Portal - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Portal - הדיון הראשי

TAsraf

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חזקקק,הרגע סיימתי את המשחק

חחחחחחח אהבתי את השיר סיום

וגם את כל הרעיון

פאק ! איזה משחק מטורף!

כלכך מזכיר לי את הקוביה ונשחפתי כלכך לתוך המשחק!

חזקקקקקקק

VALVE עשו את זה בגדול P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע בקטע ממש ממש ממש בסוף !

אחרי שאתה מגלה שאין עוגה וכל החרטא הזה, אחרי שאתה מוצא מין רובה כזה שאתה עושה פורטלים ממנו כדי שהוא בעצם יעזור לך,

אתה מגיע למין חדר ממש ממש גדול עם איזה 8 טורטים (המכונות שיורות עליך ואחרי שאתה הורג את כולם אין לאיפה ללכת, שמתי לב שלמעלה יש מין גשרים כאלא אבל אין לך איך להגיע אליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך לאיפה שהייתה המכונת ירייה הכי גבוהה ואז אתה עושה למטה שתי פורטלים על הרצפה אתה קופץ לאחד מהם ואז השני מקפיץ אותך גבוה ,ואז יש קיר אלכסוני(הקיר שחסם את המכונת ירייה במקום שהייתה לפני שקפצת , שאתה באוויר את עושה מהצד העליון שלו פורטל אחד ,עכשיו את חוזר למטה(עדיין באות קפיצה) וזה יקפיץ אותך למרפסת כזאת. מקווה שהבנת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע בקטע ממש ממש ממש בסוף !

אחרי שאתה מגלה שאין עוגה וכל החרטא הזה, אחרי שאתה מוצא מין רובה כזה שאתה עושה פורטלים ממנו כדי שהוא בעצם יעזור לך,

אתה מגיע למין חדר ממש ממש גדול עם איזה 8 טורטים (המכונות שיורות עליך ואחרי שאתה הורג את כולם אין לאיפה ללכת, שמתי לב שלמעלה יש מין גשרים כאלא אבל אין לך איך להגיע אליהם..

אתה בבור אש?

תביא תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך לאיפה שהייתה המכונת ירייה הכי גבוהה ואז אתה עושה למטה שתי פורטלים על הרצפה אתה קופץ לאחד מהם ואז השני מקפיץ אותך גבוה ,ואז יש קיר אלכסוני(הקיר שחסם את המכונת ירייה במקום שהייתה לפני שקפצת , שאתה באוויר את עושה מהצד העליון שלו פורטל אחד ,עכשיו את חוזר למטה(עדיין באות קפיצה) וזה יקפיץ אותך למרפסת כזאת. מקווה שהבנת..

אחרי ייסורים קשים, הצלחתי !

להבין את מה שכתבת... :P

סתם סתם.. אני צוחק. תודה רבה על העזרה ! הצלחתי לעבור ! וסיימתי את המשחק ! איזה סוף ענק.. והשיר בכלל ... :lol: עדיין מתנגן לי בראש...

STILL ALIVE....STILL ALIVE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בחדר שיש למעלה 3 בוכנות סגורות וכשאני עולה עליהם הם נפתחות ואני נופל למטה, שם יש 3 דלדות שנפתחות אחד אחרי השניה ובפנים יש מוכנת יריה.. אני מפיל את המכונות, וזוה אני תקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ב escape, שבורחים מחוץ ל test area.

באחד מהחדרים האלה עם המכונות ירייה יהיה לך למעלה בצד ימין פתח כזה כניסה של וונטה,לא יודע אם הבנת אבל תחפש למעלה בכל התאים האלה עם המכונות ירייה ופשוט תמצא קיר שאפשר לפתוח בו פורטל ותפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...