[מחפש] USB HUB שישב בתוך המחשב / חיצוני. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מחפש] USB HUB שישב בתוך המחשב / חיצוני.

Ym92

Recommended Posts

אהלן.

טוב, אני צרכן גדול של חיבורי וצריך הרבה כאלו במחשב, הזמנתי לפני כמה ימים מחשב ואני יודע שהלוח אם (DS3L) מגיע עם ארבעה מאחורה בלבד.

אני כרגע משתמש בשישה במחשב הנוכחי.

בואו נגיד שסך הכל אני רוצה שמונה אז אני צריך:

- HUB חיצוני עם 5 פורטים לפחות.

או, שגם אני חושב שאני יותר מעדיף..

- כרטיס שיוכל לשבת בחריץ הרחבה של המארז ויתחבר ל- :nixweiss: בלוח אם (לאן אמור להתחבר? :screwy:)

נראה לי משהו בסגנון הזה:

http://cgi.ebay.com/6-port-USB-2-High-Speed-PCI-Card-Front-Floppy-Bay-Hub_W0QQitemZ170158823762QQihZ007QQcategoryZ90718QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

לא?

אשמח להמלצות ולמחירים נורמליים, עדיף מחנות בארץ (אפשרות גם לאיבי..)

תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעה על ה DS3L פרט ל 4 החיצוניים ישנם חיבורים לעוד 6 קדמיים

נניח חיברת כבר 2 קדמיים למארז שלך... תחפש חבר או סתם מישהו או באגורה או ביד 2 מישהו שזורק/מוסר/מוכר מארז...

ברוב המארזים 2 היואסביים הקדמיים יושבים על מסגרת אלומינים דקה תוציא את הברגים, תוציא את היואסביים... ותעשה לך מוד חביב...

אתה יכול להתקין מקדימה מאוחרה מהצד מכל מקום שבא לך...

תמצא 2 ... קיבלת 4 יואסבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לחנות מחשבים ושואל אותם אם יש להם פאנל של אני חושב שרובם יגידו שיש וימכרו לך, או לפחות אמור להיות להם, לא יודע, אם אתה רוצה אני עומד להחליף מחשב ויש לי אחד שאני לא ישתמש בו אבל זה USB1 חח, אין לי עדיין USB2 (כן כן מחשב ישן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בול מה שהצעתי לו, רק שלא ידעתי שיש כאלה עם 4, אבל הנה לך, אתה מתקין 1 כזה ויש לך עוד 4 USBים, מקסימום קנה שניים כאלה ותמצא איפה לתקוע אותם ויש לך חתיכת מפלצת , או שאפשר לקנות שני מפצלים של 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת באיחור חברה.

אבל עדין תותחים.

החנות באדיבותה התקינה לי ללא תוספת תשלום משהו דומה למה שיש בתמונה,

התקינה לי שניים כאלה שבכל אחד 2USB.

מי יכול על המחשב מרובה שלי :s05: :yelclap:

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...