainbow Six למינהם וSC למניהם...]

נקווה לטוב.

ד"א משהו יודע על איזה משחק עובד קרייטק מאז שקרייסיס יצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העידכון האחרון הוא שהמשחק נדחה לסוף 2008 לפחות

כך על פי הדוחות הכספיים של .

חיכיתי למשחק הזה,חבל.

בינתיים אפשר להתרשם מעוד מידע על המנוע החדש שעליו מפותח המשחק DUNIA

http://www.farcry2-hq.com/

fc2bo6.th.jpg

עד אז יהיה לי על בטוח איזה שדרוג של המחשב, לפחות הלוח אם ומעבד..... פשוט קטסטרופה הפנטיום הזה. :-\

ואז יהיה אפשר לשחק נורמלי, אני מקווה ש- 2 באמת יהיה טוב כמו COD4 ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהמשחק הזה ימשיך בצורה טובה את המשחק הראשון שפשוט אין מילים לתאר כמה שהוא טוב....

אבל לפי דעתי אני לא חושב שהמשחק הזה יהיה טוב כמו הראשון בגלל שיוביסופט ולא קרייטק מפתחת את המשחק ואני לא סובל משחק שמפותחים ע"י הם פשוט מעפנים [ראה Rainbow Six למינהם וSC למניהם...]

נקווה לטוב.

ד"א משהו יודע על איזה משחק עובד קרייטק מאז שקרייסיס יצא?

Rainbow Six זה משחק מעפן? אולי אתה מעפן אחי. זה בין המשחקים החזקים שיש Rainbow Six [ווגאס] .

אני לא מסתפק אף פעם ;D

כמה שיותר ...

קבלו טריילר חדש חדש של מישהו שהצליח להביא שוב גיימפליי של הדמו (בשני חלקים):

יש שם קטע שהוא יורה על עצים (בחלק השני)בכדי להראות שהענפים נשברים

הטריילר צולם במצלמה חיצונים אל מול מסך כך שאיכות ירודה אבל אפשר לראות שהגרפיקה הולכת להיות מדהימה

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118821.html

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118856.html

תהנו :xyxthumbs:

הסרטון השני פשוט מהמם אין אין מילים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...