שאלה על ליברטי 400W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על ליברטי 400W

davidreznic

Recommended Posts

באמת שנמאס לי מדיונים כאלה כשאפשר לקבל תשובה ע"י חיפוש.

אני לא יודע אם אתה יודע, אבל כשמישהו קונה משהו חדש, הוא גם רוצה להיות בטוח ב 100%.

אולי הוא לא מבין כמוך וצריך שעוד מישהו יתן לו דעה, לא צריך לתקוף כל בנאדם על זה שהוא לא עושה חיפוש.

וכמו שאמרו, הספק יחזיק את המפרט כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב 51, אני לא צריך להצטדק בפנייך,אבל רק כדי לסבר את האוזן - העניין כמובן ברור לי אבל הוא אינו קשור בכלל לכוונתי.

חיפוש פשוט היה מראה לו את אדון X למשל ששאלת אותה שאלה ויש לו מפרט דומה שמכיל 8800GTS יחד עם מעבד 6550/6750/Q6600,כמובן ששם היו תשובות שלי/שלנו לגבי העניין ובזה נגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה.

אם הכרטיס מסך לבדו צורך 400W, והמעבד צורך 65W, זה כבר 465W. אז איך זה שהספק מתמודד עם זה. האם לוקחים טווח ביטחון כ"כ גדול. נראה לי שאני מפספס משהו. תודה

ועוד שאלה, כתוב שלכרטיס מסך צריך מינימום 400W, ומסילה של 12V עם 26A או יותר. ובמפרט של הספק כתוב שכל מסילה נותנת 20A, וביחד הן נותנות 30A ו360W

אז זה אומר שאני מחבר שני כבלי חשמל לכרטיס מסך? וביחד זה נותן 360W אבל צריך 400W......הצילוווו מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה????????

תודה לכל מי שיסביר....:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר די פשוט...

הכרטיס מסך לא צורך 400W, וגם לא יצרוך 400W בשנים הקרובות, עזוב את מה שהחברה שמייצרת את כרטיס המסך כותבת עליו, הם לוקחים טווח ביטחון אדיר בשביל להבטיח שתוכל להשתמש בכרטיס גם עם ג'נרי. זה אומר שאתה מחבר כבלים לכרטיס מסך בתלות לאיזה כרטיס מסך זה, במקרה של ה-8800GTS, אתה מחבר אליו רק אחד.

בקיצור, הספק כוח הזה יספיק לך ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-520 נותן 40A ב-12V שזה בחישוב מהיר 480W..

הליברטי 500 נותן ב-12V הספק עלוב יחסית של 32A שזה סה"כ 384W..

ה-620 של קורסאיר רק כדי לסבר את האוזן נותן 50A שזה 600W ב-12V

ה-620 של ליברטי נותן שוב נתון עלוב של 456W בלבד.

לאחרונה נדמה לי שה-HX 620 של קורסאיר גם זול בהרבה ב-620 של ליברטי.

ובשורה התחתונה,אין מה לחשוב על הליברטי 500/620 ולא משנה כמה כסף יש לכם ולא משנה איזה מחשב יש לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל במפרט שלי ותראה שלי זה מאוד מספיק... למרות שהמעבד שלך יותר חזק משלי, זה עדיין יספיק לך בהחלט, בלי לחשוב הייתי לוקח אותו במקומך.

המחיר של הליברטי , ירד בכמה עשרות שקלים מלפני חצי שנה ויותר, זה אומר שהערך שלו לא יורד, הוא היה ספק טוב, ונשאר כזה. לדעתי, תיקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...