Thermaltake smart case fan II 80mm - שאלה למומחי הקירור בפורום - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake smart case fan II 80mm - שאלה למומחי הקירור בפורום

orental5

Recommended Posts

יש לי את המאורר הנ"ל יש לו מספר אופציות לכיוון מהירות המאורר

1. עוצמה מלאה.

2. מכני/ידני ע"י Adjustable fan speed control

3. אוטומטי ע"י טמפ' המעבד בהתקנת חישן בין המעבד לגוף הקירור עובד בטמפ' שבין 20-55 מעלות צ'.

יש לי מספר שאלות לגבי חיבור החישן למעבד

א. כאשר אני חיברתי את החישן למאורר, המאורר עבד בעוצמה מלאה לפחות לפי הרעש שהשמיע - מדוע המאורר עבד בעוצמה מלאה עם הנתונים על הטמפ' של המעבד מראים בין 23-30 מעלות??.

ב. בדף המוצר : http://www.thermaltake.com/product/DCfan/VR/standard/a202829/a202829.asp יש אזהרה לגבי הפעלת לחץ על החישן שמחברים בין המעבד לגוף הקירור, יש לי קירור למעבד: Thermaltake Ruby Orb II - http://www.thermaltake.com/product/Cooler/Retail/CL-P0391/cl-p0391.asp לשאלה האם יכול להיות שגוף הקירור הזה מפעיל לחץ על החישן והוא אינו מתפקד/נשבר עקב כך??

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אל תקפיץ, זו עברה על חוקי הפורום (רק לאחר 24 שעות מותר).

דבר שני....אתה שמת את החיישן בין המעבד עצמו לקרור (ז"א שמת את החיישן על הליבה ואז התקנת את הקרור)??

א. סליחה.

ב. כן החישן נמצא על המעבד בינו לבין גוף הקירור(על המשחה הטרמית ;D) ע"פ הוראות ההתקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם היו מדביקים על הצד התחתון איפה שלא היו רגלים. היום הכל תפוס, אז המקום הכי טוב הוא בצד התחתון של גוף הקירור, אבל בשום פנים ואופן לא בין גוף הקירור והמעבד.

???

האם מישהוא בבקשה יכול להסביר לי איפה שמים את החישן מצ"ב של גוף הקירור :s05:

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר התגובות פירקתי את המעבד והקירור על מנת להוציא את החישן , ניקיתי, מרחתי חומר קירור(סיליקון), חיברתי מחדש

עכשיו אין כלום כפי שצריך תודות לתגובות שלכם,

אבל עכשיו תראו נא את טמפ' המקפיא שלי ;D במנוחה כמובן

אבל עכשיו אחרי כל זה והטמפ' של המעבד ירדו בכ 4-7 מעלות אבל מה המאורר של הCPU התחיל לעבוד וסיבובי המאורר עומדים על כ-1600 שלפני זה עמד על 900.

אני לא מצליח להוריד את סיבובי המאורר דרך Speed Fan

בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...