מה טוב בכרטיס מסך? מה צריך לדעת לפני שקונים אחד? ואיזה חברה יותר כדאית? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה טוב בכרטיס מסך? מה צריך לדעת לפני שקונים אחד? ואיזה חברה יותר כדאית?

Some Thing...

Recommended Posts

DOOM3 עדין לא יצא!

עם אתה מתקוון לגירסה של אז כשהיה לי AXP1900+ ו GF4TI4400 בכושי אפשר היה לשחק בו וחוץ מזה זו גירסה ממש לא סופית והטקסטורות שם ברזולוציה מאוד מאוד נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע, בלבלתם אותי, לא שווה לקנות כרטיס מסך ב 800 ¤, אז בכמה כן שווה?

לא ממש הבנתי מכל זה איזה חברה יותר טובה ואיזה פחות? אתם הצעתם לי דגמים של כרטיסים, אבל מאיפה אני אמור להבין מה טוב בכרטיס ולמה?, מה צריך שיהיה בכרטיס?

הלכתי לכמה חנויות וכל מוכר התחיל (סליחה על המילה) לז... לי את השכל, מה אני אמור לעשות? איך אני יכול לדעת מה יותר כדאי לקנות ומה לא? אני לא רוצה שירמאו אותי, אני לא בא מבית עשיר שיש לי מלא כסף לבזבז, אני עובד קשה מאד כדי לקנות דברים, בבקשה אנשים אני צריך עזרה.

תודה רבה רבה רבה מראש,

Some Thing... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה את הרדאון 9000 פרו 128 מגה, או GEFORCE3 TI 200 אם תמצא אחד בזול... אל תסתכל בכלל על שום כרטיס אחר. תקנה את אחד הכרטיסים האלה בסביבות ה500 שקל ואתה תוכל להיות בראש שקט ולהיות בטוח שאין סיכוי שמישהו רימה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעת יוצעים שלושה כרסיסי RADEON חדשים ו כמה GFים לדעתי אתה צריך לחקות ל FX5200 ULTRA הוא יהיה המתחרה העיקרי לATI לשוק הבינוני-נמוך, ולפי השמואות הוא יעשה להם חיים כשים.

לדעתי לא שווה ליקנות אכשו כרטיס מסך פחות מ 9500 אבל באתיד FX5200 יהיה מאוד כדאי למישהוא בתקציב שלך. (במיוחד המחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...