הצעה לרכישת צורב DVD ובעיה נוספת בקושחה של צורב yamaha - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לרכישת צורב DVD ובעיה נוספת בקושחה של צורב yamaha

elada22

Recommended Posts

אני רוצה לקנות צורב אחרי שהמחירים יירדו באופן סופי

עכשיו השאלה שלי היא כזאת, יש למה לחכות?

זאת אומרת צפוי לצאת בזמן הקרוב צורב שהוא מיוחד ומחדש משהו?

אם לא, רציתי לדעת מה הצורב הכי מומלץ לרכוש מחנויות של KSP

צפויה להיות לי בעיה אם יש לי של 512MB על המחשב?

אני משתמש בXP והזיכרון ממש מספק אותי ואין לי סיבה להגדיל

בזמן הצריבה, נוצר קובץ אימג' בגודל הצריבה על הדיסק קשיח? כי אני לא בטוח שיהיה לי מספיק מקום בשביל זה

ובלי קשר, יש לי צורב yamaha שקניתי לפני המון שנים אבל סך הכל הוא עבד מעולה עד לפני שנתיים שאני ניסיתי לעשות לו עידכון קושחה ובעצם לא מצאתי את הדגם המדוייק שלו באתר היצרן אלא דגם דומה ועידכנתי ויכולת הצריבה שלו נהרסה, כיום הוא נמצא במחשב אך הוא לא מחובר אבל טכנית הוא יכול לקרוא דיסקים באופן תקין. איך אני יכול לסדר אותו?

תודה רבה לכל העוזרים

נ.ב

קראתי את דביק צורבים מומלצים ומצאתי רק את הדגם הזה בחנות KSP

Lite-On LH-20A1P

הדגם המומלץ פה הוא בסיומת האות S ולא P, קיימים הבדלים?

אגב, הוא נמכשר ב160 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות צורב אחרי שהמחירים יירדו באופן סופי

עכשיו השאלה שלי היא כזאת, יש למה לחכות?

זאת אומרת צפוי לצאת בזמן הקרוב צורב שהוא מיוחד ומחדש משהו?לא צפוי לצאת משהו יוצא דופן,אולי יותר צורבים שיתמכו במהירות כפול 20 ולייטסקרייב,הצורבים היום כבר במחירי שפל,ההתמקדות הטכנולוגית כרגע היא בצורבי בלו-ריי ודומיו.

אם לא, רציתי לדעת מה הצורב הכי מומלץ לרכוש מחנויות של KSP

צפויה להיות לי בעיה אם יש לי של 512MB על המחשב?

אני משתמש בXP והזיכרון ממש מספק אותי ואין לי סיבה להגדילאמור לספק בהחלט.כל עוד הצורב יהיה אמין והדיסקים באיכות טובה לא אמורה להיות בעיה

בזמן הצריבה, נוצר קובץ אימג' בגודל הצריבה על הדיסק קשיח? כי אני לא בטוח שיהיה לי מספיק מקום בשביל זה

אתה יכול לשחק עם הגדרות של תוכנת הצריבה אם זה נרו או אשמפו וכדו'.

ובלי קשר, יש לי צורב yamaha שקניתי לפני המון שנים אבל סך הכל הוא עבד מעולה עד לפני שנתיים שאני ניסיתי לעשות לו עידכון קושחה ובעצם לא מצאתי את הדגם המדוייק שלו באתר היצרן אלא דגם דומה ועידכנתי ויכולת הצריבה שלו נהרסה, כיום הוא נמצא במחשב אך הוא לא מחובר אבל טכנית הוא יכול לקרוא דיסקים באופן תקין. איך אני יכול לסדר אותו?תנסה להשתמש באברסט או סנדרה או תוכנה אחרת לזהות אותו במדויוק ולבדוק גם את גרסאת הקושחה שקיימת אצלו,ולחפש בגוגל

תודה רבה לכל העוזרים

נ.ב

קראתי את דביק צורבים מומלצים ומצאתי רק את הדגם הזה בחנות KSP

Lite-On LH-20A1P

הדגם המומלץ פה הוא בסיומת האות S ולא P, קיימים הבדלים?

אגב, הוא נמכשר ב160 ש"ח

דגם מצויין,יש לי אותו - עושה את העבודה,ההבדל ביניהם שאחד זה סאטה והשני זה IDE=PATA לפי האותיות.סה"כ הLG והסמסונג וגם הפיוניר יעשו עבודה מצויינת,רק מומלץ לא להתעסק עם NEC=SONY=OPTIRAC לא יהיה בשאר הבדל משמעותי.מדברי חברי הפורום צורב סאטא יותר שקט מצורב IDE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בתוכנה שהפניתי אותך.

תכנס לאפשרות שלSTORAGE-> OPTICAL DRIVES

ותגיד מה הדגם של הצורב שלך.

הלוח שלך בטוח תומך בSATA השאלה אם היציאה תפוסה כבר ע"י הHD,באותה הזדמנות שאתה בSTORAGE תכנס לWINDOWS STORAGE ותבדוק האם הHD שלך מחובר בIDE או SATA.

חוץ מזה,תבדוק מה הדגם של הצורב הנוכחי שלך והFIRMWARE שמותקן אצלך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...