Far Cry 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקסים אני חושב שהדרישות כבר ברורות לכולנו.

GTX280

E8600 + OC.

ואולי אני טועה, אולי כן אוכל להריץ את המשחק על Extreme גם עם ה8800GTS 512G92 שלי, מדובר בגרפיקה קצת פחות כבדה משל קרייסיס וורהד שלפחות הוא פועל אצלי (תודה לאל) סבבה על Enthusiest.

השאלה שצריך לשאול: האם מנוע ה Dunia יעיל יותר בניצול חומרה\ביצועים מאשר מנוע ה 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בטוח יהיה פחות כבד מקרייסיס ולכן הדרישות יהיו נמוכות יותר (אפשר לראות רמז מהדרישות מינימום)

נמתין ונראה....

והגזמת עם הכרטיס מזה ? אל תזרוק כרטיסים בלי מקור או ביסוס.

לי אישית הגרפיקה נראת פחות טוב לפי הסרטונים מקרייסיס...אבל נקווה שאני טועה ואני יופתע לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה פה ממש לא מרשימה, לא האפקטים ולא הטקסטורות, מה שמדהים פה זה העולם עצמו,

שטח עצום, אתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה (הפעם באמת), הכול פתוח בפניך !

כמובן שגם כל הקטע של העולם הדינאמי מדהים, אבל כמה כיף כבר יכול ליהיות לרוץ ולשרוף עצים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שגם כל הקטע של העולם הדינאמי מדהים, אבל כמה כיף כבר יכול ליהיות לרוץ ולשרוף עצים ??

את זה אמרו גם על קרייסיס... ואז כשאתה מנסה סתם להסתובב אומרים לך GET BACK TO THE :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אמרו גם על קרייסיס... ואז כשאתה מנסה סתם להסתובב אומרים לך GET BACK TO THE :-\

זה רק בים, ביבשה אין לך לאן להיסתובב בכלל... אבל פה כבר הראו GAMEPLAY חופשי בסירטונים, לפי דעתי זה מובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אז למה הם התכוונו, לא כל כך הבנתי.... :P

RA3 וFC2 במקרה הזדהבו באותו יום, ולכן גיימספוט כתבו את שתי החדשות האלה בידיעה אחת. למעט צירוף המקרים הזה, אין שום קשר בין המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אתה תודהם עוד יותר כשתוציא את המודלים מהמשחק ל3DSMAX ותרא LOWPOLT MODELS ואחר כך תסתכל בתדהמה איך אותם 1000 פוליגונים ניראים ניפלא על המנוע של DUNIA....

בFAR CRY 2 עשו בשכל כמו בCOD4 ..... במקום לפרט את כל המודל לפרטי פרטים פשוט מסתכלים לאן אנשים מסתכלים בתקווה לראות שם פירוט גבווה ואת כל שאר המקומות מורידים בפירוט... המשחק הזה כמו אישה יש לו מקומות כאלה יפים שאין לך סיבה להסתכל על המקומות הלא יפים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...