דעתכם על המפרט הבא 3700 ש"ח - לשימוש של אינטרנט ושישאר לטווח ארוך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על המפרט הבא 3700 ש"ח - לשימוש של אינטרנט ושישאר לטווח ארוך

devil2052

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן לקנות מחשב חדש, השימוש העיקרי הוא אינטרנט ומוסיקה ומשחקים פה ושם לא יותר מדי. לא ממתוכנן לבצע אוברקלוק. וחשוב לי שמחשב יחזיק לי לטווח הארוך.

מעבד - - 1029 ש"ח

- INTEL 2 DUO S775 2.66GHz(E6750) 1333MHz/FSB 4MB BOX

זיכרון פנימי -459 ש"ח-

2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT

לוח אם -587 ש"ח-

GIGABYTE GA-P35-DS3L

כרטיס מסך -665 ש"ח

SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950GT 256MB 256 BIT DVI TV/O RETAIL

דיסק קשיח -423 ש"ח

- WD 320GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD3200AAKS

מארז + ספק כוח - 398 COMPUCASE CI-6A19-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN

צורב 189DVD ש"ח

DVDRW GSA-H62N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA -

המפרט מאתר iqpc

סה"כ 3750.

תגובתכם.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב אבל יקר ומיותר לצרכים שלך. כתבת "משחקים פה ושם לא יותר מדי" ואתה בוחר כרטיס מסך ב665 שקל?

בדיסק קשיח תרד ל250 ג'יגה, מעבד יקר מידי תרד ל2140 או שבכלל תרכיב מחשב מבוסס AMD

בעיקרון רק שתדע אתה יכול לקנות אחלה מחשב ב1800 שקל. זה ניראה לי מיותר ליקנות מחשב בסכום כזה ועוד בסכום כזה שלא כולל מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<blockquote data-ipsquote="" class="ipsQuote" data-ipsquote-username="portance" data-cite="portance"><div><p>מפרט טוב אבל יקר ומיותר לצרכים שלך. כתבת "משחקים פה ושם לא יותר מדי" ואתה בוחר כרטיס מסך ב665 שקל?</p><p>בדיסק קשיח תרד ל250 ג'יגה, מעבד יקר מידי תרד ל2140 או שבכלל תרכיב מחשב מבוסס AMD</p><p>בעיקרון רק שתדע אתה יכול לקנות אחלה מחשב ב1800 שקל. זה ניראה לי מיותר ליקנות מחשב בסכום כזה ועוד בסכום כזה שלא כולל מסך.</p><p></p></div></blockquote><p>הוא כתב מחשב לטווח ארוך..</p><p>זה מפרט מצויין אחי. לך על זה.</p>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רע.

לדעתי המעבד מוגזם מאוד. E4400 יעשה את העבודה מעל ומעבר לצרכים שלך.

קח את המעבד בגרסת OEM ותוסיף קירור טוב יותר, Cooling Freezer 7 Pro .

כל עוד לא מתכונן OC, תחליף את הזכרונות ל667, חבל על הכסף. לא תרגיש בהבדל.

portance - עדיף שלא תגיב יותר. אתה סתם מטעה אנשים.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מעולה, ורק 2 הערות קטנות :

מארז וספק-כוח : ממליץ להחליף ל-6C28F - ללא ספק-כוח כלול (כ-160ש"ח), ולבחור בספק-הכוח Enermax EG375AX-VE (ולא לשלם בעבורו יותר מכ-270~ש"ח - המחירים בזאפ פשוט מופקעים בלי שום הצדקה !).

כרטיס מסך : ממליץ מאד לקנות מחברה מוכרת עם מוניטין מוכח קצת יותר - כגון eVGA, , , Leadtek, וכד'. ובכל מקרה, אולי עדיף לבחור במשהו מבוסס HD2600XT - למשל, ה- GV-RX26T256H (כ-650ש"ח) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מעולה, ורק 2 הערות קטנות :

מארז וספק-כוח : ממליץ להחליף ל-6C28F - ללא ספק-כוח כלול (כ-160ש"ח), ולבחור בספק-הכוח Enermax EG375AX-VE (ולא לשלם בעבורו יותר מכ-270~ש"ח - המחירים בזאפ פשוט מופקעים בלי שום הצדקה !).

כרטיס מסך : ממליץ מאד לקנות מחברה מוכרת עם מוניטין מוכח - כגון eVGA, , , Leadtek, וכד'. ובכל מקרה, אולי עדיף לבחור במשהו מבוסס HD2600XT - למשל, ה- GV-RX26T256H (כ-650ש"ח) ?

