סוף שבוע יוצא הדמו של COD4 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף שבוע יוצא הדמו של COD4

FresH-MeaT

Recommended Posts

באקס בוקס זה 3 לא? וכאן מדובר במשחק הרביעי. דמו עוד שבוע חזק . .. ... .... ..... :funn:

אחי אני לא כזה טמבל אני יודע לספור, יצאה בטא רק לבעלי 360 ושיחקתי בזה איזה חודש בערך ... משחק לא מהעולם בכלל

ובלי קשר שיש לי גם את 3 וגם הוא משחק קטלני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הביקורות של CRYSIS מאוד צוננות, אני לא יודע מי ציפה שהמשחק הזה יהיה יותר בינוני.

אין ציפיה דובי אבל ראית ביקורת על המשחק,כל שכן ביקורות ?

ואני מתכוון למשהו קצת יותר רשמי מביקורות של יוזרים כאלו או אחרים.

בכל מקרה ,אני כמעט בטוח ש COD4 יהיה משחק טוב יותר מקרייסיס

הן בביקורות והן בהתנסות האישית שלי.

COD2 היה משחק סינגל מופתי ומשחק מולטי מדהים

לא רואה הרבה סיבות שהחדש לא יהיה לפחות כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקת בו שאתה אומר את זה? המשחק הזה בינוני כמו שמחר יהיה שלום בין לאירן :lol: :lol:

יש לי CDKEY לבטא מאז הגל הראשון.

כל ההתרשמויות "הרשמיות" ברשת מאוד צוננות, הבטא איומה גם מבחינת באגים וגם מבחינת משחקיות שאין שום סדר בבלאגן.

המשחק אמור לצאת עוד חודש, ואין אפילו עדיין מצב DX10 עובד, למרות שלא יודע מי ציפה שלמשחק הזה יהיה מצב DX10 נורמאלי אבל עם כל הרעש שהם עשו יכלו לפחות להרים משהו מההתחלה. הביצועים בכלליות דיי איומים, אפילו עם 8800GTS 640.

וכמובן שכפי שכבר אמרתי הGameplay לפחות מהמולטיפלייר שיש עכשיו לא משהו בכלל, אז תצא מהסרט שהמשחק הזה יהיה יותר מבינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, יש בקולנוע ובטלביזיה.

יש טובים ויש פחות.

אם תקרא שוב את מה שכתבתי לבטח תבין שאין לי ציפיות.

נהניתי להשתעשע בביטא של קרייסיס למרות שאני לא חושב שהמולטי של המשחק הולך להיות שווה קניה.

לגבי הסינגל ,אני חושב שיש למה לצפות כי בסך הכל הגרפיקה מרשימה ואני סומך על קרייטק שירימו משחק מענין.

אבל עזוב ,הדיון הוא על COD4 ,יהיו די והותר דיונים על קרייסיס -האמן לי..

לגבי COD4 ,קראתי לא מעט קדם-ביקורות ברשת ושם יש המון ציפיות בנוגע למולטי.

כל חובב FPS ,אני מניח,מצפה מאוד למשחק הזה.

קראתי עכשיו את ביקורת הביטא המוקדמת של IGN שמשתרכת על פני ארבעה עמודים .ביקורת מעולה.מפורטת.כדאי לקרוא.

ציטוט עיקרי :

If the beta is any indication, COD4 is going to be one of the deepest online shooters of all time

יותר מזה אנחנו לא צריכים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך תהיה המשחקיות בהתחשב שהתפאורה היא של מלחמות מודרניות.

נראה שבSP אפשר לצפות לכול מה שעשה את הסדרה למה שהיא , משחק סטנדרטי שנותן חוויה מצויינת לאורך הכמה שעות של הקמפיין.

מה שמעניין זה הMP ,לפי איך שזה נראה זה הולך fast paced frag fest שזה בפני עצמו משהו די טוב כי אין הרבה משחקים כאלה עם סגנון מודרני , המערכת שדרוגים נראית די מעניינת (יש כתבה די ישנה על זה בIGN) אם לא יהיה יותר מדי ארקיידי אני נועל את עצמי לכמה חודשים למרות שיש לי הרגשה די חזקה שזה הרוב הייפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי CDKEY לבטא מאז הגל הראשון.

כל ההתרשמויות "הרשמיות" ברשת מאוד צוננות, הבטא איומה גם מבחינת באגים וגם מבחינת משחקיות שאין שום סדר בבלאגן.

המשחק אמור לצאת עוד חודש, ואין אפילו עדיין מצב DX10 עובד, למרות שלא יודע מי ציפה שלמשחק הזה יהיה מצב DX10 נורמאלי אבל עם כל הרעש שהם עשו יכלו לפחות להרים משהו מההתחלה. הביצועים בכלליות דיי איומים, אפילו עם 8800GTS 640.

וכמובן שכפי שכבר אמרתי הGameplay לפחות מהמולטיפלייר שיש עכשיו לא משהו בכלל, אז תצא מהסרט שהמשחק הזה יהיה יותר מבינוני.

לא יודע מה איתך אבל לי יש 8800 640 והכל רץ חלק על ההגדרות הכי גבוהות...ועוד זה בטא עלוב..

קיצר לא משנה מה אתה חושב...אני חושב שזה שהמשחק הכי טוב ששחקתי עד היום..ולא מעט יסכימו איתי

דעתך שהמשחק חרא יופי דעתי לא ככה..

ונחכה לCOD4 אני בטוח שהוא לא פחות טוב אם לא יותר :xyxthumbs: :xyxthumbs:

עריכה: עכשיו ראיתי את הסרטון ש SIMONSIX הביא קישור

בהחלט נראה משחק מבטיח !! ואני די בטוח שהדרישות שלו לא יהיו גבוהות כמו קריסיס!!

יש כבר דרישות מערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה...

איך יהיה בנוי המולטי בדיוק שמעתי שיהיו שרתים של RANK...זה משהו דומה ל BF2?

אני כשחקן יוכל להתפתח במשחק לקבל מדליות דרגות נשקים?

קשה לי להאמין שרמת הניקוד תהיה כמו ב BF

אם כן זה יעשה רק טוב למשחק.

זה המידע שמצאתי בינתיים:

Multiplayer

For multiplayer, it has been confirmed that Call of Duty 4 will include a class system which has five preset classes with default weapon load outs and perks assigned to them as well as allows users to create five custom classes where the user can customize their weapon load out and three perks to assign to their soldier. The five default classes include Assault, Spec Ops, Light Machine Gunner, Demolitions, and Sniper class. Create a class will be unlocked when the user gains enough Experience Points (XP), earned by killing his/her opponent, and becomes a Private (level 4), and will increase rank with more XP earned. XP will also vary depending on the type of match the user is playing. Only two of the classes are available to a first time player; the rest are unlocked as the player gains more experience online and gains higher rank. The highest known level as of now is level 55, which unlocks Prestige mode. You'll be able to save and name your custom classes for quick access in multiplayer matches. Most of the new weapons and perks that you can use to outfit your custom class will be unlocked as you gain experience ranks, but there are also a separate number of challenges associated with each weapon that will subsequently open up new add-on gear as you complete them.

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4:_Modern_Warfare

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...