Schyte Infinty - Dual Fan | שאלות על איך להתקין. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Schyte Infinty - Dual Fan | שאלות על איך להתקין.

Ym92

Recommended Posts

קודם כל תודה ל-callMeAl שממש עזר לי בנושא וכל החברה שעזרו בפוסט הקודם בנוגע לבחירה של הקירור.

זה המפרט הסופי (לא להאמין כמה פעמים כבר אמרתי שהוא סופי ;D):

מעבדים Intel 2 Quad Q6600 2.40Ghz 8MB Conroe -=Stepping G0=- OEM ¤ 1450 1

לוחות אם GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L ¤ 599 1

מארזים Nine Hundred (900) Gaming NO PS Antec900 ¤ 752 1

קירור למעבד Scythe INFINITY (Japan Design) AM2 Support ¤ 256 1

ספקי כוח 520W 40A @ 12V CMPSU-520HXEU EPS 12V Modular ¤ 615 1

זיכרונות 2GB (2x1GB) Value Select -800 CL5 C2G800 ¤ 446 1

קשיחים למחשבים שולחניים 320Gb 16MB WD3200AAKS ¤ 441 1

כרטיסי מסך Gigabyte Nvidia Geforce 8800GTS 320MB DualDVI Retail ¤ 1665 1

עמוס כל טוב..

אוקי קראתי אם זה מהחברה שעזרו ואם זה מhttp://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=2937&p=1

שבהחלט עדיף להתקין את האיפיניטי עם שני מאווררים :yelclap:

למשל:

c13f118d1c443.jpg

(תודה ל-callMeAl על התמונה ולי על העבודת צייר המהוללת).

דמיינו לכם את האדום והירוק כמאווררים.

הקונפיגורציה הכי טובה לפי מה שהבנתי היא כזו שהמאוורר הירוק (יושב בין הכרטיס מסך לאינפיניטי)

ודוחף אוויר מכרטיס מסך אל האינפיניטי.

והמאוור האדום (יושב בין הקירור לאחוריים של המארז) דוחף אוויר מהאינפיניטי אל האחוריים של המארז ששם בידיוק יושב לו מאוור שמוציא אוויר..

אני צודק?

אשמח לתשובה ורעיונות נוספים.

:jump: תודה רבה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, המוד של (G), יהיה הכי יעיל לINFINITY.

יותר משני מאווררים עליו יגרמו להוצאת החום לשני איזורים במחשב, ולכן עלולים לגרום להתחממות של רכיב מסויים.(אם הוצאת החום מכוונת לתוך פנים המארז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kentaro,

כלומר מול המאוורר האדום יהיה מאוורר שדוחף לכיון האינפיניטי ואחרי האיניפיניטי יבוא המאוורר האדום שזורק אוויר לכיוון אחורי המארז ומשם מחוץ למארז.

אני חושב על זה שהטמפטורה במארז תהיה מספיק נמוכה עם כמות האוורור שבו ולכן יהיה יותר עדיף לצ'פר תכרטיס מסך בכך שניקח ממנו את החום שלו.

אתה כנראה יותר מבין ממני ואני אשמח לשמוע ממך הסבר ודעה על הדעה שלי והאם זה בכלל נכון לעשות מה שאמרתי (שבעיקרון בא מהדברים של callMeAl)..

תודה.

(G),

אני מעדיף שלא להתעסק כל מיני מודים לבנתיים.. תודה. (אחלה דבר עשית :) אבל שים לב שבעצמך צינת שאתה מגיע לאותה טמפרטורה עם שני מאווררים או עם אחד עם המוד)

iMMoRTaLiTY,

כנ"ל.

שים לב שבאנטק 900 יש שני מאווררים שבידיוק מתאימים לכך..

האחד עליון והאחד אחורי שנייהם מוציאים.

2d6703a706124.jpg

או שעדיף דבר כזה שהאדום לוקח אוויר מכיוון הכרטיס מסך להיטסינק של האינפיניטי ומשם למעלה לכיון ה-200MM של המארז שמוציא אוויר.

והצהוב דוחף מההיטסינק של האינפיניטי לכיוון האחוריים ששם יש את המאוורר MM120 שמוציא אוויר (של המארז)

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kentaro,

(G),

אני מעדיף שלא להתעסק כל מיני מודים לבנתיים.. תודה. (אחלה דבר עשית :) אבל שים לב שבעצמך צינת שאתה מגיע לאותה טמפרטורה עם שני מאווררים או עם אחד עם המוד)

המסקנה לפי דעתי, שמשתלם יותר מאוורר אחד שעושה עבודה של שניים מבחינת רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי.. עם יש לך שני מאוורים או שאתה קונה 2 אז שים אחד שידחוף אוויר מהכיון של הזיכרונות מאורר 120----->היטסינק של האינפיניטי אחד שיקח מהכרטיס מסך אוויר ואז המאוור האחורי יקח את האוויר החם משני הצדדים האלה ועם ישלך 3 מאוורים שים מ3 כיוונים מאורר 120----->היטסינק של האינפיניטי אחד מהכיון של הכרטיס מסך ועוד אחד מהצד השני שיהיה מול הראשון (זה שדחוף אוויר מהכיון של הזיכרונות (הסבר לא הכי משהו אבל אפשר להבין><" חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...