תראו איזה דבר מצחיק מצאתי! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איזה דבר מצחיק מצאתי!

bob24

Recommended Posts

באתר הזה מוכרים מחשב:

http://www.zed.co.il/Product.asp?ProdID=857879

ומצטטים שם את hwzone מפארים את ליבת הcore 2 quad אבל עורכי האתר של זד בעצם עיוותו את הציטוט כי הציטוט מדבר בעצם על המעבדים בעלי 2 ליבות והם שינו את זה מcore 2 לcore 2 quad חח..

הנה המאמר המקורי:

http://hwzone.co.il/reviews/6800_xtreme/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אבל בכתבה ב-HWZone לא דיברו על ה-Quad.

:nixweiss:

זה סילוף דברים...

כדאי שנציג מהאתר יפנה אליהם ויבקש לשנות את זה.

אין להם שום זכות לקחת ציטוט ולהתאים אותו לצרכים שלהם.

-------------

המקור:

כשדלפו תוצאות הבנצ'מרקים הראשונים של מעבדי ה-Core 2 לרשת, רבים מחובבי החומרה בעולם פשוט לא האמינו לתוצאות. המעבדים החדשים הפגינו ביצועים כל כך טובים (ואפילו דמיוניים במקרים מסוימים) עד כי הם כלל לא התקבלו על הדעת. יתרה מכך, רבים סרבו להאמין כי דווקא אינטל, שהייתה בשנים האחרונות במגננה נוכח מעבדי ה-Athlon 64 של , הצליחה להתגבר על ה"אנדרדוג" האהוב ולהוציא מעבד שלא ניתן לתאר אותו בשום מילה מלבד 'מדהים'.

אינטל פעלה בהשקת מעבדי ה-Core 2 בצורה שונה, ולמעשה חיקתה את שיטת העבודה של , כאשר דווקא האוברקלוקרים ומעצבי דעת הקהל בקהילת החומרה המקצועית קיבלו ראשונים את המעבדים, וחשפו בפני העולם את כוחם האמיתי.

כאשר אלו גיבשו דעה (וזו הייתה כמובן דעה מחזקת ומשבחת), יכלה לצאת בהכרזות בזכות היותם של המעבדים פורצי דרך ולמעשה התחלה של דור חדש במחשוב הביתי.

מאתר Zed:

כשדלפו תוצאות הבנצמרקים הראשונים של מעבדי ה -Core 2 QUAD לרשת, רבים מחובבי החומרה בעולם פשוט לא האמינו לתוצאות. המעבדים החדשים הפגינו ביצועים כל כך טובים (ואפילו דמיוניים במקרים מסוימים) עד כי הם כלל לא התקבלו על הדעת. יתרה מכך, רבים סרבו להאמין כי דווקא אינטל, שהייתה בשנים האחרונות במגננה נוכח מעבדי ה-Athlon 64 של , הצליחה להתגבר על האנדרדוג האהוב ולהוציא מעבד שלא ניתן לתאר אותו בשום מילה מלבד מדהים.

אינטל פעלה בהשקת מעבדי ה- 2 QUAD

בצורה שונה, ולמעשה חיקתה את שיטת העבודה של , כאשר דווקא האוברקלוקרים ומעצבי דעת הקהל בקהילת החומרה המקצועית קיבלו ראשונים את המעבדים, וחשפו בפני העולם את כוחם האמיתי.

כאשר אלו גיבשו דעה (וזו הייתה כמובן דעה מחזקת ומשבחת), יכלה לצאת בהכרזות בזכות היותם של המעבדים פורצי דרך ולמעשה התחלה של דור חדש במחשוב הביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק קשיח-320GB SATA II 16M-נפח איחסון אין סופי

מה הם צוחקים ?!@?#?!@?#!?@#?! יש לי מעל לטרה בייט ואני עדיין כל הזמן מוחק מלא דברים ! :s07:

אני הייתי מתרחק ממקומות כאלה שמוכרים בשיטת ערוץ הקניות עם מלא מילים גרנדיוזיות ומנותקות מהמציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מתרחק ממקומות כאלה שמוכרים בשיטת ערוץ הקניות עם מלא מילים גרנדיוזיות ומנותקות מהמציאות

חחח תקשיב לזה.. עכשיו ראיתי ערוץ הקניות והם פירסמו מחשב עם מעבד כפול ... ואז הוא רצה להראות את המעבד...

אז הוא לקחת את ההיטסינק ביד ואמר זה המעבד ואני נשפך מצחוק, ואז הוא אומר כזה בפנים (יעני בתוך הצלעות קירור) נמצאות שתי הליבות.

כאלה מפגרים, והאמת נראלי שהוא בטוח שזה באמת המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תקשיב לזה.. עכשיו ראיתי ערוץ הקניות והם פירסמו מחשב עם מעבד כפול ... ואז הוא רצה להראות את המעבד...

אז הוא לקחת את ההיטסינק ביד ואמר זה המעבד ואני נשפך מצחוק, ואז הוא אומר כזה בפנים (יעני בתוך הצלעות קירור) נמצאות שתי הליבות.

כאלה מפגרים, והאמת נראלי שהוא בטוח שזה באמת המעבד...

מילא תהיו גנבים ותמכרו סחורה לא איכותית, אבל אתם אפילו לא יודעים מה אתם מוכרים.

איך בתור עסק הם מרשים לעצמם להעסיק מוכרים שאין להם מושג לגבי העבודה שלהם וכל מה שהם יודעים זה לקרוא מדף?!

שיטת העסקת העובדים בערוץ הקניות היא ממש כמו חברת תיירות בחו"ל שמעסיקה את פועלי הנקיון שלה בתור מדריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא תהיו גנבים ותמכרו סחורה לא איכותית, אבל אתם אפילו לא יודעים מה אתם מוכרים.

איך בתור עסק הם מרשים לעצמם להעסיק מוכרים שאין להם מושג לגבי העבודה שלהם וכל מה שהם יודעים זה לקרוא מדף?!

שיטת העסקת העובדים בערוץ הקניות היא ממש כמו חברת תיירות בחו"ל שמעסיקה את פועלי הנקיון שלה בתור מדריכים.

האמת האיש שמוכר את המחשבים בוא בעצם איש מכירות מחנות בשם CHIP מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנו למנהלי האתר לטפל בזה... מישהו פנה כבר למנהלים??

מה זה קשור..??

אני מתכוון שנשלח מייל מכל אחד שידבר על זה שאנחנו מרגישים מרומים בתור צרכנים ששמו לב לאוולה הזאת...

בלי קשר לאתר מכל בחינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...