בוא ננסה את זה שוב: מפרט לחשב multy-purpose/multy-user מגבלות תקציב 10-15K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוא ננסה את זה שוב: מפרט לחשב multy-purpose/multy-user מגבלות תקציב 10-15K

xonox

Recommended Posts

חח לך תמצא תא זה עכשיו :D:D

סתם תריץ חיפוש אולי תמצא.. זה היה לפני די הרבה זמן..

לא מוצא,יש מצב שמחקו את הדיון?

בכל אופן קראתי כמה הודעות עליהם שצריך להזהר מה-OC שלהם כי הם משקרים וזה בעצם מבטל אחריות!

יש פה נציגי TMS שיכולים להסביר קצת יותר על האחריות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא משקרים בעניין הזה - אני מניח שקראת את ההודעות של אדם שמאוד שונא אותם כנראה.

אומר מצד אחד שאוברקלוק מסוכן והורס ומצד שני אומר שהוא עושה למחשבים שלו ..

אני יכול להגיד לך שרבים פה עשו את האוברקלוק של TMS ואף אחד לא שמע על בעיה וחצי בעיה. גם מבחינה הגיונית לא צריכה להיות בעיה.

האוברקלוק שלהם מאוד מתון (לכן גם לא צריך לתחזק ) . הפרטים של האוברקלוק בחשבונית ככה שאם במקרה מתעסקים שם וזה מתאפס תוך דקה וחצי אתה מחזיר את זה..

גם מבחינה הגיונית לא צריך לקרות שום דבר,המעבדים בוניים לאוברקלוק ואף אחד לא עושה שם מטורף על סטוק,אלא רק עם קירורים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא משקרים בעניין הזה - אני מניח שקראת את ההודעות של אדם שמאוד שונא אותם כנראה.

אומר מצד אחד שאוברקלוק מסוכן והורס ומצד שני אומר שהוא עושה למחשבים שלו אוברקלוק..

אני יכול להגיד לך שרבים פה עשו את האוברקלוק של TMS ואף אחד לא שמע על בעיה וחצי בעיה. גם מבחינה הגיונית לא צריכה להיות בעיה.

האוברקלוק שלהם מאוד מתון (לכן גם לא צריך לתחזק ) והבדיקות כמו שצריך. הפרטים של האוברקלוק בחשבונית ככה שאם במקרה מתעסקים שם וזה מתאפס תוך דקה וחצי אתה מחזיר את זה..

גם מבחינה הגיונית לא צריך לקרות שום דבר,המעבדים בוניים לאוברקלוק ואף אחד לא עושה שם אוברקלוק מטורף על קירור סטוק,אלא רק עם קירורים טובים

ומה בעיניין האחריות?

זאת אומרת אני לא אומר שבגלל האוברקלוק אחרי יום ילך המעבד אבל נגיד אחרי חודש חודשיים-אפילו 10 המעבד ישרף..הם יכולים להגיד אתה רצית OC ואין מה לעשות בעניין?

כי גם לפי מה שהבנתי האוברקלוק שלהם מבטל אחריות יצרן והאחריות רק של tms עצמם.

ובכול אופן עוד שאלה אחת:

נגיד אני לוקח את המעבד Intel Pentium E (C2D Technology) E2140 1.6Ghz 1MB אני מצפה לאוברקלוק כפי שאמרת לי שיגיע בערך לרמה של מעבד 6000. כרגע המעבד שאני מזמין חלש בהרבה ,יכול להיות שהם לא יעשו עד לרמה הזאת ויעשו אפילו מעבד חלש מה-5000 של AMD? הרי אני יצא מופסד מזה !

סליחה על החפירה ותודה שוב על ההסברים.

תמיד פחדתי מ-OC אז קצת קשה לי להבין איך הם נותנים אחריות לדבר שבכל מקרה יקרה לו משהו מה-OC אחרי כמה זמן (יכול להיות חודש או אפילו שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הטרד,

אני לא הייתי עושה למחשב מקצועי, אלא אם כן יש בהישג יד בן אדם שמבין. במיוחד במחשב שהולך לעבוד קשה ותלויים בו ארבעה אנשים שאני מניח שזמנם יקר. אם יש בן אדם כזה, הרי שעדיף שהוא זה שיעשה את זה וישלוט ויכיר את ההגדרות. דור אולי לא ראה, אבל אני בהחלט ראיתי מחשבים באוברקלוק שיצאו מההגדרות והופ אז מתחילים המסכים הכחולים. נכון שהסיכוי של זה נמוך, אבל המשמעות של זה היא הגדלת הסיכון, ועל המשמעות של זה רק אתה יכול לענות. נכון שגם כשזה קורה, אפשר בד"כ לפתור את זה בטלפון אחד לבן אדם שמבין, אבל בתנאי שזה בשעות העבודה המקובלות, ובתנאי שיש ליד המחשב מישהו שמסוגל ומוכן להתעסק עם הביוס. קח בחשבון שבמקרה הטוב האחריות תכסה נזק חומרתי אבל לא נזק נלווה כגון אובדן שעות עבודה או חומר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...