צריך עזרה דחוף!! לגבי מפרט שנבנה עכשיו בחנות!!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה דחוף!! לגבי מפרט שנבנה עכשיו בחנות!!!

roi.amitay

Recommended Posts

המחשב שלי נמצא עכשיו בחנות בבניה והתקשרו להגיד לי שאין תאימות בין הכרטיס מסך ללוח אם

2900PRO

Abit IP35 Pro Intel P35 Chipset Socket 775

קניתי גם מסך 24 של DELL לכן כרטיס מסך טוב חשוב לי מאד

התקשרו להגיד לי שבעצם אני חייב להחליף אחד מהם והציעו לי או להחליף כ. מסך ל 8800GTS 640MB (תוספת 450 ש"ח)

או להחליף את הלוח אם ל P5K DELUXE WIFI-AP Intel® P35 Chipset LGA 775 (תוספת 700 ש"ח)

שניהם זה תוספת לא קטנה במחיר שלא נותנת יותר מידי בתמורה

אם אני רוצה את המחשב שלי היום אני צריך לקבל החלטה בזמן המאד קרוב

מה לעשות?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תגובות כאלה זה בטח לא עוזר

במקרה מדובר במקום שאני מאד סומך עליהם וזה שאתה אומר בטוח יש תאימות (ואני בטוח שמניסיון שלך שניסיתי את כל הכ. מסך עם כל הלוחות בעולם) זה לא יביא אותי לפתרון לבעיה

אם אין לך דרך לעזור לי בבקשה עזוב אותי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אתם יכולים להגיד לי שהם לא מבינים מהחיים שלהם והם לא יודעים להרכיב מחשבים ויכול להיות שאתם צודקים

למרות שאני בספק...

אבל להגיד שהם מנסים לעבוד עלי שהלוח אם שהם הציעו לי זה הDS3 שזול משמעותית זה לא נראה לי.

יכול להיות שלכ.מסך של GECUBE אין התאמה (זה נשמע לי יותר הגיוני)

בכל מקרה נגיד והם עובדים עלי מה יותר שווה שהם יעבדו עלי בו כ.מסך או לוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה תאימות רק אם הכרטיס מסך הוא AGP וללוח חיבור PCIE או להיפך. כנראה שמנסים לסבן אותך להשקיע עוד כסף כי הם בוחרים רק חלקים יותר יקרים ממה שקנית במקור . אולי הם יודעים שאתה כלכך להוט לקבל את המחשב שלך היום וממציאים לך תירוצים כדי להרוויח עליך עוד כסף . גם בדקתי שההפרש במחיר של הלוח שהם מציעים לך ביחס ללוח שבחרת הוא כ500 שקל . בגלל שהלוח שבחרת עולה כ950 שקל יש בטח אלטרנטיבות טובות של חברות אחרות באותו מחיר או פחות. זה לא יהיה סביר שהם לא יוכלו למצוא משהו דומה באותו מחיר ויציעו לך ישר לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיש במלאי זה בעיקר לוחות של אסוס

כמו שאמרתי אפשרות שהם הציעו לי זה DS3 של גיגביט שעולה פחות

אני מעדיף שלא ללכת עליו

מהדיונים פה אני מבין שעדיף להחליף ולא כ. מסך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי...אבל אני מסכים עם החברה למעלה.

אין בעיית תאימות בין הלוח לכרטיס...מספיק לחפש ברשת ולראות דוגמאות של אנשים המשתמשים בשילוב הזה.

באתר התמיכה של - אין מיקרה אחד המתאר חוסר תאימות כזאת.

משהו כאן קצת "מסריח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמר Niseg הסיבה היחידה שכרטיס מסך לא יהיה תואם ללוח זה התושבת נקודה. וכל סיפור שילעיטו אותך מראה על חוסר מיקצועיות, או לחלופין חוסר אמינות. אז אתה יכול לבטוח בהם כמה שתרצה אבל אתה לא יכול לשנות עובדה זו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג איך הם החליטו שיש בעיות תאימות?

הם תקעו את הכרטיס מסך בלוח והוא לא עבד? ואז שהם חיברו את ה GTS והוא עבד? ואז הם בדקו את הכרטיס מסך בלוח אחר שהם מציעים לך למכירה והוא עבד?

אני לא רואה מה הבעיה בלקחת את ה DS3 אתה מתכוון לעשות crossfire ? צריך את הקירור של הABIT ?

אולי הסטוק הגדול של לוחות אם של ASUS סיפר להם שיש ל HD2900 בעיות תאימות עם הלוח של . וגם הסטוק הגדול של ה GTS640 (רוב האנשים קונים את ה 320) אמר שנמעס לו לשבת על המדף בזמן שהמתחרה החדש שלו הHD2900PRO לא מספיק לשבת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יומיים מנסים להתאים את השניים... עדכונים בביוס החלפת כרטיסים..... כלום לא עובד פשוט לא מזהה...

הכרטיס מסך עובד בלוחות אחרים והלוח עובד עם כ. מסך אחרים

וכל האנשים שהחליטו שהם מנסים לעבוד על כל העולם, אני אשמח לדוגמא שכ. מסך של GECUBE!!! והלוח אם עובדים ביחד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...