האם ניתן לצפות בוידיאו של YNET בדרך כלשהי (ubuntu 64bit) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לצפות בוידיאו של YNET בדרך כלשהי (ubuntu 64bit)

Cranchh

Recommended Posts

אני משתמש ב 7.04 ו FF 2.0.0.6 הכל בגרסאות 64 ביט.

ואני לא מצליח לגרום לדפדפן לראות מYNET...

מה גם שעד שהצלחתי להתקין לקח לי המון זמן...

אני שוקל "לשדרג" ל32 ביט, האם זה בכלל יעזור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד את player.xti

ואני גורר אותו לפיירפוקס,

ומקבל

installation of npmozax.dll failed.

מכאן הבנתי שאני משתמש בגרסא של (לפי ה DLL)

אז השגיאה לא רלוונטית,

אני לא התקנתי קודקים, אני גם לא כל כך יודע איך,

אני די נוב בכל מה שקשור בהפצות שיצאו אחרי 97 פחות או יותר... (זה נראה כאילו ה-כ-ל השתנה.)

אז הסבר מפורט יהיה מאוד יעיל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK עברתי ל 7.10 ,

ההתקנה של עברה הרבה יותר בקלות מאשר ב 7.04,

אבל אני עדיין לא מסתדר עם MPLAYER לש64 ביט. (מצאתי איך להתקין FF 32 ביט ועליו MPLAYER אבל אני רוצה להתקין אותו ל64 ביט...)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגרסה של 32 ביט עם ה Mplayer מותקן (וידאתי דרך about:plugins) אבל אני לא מצליח לראות שום (Ynet helper addon). כאשר אני לוחץ על פליי הMplayer מתחבר לאתר (connecting), מנסה לטעון את הסרט (buffering) אבל בסופו של דבר לא מציג כלום (stopped). אין לי מושג איך לפתור את זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ישבתי כמו טמבל מול הוידאו הזה ולחצתי Play 50 פעם, כמו טמבל, וזה עדיין מסרב להתנגן. עשיתי רענון לדף וניסיתי עוד 10 פעמים בלי הצלחה, אותו דבר חזר על עצמו בכל דף אחר שלהם המכיל . אולי משהו לא טוב אצלי בהגדרות של ה MPlayer?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפה באיחור אבל...

ניסית להמתין? גם אצלי זה אותה "בעיה" פשוט mplayer לא מראה שהוא בעצם עושה buffer (משום מה) ואחרי איזה 2 דקות פתאום יש לך חלון עם הסרטון (אפשר לשנות בהגדרות שיהיה לו buffer קטן יותר ואז פחות המתנה אבל אז זה יגרור יותר קפיצות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השארתי את זה פתוח למשך 10 דקות וזה עדיין סירב להראות משהו :@ עד עכשיו הסרטונים היחידים שהצלחתי לראות ב YNET הם אלו של סיכומי המשחקים באנגליה (גם שבוע שעבר הצלחתי לראות אותם) ושום דבר אחר, אפילו של כתבה מהיומ-יומיים האחרונים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב באיחור...

אחרי משחקים עם התקנות ושינויים (שאני תמיד אוהב לעשות ולשחק במערכת :smile1:) האפשרות לראות דרך mplayer כבר לא עובדת אבל יש פתרון טוב יותר:

streamer

בבלוג של הבחור הזה:

http://ilsh.info/

יש לו סקריפט שמפענח כמה אתרים ישראלים פופלארים (כולל ynet) ומריץ את vlc

אתה פשוט נותן לו את הכתובות של הדף שמכיל את הווידאו והוא מריץ לך את הסרט

למרות שזה דורש כמה לחיצות זה דווקא מהיר יותר מכיוון שזה מדלג על הפרסומות ועל ה'סמל' של ynet

אני משתמש בזה כרגע ודי שמח למרות שיהיה נחמד אם כול זה היה קורה בלחיצה אחת בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, סוף סוף פתרון שעובד בצורה טובה מאוד! תודה רבה :yelclap:

מצאתי משהו בעניין ב-FAQ הרשמי של mplayer:

Why does the plugin not handle some streaming video?
Some sites have their content protected with cookies or session variables. Since the plugin hands off the URL, that the video is coming from, to mplayer; mplayer may not have the correct authentication to download the video. This type of problem is usually seen at site that require a subscription.
What are the issues with streaming video?
Updated 10/3/2003 The only issues with streaming video now is if the stream is behind a protected URL.

כנראה ש-Ynet עושים שימוש דווקא ב-URL מסוג כזה שהתוכנה לא מסוגלת לפרש, אולי בגלל הפרסומות שלהם לפני הסרטונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...