Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם לא חושבים שהוא יהיה "מציאותי מידי"? שהם ינסו לעשות את זה עד כדי כך שזה כבר לא יהיה כיף?

אני לא חושב שיש דבר כזה מציאותי מדי למשחקי FPS...

זה לא כמו NFS שעושים את זה כלכך מציאותי שזה בלתי אפשרי לשחק...

בסך הכל אם אתה שם לב או לא, משחקים הולכים ונהיים יותר ריאליסטים ככה שאין סיבה שיפסיק להיות כיף, אלא להפך. (לדעתי לפחות- נחכה ונראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריאלסטיות בגרפיקה סבבה ואין איתה בעיה, לעומת זאת הרילסטיות בנשקים ממש מעצבנת !

הנשקים בקרייסיס הם כאלא לא כיפיים שזה מעפאן ! ממה שראיתי בסירטון של FC2 הנשקים שם דווקה יהיו בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת NFS ממש לא מציאותי, זה ממש לא סימולטור זה משחק ארקייד. משחק מירוצים מציאותי זה FROZA 2 [למשל], ולמען האמת FROZA 2 מציאותי עד כדי כך שזה לא כיף, בניגוד לבורנ-אוט.

אני למשל מעדיף בהרבה משחקיות כמו של HALO מאשר של 2 [המצופה].

זה יותר מידי מציאותי, זה לא כיף. כול הקטע במשחקים זה שזה לא אמיתי, ובמשחקים אפשר לעשות דברים שאיאפשר לעשות במציאות. חלק מהפיצ'רים של 2 עם כול הכבוד מאוד מציאותיים, אבל עד כדי כך שזה כבר לא כיף. תחשוב על משחק מציאותי. מי יהנה מלשחק במשך מלא זמן בטירונות, שרוב המשימות שלך יהיו לנקות את השירותים או סתם לרוץ וכדו'? ואז לצאת לאיזה מלחמה להרוג 4 טרוריסטים [או למות אחרי שתהרוג 1, הרי זה מציאותי], כשהנשק בכלל לא יורה לאן שאתה מכוון? או סתם לעמוד במחסום ולבדוק אם יש ערבי, ופעם בחודש לעצור אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.infarcry.com/downloadvideo.php?id=40

day/night game play in desert

תורידו את הסרטון, נראה ממש טוב.

נראה טוב

חלק מהפיצ'רים של 2 עם כול הכבוד מאוד מציאותיים, אבל עד כדי כך שזה כבר לא כיף.

איך אפשר בכלל לקבוע כיף/לא כיף על משחק שלא רק שלא יצא אלא גם אין דמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב

איך אפשר בכלל לקבוע כיף/לא כיף על משחק שלא רק שלא יצא אלא גם אין דמו .

אני לא קובע, אני משער [=

חוץ מזה, מה שחשבתי פעם [לפני שיצא] 1, התממש בשבילי כשהוא יצא... אז כמובן עוד לא הייתי בפורום... שוב זה יכול להשתנות, אבל כבר מפיסות המידע שהביאו על הריאליזם של המשחק אפשר בקלות, בשבילי, לשער שזה יהיה "יותר מידי מציאותי". גם ההשערה שלי עם Crysis הייתה נכונה [לא שהוא יהיה מציאותי, כי הוא ממש לא, אלא שהמשחקיות שלו לא תיהיה גבוהה כמו הגראפיקה, ולא תיהיה טובה כמו משחקים גדולים אחרים באותה שנה]. כמובן שזו דעה, וכרגע מה שאמרתי על 2 זו רק השערה.

תחשוב, אתה באמצע קרב יריות, אתה נפגע, 3 כדורים ואתה גוסס. הצלחתה להרוג את האויב האחד שעמד מולך אחרי שבזבזתה מלא תחמושת, עכשיו אתה צריך ללכת שעות לחפש תחמושת חדשה, אבל לפני כן כמובן אתה צריך להוציא מהגוף שלך את הכדורים, כדי שלא ישארו ותמשיך לדמם.

זה למשל, לדעתי, לא ממש כיף. להוציא את הכדורים שתקעו בך, כדי שלא ישאר ויגרום לפצע לדמם. ריאליסיטי? יחסית. נשמע כיף? לא ממש. כמובן שאולי הם ימצאו דרך לעשות את זה טוב, אני יכול רק לשער ולקוות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב, אתה באמצע קרב יריות, אתה נפגע, 3 כדורים ואתה גוסס. הצלחתה להרוג את האויב האחד שעמד מולך אחרי שבזבזתה מלא תחמושת, עכשיו אתה צריך ללכת שעות לחפש תחמושת חדשה, אבל לפני כן כמובן אתה צריך להוציא מהגוף שלך את הכדורים, כדי שלא ישארו ותמשיך לדמם.

זה למשל, לדעתי, לא ממש כיף. להוציא את הכדורים שתקעו בך, כדי שלא ישאר ויגרום לפצע לדמם. ריאליסיטי? יחסית. נשמע כיף? לא ממש. כמובן שאולי הם ימצאו דרך לעשות את זה טוב, אני יכול רק לשער ולקוות...

זה מזכיר לי את STALKER, לך תחפש תחבושות באיזה בונקר עד שתדמם למוות. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מקום לתזכורת הזאת

היא בכלל לא רלוונטית

ההוצאת כדורים זה רק רגיעה של איזה כמה שניות עם אנימציה יפה

הבעיה היא שאם אתה לא מוציא את הכדור אתה תמות הרבה יותר מהר

כל מה שצריך זה ללכת למחסה להוציא את הכדור ולהמשיך להרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...