Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

ראיתי את הסירטון. אני לוקח בחזרה את מהש אמרתי על הלהוציא את הכדור [למרות שזה נראה כאילו הוא סתם מוציא טבעת שתקוע לו בכפפה, ואין לי משוג איך היא הגיעה לשם, מאוד מוזר], זה באמת לא מפריע, אבל ראיתי דבר די מעצבנים, כמו למשל, מתים מאוד מאוד בקלות [דבר שאף פעם לא אהבתי בFary Cry] ושהשנק מפסיק לתפקד טוב לדי הרבה זמן, זה לדעתי לא כיף.

אגב, למרות שהגראפקיה עצמה [ברמה הטכנית] לא מרשימה אחרי שכבר ראינו את Crysis, מאד התרשמתי מהמערכת הדינמית [רוח בעיקר וכדו'], זה במאת מדהים, חבל רק שזה לא במשחק אחר *אוץ' [=*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז תשחק על EASY

בעצם,המשחק לא יצא עדיין.

מה זה השטויות האלה? ???

השערות שמבוססות על הסירטון. תראה איך על התהחלה הוא מת סופר בקלות [וגם עוד כמה פעמים], ואיך שהנשק שלו לא תפקד טוב כי הוא "לא ירה נכון" או משו כזה, ואני דוקוא לא ראיתי לפני כן שום בעיה עם איך שהוא השתמש [ואחר כך זה לא קרה בכלל].

עזוב את רמת הקושי, אני פשוט לא אוהב שיורים בך כמה כדורים מסכנים ואתה ישר מת, אני רגיל למשחקים עם "סיבולת" כמו הילו לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שחק היילו, מה אתה רוצה מהמשחק ה"מסכן" ?

כדור מסכן, לא משחק מסכן.

אין לי X360, אני לא יכול לשחק 3 :-(

כול מה שאני אומר זה רק בקשר ל"שאיפה לריאליסטיות עד כדי כך שזה כבר לא כיף".

כול אחד מכם יכול לממצוא אלמנט או פיצ'ר שהוא לא יואהב שנימצא במשחק כדי שיהיה ריאליסטי יותר.

נ.ב,

תפסיקו להתנפל עלי רק כי יש לי דעות. חוץ מזה אף אחד לא פסל את המשחק, אז אם אכפת לכם, אל תכניסו לי מילים לפה [או מחשבות למוח]...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ביושוק התחיל כPC ONLY

אבל לזכותו יאמר שהוא "פורט מושקע"

אני לא מבין דבר אחד: פורט זה כשמעבירים מפלטפורמה אחת לאחרת, נכון?

אז איך FC2 וביושוק שפותחו כ ONLY (לא פותח כלום לפלטפורמות אחרות) הפכו לפורטים לPC? כי הרי הם כבר מהתחלה פותחו בשבילו ואז יותר נכון להגיד שהם פורטים לקונסולות לא?

אולי אני לא מבין פה משהו , אם אני טועה תתקן בבקשה.

נ.ב,

תפסיקו להתנפל עלי רק כי יש לי דעות. חוץ מזה אף אחד לא פסל את המשחק, אז אם אכפת לכם, אל תכניסו לי מילים לפה [או מחשבות למוח]...

מתנפלים עליך כי בנתיים אמרת הרבה שטויות וקצת דברים נכונים ומעשיים. ואף אחד לא הכניס לך מילים או מחשבות לפה/מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורט זה שמעבירים משחק מפלטפורמה לפלטפורמה בלי לתכנת את המשחק מחדש...

בתכלס זה אומר משחק שפועל לאט יותר עם דרישות גבוהות יותר..

ואל תשכח ש"PC ONLY" זה רק מה שהחברה אומרת לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הבעיה שלכם, כול מה שאמרתי זה שמשחקים יכולים לשאוף לריאליסטיות עד כדי כך שזה כבר לא יהיה כיף. הבאתי יופי של דוגמאות בכלליות. רק אמרתי שאני מודאג שFar-Cry 2 ינסה ליהיות ריאליסטי יותר מידי, עד שאלמנטים מסויימים לא יהיו טובים, ושאלתי מה דעתכם [אם גם אתם חושבים שזה יכול להיות בFar-Cry 2 או לא], ואני חייב להזכיר שבכלל לא עניתם על זה, הייתם עסוקים בתפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורט זה שמעבירים משחק מפלטפורמה לפלטפורמה בלי לתכנת את המשחק מחדש...

בתכלס זה אומר משחק שפועל לאט יותר עם דרישות גבוהות יותר..

ואל תשכח ש"PC ONLY" זה רק מה שהחברה אומרת לך

אז צדקתי.

נראה לי מוזר שהחברה תגיד שמוצר מסויים הוא ONLY ואז תודיע שהוא גם לקונסולות. טריק שיווקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנפלים עליך כי בנתיים אמרת הרבה שטויות וקצת דברים נכונים ומעשיים. ואף אחד לא הכניס לך מילים או מחשבות לפה/מוח.

למעשה הוא אמר דברים מעניינים שיש בהם משהו נכון. קח לדוגמה את המשחק STALKER גם הוא סובל מהבעיות הנ"ל.

ומספיק כבר לקטול דעות של בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kלא היה פה נסיון לקטול.

הבן אדם לא אוהב "למות מהר" במשחקים וזה מובן.

לכן קיימת אופציית ה EASY שמקלה על השחקנים ומאריכה את אורך החיים .

אבל לטעון שזה פחות כיף זה כבר ענין אידיבידואלי ולדעתי מאוד נקודתי לשחקנים מסוימים.

מיליוני שחקנים בעולם שיחקו ועדיין משחקים ברשת ב BF2

קל מאוד למות שם,לפעמים מיריה אחת.

ולא יכול להיות שהם לא נהנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kלא היה פה נסיון לקטול.

הבן אדם לא אוהב "למות מהר" במשחקים וזה מובן.

לכן קיימת אופציית ה EASY שמקלה על השחקנים ומאריכה את אורך החיים .

אבל לטעון שזה פחות כיף זה כבר ענין אידיבידואלי ולדעתי מאוד נקודתי לשחקנים מסוימים.

מיליוני שחקנים בעולם שיחקו ועדיין משחקים ברשת ב BF2

קל מאוד למות שם,לפעמים מיריה אחת.

ולא יכול להיות שהם לא נהנים :)

מסכים עם ההודעה שלך מאוד [=

למרות שאני אוהב BF2... אחד האהובים עלי |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...