ארקוס 605 מסרב לנגן קובץ מסויים - בעיית קידוד? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארקוס 605 מסרב לנגן קובץ מסויים - בעיית קידוד?

tamar

Recommended Posts

שלום אנשים.

בשעה טובה רכשתי את הארקוס 605. ישר שקיבלתי אותו העמסתי אותו בכל טוב. עד היום הכל עבד נפלא ואני מרוצה מאוד מהמוצר, אבל היום כשניסיתי לנגן איזושהי סידרה, הנגן סירב ורשם לי:

"quarter pixel" and "gmc" is not supported.

יש למישהו מושג מה זה אומר ואולי איך פותרים את זה? אני מניחה שזה קשור לשיטת קידוד, זה אומר שאני אצטרך לקודד מחדש 7 עונות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המאפיינים הללו (שהם חלק מ-MPEG-4/DivX/XviD) לא נתמכים בארקוס 605 (והם גם לא נתמכים בנגנים ניידים רבים אחרים):

(MPEG-4: ISO standard by Moving Picture Experts Group ; AVI: audio/video file container by Microsoft) without GMC and Quarter Pixel and WMV (including protected WMV)

http://www.archos.com/products/gen_5/archos_605wifi/tech_specs.html?country=global〈=en

הנה כמה דיונים שיכולים לעזור לך, חלקם מסבירים איך לזהות קבצים שמכילים את המאפיינים הללו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את החלק שצריך כדי לשמוע רדיו?

את יודעת אולי איך הוא נראה?

לא, אני לא אוהבת רדיו. גם לך יש את הארקוס? [br]פורסם בתאריך: 18.10.2007 בשעה 10:30:59

שני המאפיינים הללו (שהם חלק מ-MPEG-4/DivX/XviD) לא נתמכים בארקוס 605 (והם גם לא נתמכים בנגנים רבים אחרים):

http://www.archos.com/products/gen_5/archos_605wifi/tech_specs.html?country=global〈=en

הנה כמה דיונים שיכולים לעזור לך, חלקם מסבירים איך לזהות קבצים שמכילים את המאפיינים הללו:

רב תודות, אני אעבור על זה. בכל מקרה, זו התגובה שקיבלתי מהתמיכה של ארקוס:

סוג הקובץ לא נתמך (כאילו דאאא - מזל שאתם פה! :lol:) נסה להמיר את הקובץ באמצעות התוכנה הבאה:

http://www.pocketdivxencoder.net/index.php?lang=EN

יש ללחוץ על הלינק או להעתיקו לשורת הכתובת בדפדפן.

לאחר כניסתכם לאתר יש לבחור ב- DOWNLOAD ולהוריד את התוכנה למחשב.

לאחר מכן יש להפעיל את התוכנה מהמחשב. כאן תדרשו לבחור את המוצר שלכם - בחרו לאחר מכן תדרשו לבחור את הדגם - בחרו AV-500

בתוכנה עצמה בצד שמאל למעלה של המסך תדרשו להציב את הקובץ להמרה - מתחתיו תוכלו להציב את הקובץ של התרגום אותה התוכנה יכולה להדביק על גבי הוידאו.

השלב השלישי הוא לבחור יעד בו התוכנה תשמור את הקובץ המומר.

לתשומת לבכם - התוכנה היא תוכנת חינם המופצת ברשת האינטרנט - אנו מציעים לכם להשתמש בה על אחריותכם בלבד, אנא הקפידו לקרוא את תנאי הרשיון והשימוש בתוכנה.

מעבר להסבר קצר זה אין אנו תומכים בשימוש בתוכנה.

בהצלחה,

צוות תמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקודד מחדש? כמובן

הכל מקודדים מחדש בשביל הנגנים הניידים עוד אין נגנים שיכולים לתמוך בפורמטים הרגילים וברזולוציות הנורמליות (A3 מתי תצא כבר?)

שימי את התוכנה לקדד בלילה ותהני מהסדרות ביום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלא ממש. הארקוס תומך ב 99 אחוז מהמיקרים, אפילו בקבצים שמקודדים 5.1 ושאר מיני ירקות. עד היום העברתי עשרות רבות של קבצים וכולם נוגנו כהלכה, רק מי שקידד את הסידרה הספציפית הזו החליט כנראה "להתחכם" - מה שגורם לי לעשות עבודה כפולה.

לא נורא - אני אחפש את בהפצה שונה ואם לא אמצא - אקודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלי המכשיר היקרים, אולי תוכלו לכתוב ביקורת קצרה על המכשיר וחווית השימוש בו, אני חושב על לקנות אחד.

אם אפשר דגשים על:

* שמיעת (מסורבל בגלל הגודל?)

* זמן אמיתי

* נוחות ופרקטיות של הגלישה

* עד כמה צריך את כל התוספות בתשלום.

תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...