מעוניין בHTPC ויש לי שאלות (עד 4000+- שח) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בHTPC ויש לי שאלות (עד 4000+- שח)

ARI_ARI

Recommended Posts

אני שואל את השאלה הנ"ל כיוון שיש ברשותי כרטיס מסך שלא בשימוש ואני לי מה לעשות איתו ולכן אני שואל על הHDMI ועל הDVI.

וכיוון שאין הבדל באיכות והטלויזיה שלי יכולה לקלוט סאונד ממקור אחר בזמן שידור אז אין לי צוך בקניית כטיס מסך חדש, אלא רק בקניית מתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם לא צריך לקנות מתאם.

http://www.cable.co.il/sg_product~620220~9~0.htm

זה מה שניסיתי להסביר.

זה לא אומר שאתה לא צריך לקנות כרטיס מסך.

לכרטיסי מסך חדשים יש יכולת להאיץ חומרתית תוכן ברזולוציה גבוהה, שלא היה בכרטיסי מסך ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הבנתי שאם אני קונה 2400PRO אז אני מקבל מתאם/כבל.

אז בכל זאת אתה ממליץ לי לקנות כרטיס מסך חדש...

נכנסתי לאתר של hauppauge וראתי שם את הPVR-500 שהוא DUAL TUNER כלומר אפשר להסתכל ערוץ אחד ולהקליט ערוץ אחר... אבל המחיר שלו מטורף 1500 ש"ח... מישהו מכיר כרטיס DUAL TUNER במחיר שפוי?

אמרו לי שאפשר להקליט ערוץ אחד ולהסתכל ערוץ אחר עם יש לי 2 ממירים... מישהו יודע משהו על זה? (איך אפשר לחבר 2 ממירים?)[br]פורסם בתאריך: 15.10.2007 בשעה 19:25:23

עזרה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה לא להסכים, הדואט מארז מעולה, נדיר ביכולות שלו לHTPC, מדהים מבחינת עיצוב פנימי. הוא שקט ביותר, לדעתי יפהפה והרבה יותר מיוחד מה2400.

נכון, הקירור שלו לא משהו, אבל עדיין מרשים יחסית לכמה שאפשר לדחוס בתוכו ע"פ TECHGAGE.

למי שלא מתכנן - זה לא כזה משנה.

לגבי ספק, ראיתי קראתי, התרשמתי מאוד ממנו כספק מובנה, הוא עדיין לא ברמה של ליברטי 400. הוא כן ברמה של NOISETAKER 370, לא הרבה יותר.

בוא נקרא לזה עניין של טעם.

מה כל כך נדיר ב-DUET? קראתי וקראתי ולא מצאתי משהו ש"תפס" אותי.... תוכל לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שאפשר להקליט ערוץ אחד ולהסתכל ערוץ אחר עם יש לי 2 ממירים... מישהו יודע משהו על זה? (איך אפשר לחבר 2 ממירים?)[br]פורסם בתאריך: 15.10.2007 בשעה 19:25:23

עזרה?

ממיר אחד מחובר לכרטיס הטלוויזיה וממיר שני מחובר ישירות לטלוויזיה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז כסף נוראי.

אתה יכול לחבר את הטלויזיה באנלוגי (בהוט), את הממיר לכרטיס הטלויזיה, ולהשתמש בPIP, אם אתה כל כך רוצה לראות ולהקליט בו זמנית, משהו שקשה לי להאמין שאתה בצורה כל כך תכופה עד כדי כך ששווה להוציא על זה כל כך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...