המארז + ספק הם שילוב מצויין. ושווים את המחיר שלהם.

הכרטיס מסך הוא של חברה מצויינת! שהוכיחה את עצמה מעל ומעבר. כרטיס מצויין לשימושים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המעבד מוגזם מאוד.

קח את המעבד בגרסת OEM ותוסיף קירור טוב יותר, Cooling Freezer 7 Pro .

כל עוד לא מתכונן OC, תחליף את הזכרונות ל667, חבל על הכסף. לא תרגיש בהבדל.

מעבד : אפשר לבחור ב-E4500 או ב-E4400 - ולהמהיר קצת (OC), וזאת בתמורה לחסכון משמעותי של כ-350ש"ח לפחות. ומאידך השדרוג-מטה לא מומלץ אם בכוונתך להרבות בשימוש ביישומים חובבי רוחב-פס-לזיכרון (כגון : יישומי קידוד ודחיסה למיניהם - למיטב זכרוני).

זיכרון : לא לגעת - המחיר מצויין, כאן החסכון בתמורה לשדרוג-מטה ל-667MHz קטן מדי ולא כדאי.

פתרון למעבד : הייתי בוחר ב-Zalman CNPS-7500AlCu (כ-165ש"ח), שמאד מתאים לתקציב ול-TDP הצפויה. וגם התקן-העיגון שלו לא יתפרק אם המחשב יוזז ממקומו קצת יותר מדי, או אחרי ניקוי האבק הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ PETER התגובה שלך נערכה כי דיברת בשפה לא נאותה לפורום. פעם הבאה תחטוף אזהרה.

פותח הת'רד - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0 - ערוך את הכותרת כך שתכיל את כל הפרטים הרלוונטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ PETER התגובה שלך נערכה כי דיברת בשפה לא נאותה לפורום. פעם הבאה תחטוף אזהרה.

פותח הת'רד - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0 - ערוך את הכותרת כך שתכיל את כל הפרטים הרלוונטיים.

מצטער על זה, טעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PETER לא צודק בכך שהוא אמר לך להפסיק להגיב - אתה יכול להגיב כמה שאתה רוצה כל עוד התגובות שלך ענייניות.

אבל אתה טועה - המלצה על כרטיס מסך ב650 שקל - זה בדיוק ההגדרה לכרטיס מסך לגיימר מזדמן, וה-X1950GT הוא כרטיס אידאלי. להגיד שזה בזבוז או מיותר זה פשוט לבלבל את הקונה.

הכותרת עדיין לא נערכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PETER לא צודק בכך שהוא אמר לך להפסיק להגיב - אתה יכול להגיב כמה שאתה רוצה כל עוד התגובות שלך ענייניות.

אבל אתה טועה - המלצה על כרטיס מסך ב650 שקל - זה בדיוק ההגדרה לכרטיס מסך לגיימר מזדמן, וה-X1950GT הוא כרטיס אידאלי. להגיד שזה בזבוז או מיותר זה פשוט לבלבל את הקונה.

הכותרת עדיין לא נערכה!

לא אמרתי לו להפסיק להגיב, אמרתי לו שזה יהיה עדיף - כי הוא טועה.

אז כל עוד הוא לא בטוח ב100% שמה שהוא אומר נכון שלא יטעה אנשים ויגרום להם לעשות טעויות - במיוחד שמדובר בהוצאה של הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

תודה על התגובות.

אני אלך על המפרט שהצעתי, ולגבי "משחקים פה ושם" הכוונה היא שבאמת אני לא ממש משחק משחקיעם במחשב, זה יותר בשביל שיהיה לי את האופציה שלשחק אם יהיה באמת משחק שאני רוצה, בכל מקרה אין לי כוונה להוסיף כסף ולקנות כרטיס מסך יותר טוב.

יש לי עוד שני סוגיות פתוחות, לגבי המארז (COMPUCASE CI-6A19-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN), האם הוא מגיע עם מאווררים? ואם לא, האם יש צורך לקנות?

במפרט לא ציינתי צורב כיוון שיש לי צורב של lg שתומך ב d.l כבר שנה וחצי ואני מאוד מרוצה ממנו, הבעיה היא שהוא בחיבור ide, האם יש באמת צדק להוסיף 300 ש"ח ולקנות צורב + כונן שיהיו בחיבור sata ????

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...