Battlefield 3 בסוף 2008!-!-! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 בסוף 2008!-!-!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז שיעשו מודרני בסצינת קרב אחרת... אז לא המזרח התיכון והרחוק, איזהי מלחמה בדויה שמתרחשת... ב... מזרח אירופה! או אפריקה הדרומית. או בגרינלנד. ממש לא אכפת לי.

אפילו COD עברו ל Modern. עכשיו יצא MOHA וזה פשוט קלקל שעוד פעם צריך לרסס נאצים עם רובי צעצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפריקה יכול להיות מאוד מענין

אפרופו אפריקה ,RESIDENT EVIL 5 יתרחש שם.

לוקיישן נהדר למלחמות :xyxthumbs:

עם כל הכבוד, אני רוצה ש-BF1942 ייחזור אבל עם גרפיקה מדהימה (יותר מקרייסיס) וגם גיימפליי מאוד טוב והסאונד של הפיצוצים יהיה כל כך אמיתי.....

אם באמת יהיה המשחק ככה הוא יהיה מאוד מבוקש על אף שאתם אומרים שלחזור ל-WWII תהייה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היה מרוצה מאוד הים הם יהסו את זה כמו בgunz שצריך להרוויח כסף כדי לקנות נשקים

וידגישו את הדברים המיוחדים בכל לחמשל

AK-47 אמינות ומחיר נמוך

M-16 אפשרות לשים הרבה תןספות

קתלני הים היה אפשר לקנות כדורים חודרי שריון וכוונות אופטייות :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם BF3 יהיה כמו BF2 רק עם מנוע גראפי מוצלח ובלי תקלות טכניות [כמו אלה בBF2 שמנוע ממך מלהנות מהמשחק המעולה הזה], אז סביר להניח שזה יהיה המשחק הכי טוב ב-ע-ו-ל-ם :D

אבל זה קצת מאוחר מידי... כלומר אנשים לא יאהבו משחק שיקרא "Battlefield 2 - The new edition! Bug-free, guaranteed!"

אבל אתה צודק...

אתה יודע שעם כל הפאקים שהיו שם, ה Browser האיטי להחריד, הקריסות, הניתונים, ה CTD, יצא לי לשחק במשך חודשיים רק איזה 150 שעות?! ואני בטוח שישבתי על הכסא, כביכול מול BF2, איזה 220 שעות. כל השאר בגלל התעסקויות מסביב של לתקן דברים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני לא חושב שיש משהו לתקן חוץ מהתפריט האיטי.

לא רוצה לזלזל... אבל כמה שעות יש לך במשחק?

תקיעות בתוך המשחק, של החיבור, התנתקויות ספונטניות, תפריט ראשי איטי ולא מגיב, Crash to Desktop מהתפריט, במהלך טעינה, בתוך המשחק, יש Splashscreen אבל המשחק לא עולה, יש Splashscreen המשחק לא עולה אבל יש process של bf2.exe שרץ, ואם הייתי בתקופה ששיחקתי הייתי מכפיל את הרשימה.

עזוב גם שהמשחק לא מאוזן בגרוש... J10 נגד הארייר של ה USMC? הפאצ'ים החסרי תועלת שלא תקנו שום דבר אלא רק שינו דברים לא רלוונטים... והרשימה גדלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לזלזל... אבל כמה שעות יש לך במשחק?

תקיעות בתוך המשחק, של החיבור, התנתקויות ספונטניות, תפריט ראשי איטי ולא מגיב, Crash to Desktop מהתפריט, במהלך טעינה, בתוך המשחק, יש Splashscreen אבל המשחק לא עולה, יש Splashscreen המשחק לא עולה אבל יש process של bf2.exe שרץ, ואם הייתי בתקופה ששיחקתי הייתי מכפיל את הרשימה.

עזוב גם שהמשחק לא מאוזן בגרוש... J10 נגד הארייר של ה USMC? הפאצ'ים החסרי תועלת שלא תקנו שום דבר אלא רק שינו דברים לא רלוונטים... והרשימה גדלה...

תאמין לי אני משחק המון זמן, זמן מספיק כדי להבין מה טוב ומה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...