הG5 השתגע - כפתור ה"הקודם" מבצע 2 פעולות שונות & - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הG5 השתגע - כפתור ה"הקודם" מבצע 2 פעולות שונות &

aviran_n

Recommended Posts

היי, אני משתמש בG5 כבר המון זמן ודי מרוצה ממנו.

היות ולחצן הגלגלת של העכבר לא כ"כ נוח והקשה עלי בעבודה עם הלשוניות בפיירפוקס כמו שהייתי רגיל, התאמתי את לחצן ה"הקודם" לפעולה של "middle button".

כך בכל הזמן הזה השתמשתי בלחצן הנוסף בצד האגודל כדי לפתוח ולסגור לשוניות בפיירפוקס.

לפני כמה ימים התחיל להתחרפן העכבר, ובכל לחיצה על הלחצן שליד האגודל, הוא גם את הפעולה שבחרתי לו (פתיחת לשוניות במקרה הזה) ובאותה הלחיצה גם פעולת "הקודם" שלה היה מיועד הכפתור בברירת המחדל.

למשל, בלחיצה עליו באיזור ריק בדף, הוא יבצע רק את פעות ה"הקודם" כי אין לו לשונית לפתוח.

כמו כן הוא התחיל לבצע את פעולת ה"הקודם" גם בתיקיות בווינדוס וכו' ולא רק בפיירפוקס.

אם אבחר בתוכנה תפקיד אחר לכפתור, הכל יעבוד כמו שצריך, אך כשאחזיר את הבחירה שלי ל "middle button" כמו שאני רגיל, הכל יתחרפן בחזרה והעכבר יוסיף לפקודה שבחרתי גם את פקודת ה"הקודם".

ניסיתי להתקין שוב את התוכנה של לוג'יטק בגרסא הכי מעודכנת מהאתר וכלום לא עזר... זה פשוט משגע אותי.. אשמח לקבל עצות לפתרון הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד עבד בסדר, ההגדרות בפייפוקס לא השתנו וזה גם לא רק בפיירפוקס ככה שזה לא קשור לפיירפוקס ביכלל...

לא עדכנתי את הsetpoint ולא את הפייפוקס.

אני חושב שזה מאז שהתקנתי את המשחק החדש הזה של BMW... הוא פשוט היה מקפיא לי את המחשב ישר כשמנסים לבחור משהו בתפריטים והיה מצריך ריסטים כל הזמן, בין היתר הוא גם דפק לי משהו במערכת הפעלה והצריך שחזור מערכת... אני חושב שגם הבעיה הזאת התחילה מאז שהתקנתי אותו...

למרות שעל הנייד שלי הוא דווקא עובד אחלה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...