FEAR Perseus Mandate Demo - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FEAR Perseus Mandate Demo

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

PES :lol:

מתקין את הדמו,נראה מה הוא שווה

שיחקתי בדמו,לא מחדש כלום אבל כמיטב המסורת-אקשן קודר וטוב.

הגרפיקה זקוקה לטיפול קוסמטי.

בתקופות אחרות הייתי שוקל לקנות משחק המשך כזה,לא הפעם :cool2:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אם לא מחדשת. אבל שווה לשחק דמו פצצה. הוסיפו כמה דברים לגרפיקה זה הכל.

ומה שהם הוסיפו גורם למשחק קצת לקרטע אצלי בכמה מקומות... אבל מצד שני, אולי העלתי את ההגדרות טיפה ממה שהמחשב שלי סוחב :silly:

(הראשון עובד מעולה על הגדרות מקסימליות... לפחות הCOMBAT...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שהם הוסיפו גורם למשחק קצת לקרטע אצלי בכמה מקומות... אבל מצד שני, אולי העלתי את ההגדרות טיפה ממה שהמחשב שלי סוחב :silly:

(הראשון עובד מעולה על הגדרות מקסימליות... לפחות הCOMBAT...)

הגרפיקה ממש אותו דבר חוץ מכמה תוספות קטנטנות. תבטל את הצלליות זה ישפר לך את הFPS . לי יש בעיה שלפעמיים יש תקיעה קטנה וזה גם במשחק הראשון . זה בעיה של המשחק . אם אני מבטל את הצלליות והכל על מקסימום יש לי 130 FPS ומשחק ככה ב90 80 ומתי שיש תקיעה קטנה הוא נופל ל1 ועולה שוב ל120 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם הרחבות מעולות כמו למשל Call of Duty: United Offensive שהיה מדהים !

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/callofdutyunitedoffensive?q=CALL%20OF%20DUTY

אבל זה נכון,לרוב ההרחבות לא מחדשות דבר ומשמשות ככלי להגדלת המזומנים של החברה.

הייתי קונה את ההרחבה אם היתה עולה גג 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני מבין שזו אחת ההרחבות המיותרות שיצאו אי-פעם.

אם מסתכלים סביב ורואים את כל הדמואים החדשים והמשחקים הצפויים,מי יסכתל לכיוון של הרחבה כזאת?

מיותר.

מועד לכישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה משחקים...

מרבית המשחקים בחבילות הרחבה משנים את המקומות בהם אתה משחק, משנים אווירה, משנים THEME, משנים כלי [ו\או מוסיפים] ומביאים עליך אויבים חדשים שעוד לא יצא לך להתקל בהם.

FEAR עשה את זה בצורה עלובה...EXTRACTION POINT מרגיש בדיוק כמו פיר מבחינת אווירת המשחק והסביבות...כל הסצנות האורבניות במשחק נראות אותו הדבר, בדיוק כמו במשחק הקודם...החלק הכי מגוכח הוא שגם בהרחבה יש סצנה ארוכה בה אתה מתהלך בתוך מגרש חנייה, שזה 100% אותו הדבר כמו FEAR...ההבדלים היחידים הם כמה אויבים חדשים שלא משנים כלום מבחינת המשחקיות, והנשקים החדשים פשוט נמאסים אחרי 3 דקות.

ההרחבה השנייה בכלל פותחה ע"י חברת צד שלישי ואמורה להיות משהו עלוב להפחיד...

ועכשיו אתה בטח תוהה איזה הרחבות כן הביאו לשינויים....

HALF LIFE EPISODE 1 HALF LIFE EPISODE 2 הם דוגמא נחמדה למשחקים שכן מוסיפים, כן ממשיכים, כן משנים אווירה וכן מפילים עליך אויבים חדשים, אתגרים חדשים ואווירה חדשה מבלי לשנות יותר מדי.

ולשם שינוי, זה גם לא מרגיש כאילו את המשחק בHALF LIFE 2. [בניגוד לFEAR]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...