טפ' מומלצת לכרטיס מסך HD2900PRO - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טפ' מומלצת לכרטיס מסך HD2900PRO

roi.amitay

Recommended Posts

אז קיבלתי סוף כל סוף את המחשב החדש (מפרט בצד).

OC למעבד בדרך

התחלתי עם OC לכ. מסך שצריך עפ"י מה שכולם אומרים להגיע לOC יפה

חשוב לציין שזאת הפעם הראשונה שאני עושה OC למשהו

כרגע אני משתמש בתוכנה שמקבלים עם הכ. מסך Catalyst Control Center

הבאתי את הכרטיס בשלב ראשוני למהירות של XT אבל הבעיה היא שאני לא יודע מה הטפ' המומלצות ובאיזו תוכנה להשתמש כדי לבדוק טפ' (אני מאמין שמה שיש ב Catalyst זה לא נכון לגמרי) ובאיזו תוכנה לבדוק את הכרטיס תחת עומס.

כרגע הכרטיס עומד על 56 מעלות במנוחה (לא יודע איך לבדוק תחת עומס)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה.....

הורדתי את ה ATITool רק הבטא מסוגלת לראות את הכ. מסך שלי בגלל זה לא הצלחתי להפעיל אותה קודם

בכל מקרה ניסיתי כמה OC שונים, אחרי כמה פעמים שהמחשב נתקע הצלחתי להגיע ל 806.63Mhz לGPU ול 909Mhz לזכרונות, נתתי ל ATITool לרוץ קצת זמן עם האנימציה של הקוביה המסתובבת והכרטיס יציב (אפילו הצלחתי לשחק כמה שעות של .)

אני מאמין שאפשר להעלות את המהירות עוד קצת פשוט נמאס לי לחכות למחשב שיעלה :smile1:

הטפ' המקסימלית הגיע ל 84 מקווה שזה בסדר, זה נראה בסדר בגלל שהמאוורר של הכרטיס לא עובד אפילו ב50% ממה שהוא יכול (אה ועכשיו הבנתי למה אומרים שהוא רועש ;D) מתי שאני מפעיל אותו ידנית על 100% הטפ' יורדת בהרבה למשהו כמו 77 ויכול להיות שיותר פשוט זה עשה יותר מדי רעש והשכנים התלוננו :silly:

אז בקיצור השאלה שלי היא אם זה בסדר להשאיר את הOC כמו שהוא או שזה יותר מדי ולהוריד קצת את המהירויות \ טמפרטורות???

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לתעלה את המאוורר או שתוריד טיפבה את ה OC, בימים חמים הכרטיס שלך יעבור את ה 90 ואז זה לא יהיה טוב.

אני בקיץ כשהמאוורר על 100% ובלי OC הגעתי עם 8800GTS (שחם יותר מ HD2900) ל 80 מעלות, היום גם עם ה ATITTOL אני מתקשה לחמם את הכרטיס ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בפנדה קיסריה עלה 1450 בערך אולי כמה שקלים פחות זה חלק ממחשב חדש לגמרי שקניתי (מפרט בצד) אז אני לא יודע בדיוק כי הייתה הנחה קטנה.

GECUBE RADEON HD2900Pro 512MB HDMI ViVo PCI-e

סה"כ אני מאד מרוצה הפעלתי על רזולוציה מקסימלית כל ההגדרות הכי גבוהות ב וזה רץ חלק בצורה מדהימה...

הולך טוב עם המסך 24 של DELL

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בפנדה קיסריה עלה 1450 בערך אולי כמה שקלים פחות זה חלק ממחשב חדש לגמרי שקניתי (מפרט בצד) אז אני לא יודע בדיוק כי הייתה הנחה קטנה.

GECUBE RADEON HD2900Pro 512MB HDMI ViVo PCI-e

סה"כ אני מאד מרוצה הפעלתי על רזולוציה מקסימלית כל ההגדרות הכי גבוהות ב וזה רץ חלק בצורה מדהימה...

הולך טוב עם המסך 24 של DELL

;D

או או סוף סוף!

גם אני מתכנן לקנות את הכרטויס ויש לנו את אותו מסך.

איך המשחקים רצים על הרזולציה הכי גבוהה עפ פילטרים?

ביושוק

מדל אוף הונור

WIC

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קיבלתי את המחשב אבל כמו שאמרתי רץ מדהים

את האמת כל הנתונים היבשים האלה של FPS פחות מעניינים אותי בסוף אם זה רץ חלק וטוב על רזולוציה הכי גבוהה עם כל הפילטרים זה מצויין בשבילי

לא ניסיתי עדיין במשחקים אחרים אבל יש לי אותם על המחשב רק צריך להתקין תנו לי עד מחר ואני יחזור עם תשובה מלאה לגבי איך הם רצים ;D

חוצמזה שיכולות הOC של הכרטיס ממש ממש טובות אז זה בטוח יעזור למשחקים חדשים בעתיד ולמשחקים על כאשר אני יחליט לעבור (נחכה ונראה אחרי SP1)

אני משחק כרגע בOC קטן מאד רק כדי להביא את הכרטיס למהירויות של XT עדיין שקט והטפ' די נמוכות (מתחת ל70)

לא יודע להשוות את הכרטיס ל8800 למיניהם כי לא היו לי ולא ראיתי איך הם עובדים על המסך הזה, מצטער.

המלצה שלי, תקנה!

למרות שקשה לי להאמין שתצליח למצוא כרטיס בשבועות הקרובים (עפ"י מה שקראתי בפורומים פה אין בכלל באף חנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...