שידרגתי את הE6600 לQ6600 G0- הOC בעיצומו, התווסף X38-DQ6 בעמוד 16, SPI ב4Ghz - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרגתי את הE6600 לQ6600 G0- הOC בעיצומו, התווסף X38-DQ6 בעמוד 16, SPI ב4Ghz

Xvertigo

Recommended Posts

הPOST ב4.15 הוא על ה965p-DS3P 3/3 הישן. החדש עוד לא במלאי אצל היבואן.

לא מוזר, הREV של הE6600 זה B2 והQ6600 משתמש בG0 שיעיל וקריר יותר. המרובע ה"מודבק" זה שניים טבעיים ביחסי שכנות טובים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היש איזה שהיא דרך לדעת כאשר ניתקלים בחוסר יציבות עם מה שנדרש זה תוספת VTT או VCORE?

באיזה שלב יהיה צפוי להעלות ב VTT?

צריך להסתכל על הטווח הקרוב כדי לדעת. לרוב כאשר הבעייה נעוצה ב-VTT(או FSB Termination Voltage. סמנטיקה בלבד) ההפרש בין תדר יציב ללא יציב יהיה קטן מאוד. ייתכן שבתדר אפיק 400 Mhz המערכת תעבוד חלק, וב402MHz אפילו לא יהיה POST. בנוסף לכך, להעלאת מתח המעבד לא תהיה שום השפעה על התוצאה - וזו הדרך היעילה ביותר כדי להבדיל בין מחסור במתח למעבד, לבין בעיה אחרת.

אגב, התאמת מתח ה-VTT אינה פותרת במישרין את חוסר היציבות. מדובר בגורם אחד מתוך מערך ייצוב מתח גדול בהרבה. כאשר ישנם הפרעות רבות מדי לאותות העוברים בלוח באפיק המערכת(FSB) הדבר גורם לחוסר יציבות. ישנה אפשרות להתאים את הרגישות לאותות המדוברים ע"י התאמת התנגדויות, אך מסיבה שאינה ברורה לי יצרניות הלוחות\ערכות השבבים אינן מאפשרות שינוי שכזה בביוס. עם זאת, ב-P35 התייחסה ישירות לבעייה והתוצאה היא שיפור ניכר באוברקלוק למרובעי הליבה.

כאשר אנו משנים את מתח ה-VTT אנו משנים בעקיפין את כל המערך - דבר שעלול לעזור ועלול שלא לעזור, ולאו דווקא יותר מתח יניב תוצאות טובות יותר(לעיתים דווקא להיפך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הישכלת יותר

ווורטיגו, בB3 הטמפ' במנוחה היה מגיעות ל60, וכאן הם לא מגיעים ל60 במאמץ ממושך. כל זה רק מהG0???

שוב, זה תלותי במעבד שנפלת עליו (אבל לפי מה שאני קורא ורואה שלי לא יוצא מן הכלל) ,במארז שלך ובזרימת האויר שלו (שלי לא ממש סטנדרטי) וכמובן הקרור.

אגב, אני חייב לציין שאני משתמש במשחה סטנדרטית שבאה עם הקרור שלי לGTX ולא משהו מיוחד (כי אני הולך לפרק הכל שוב כשאחליף לוח).

כשיגיע הלוח אני אעשה LAPPING לTUNIQ ואולי למעבד (אני שוקל בגלל אחריות...) ומשחת MX-1. אני מאמין שזה יגלח עוד מספר מעלות.[br]פורסם בתאריך: 9.10.2007 בשעה 19:03:52

טוב, זה היה מוזר....

עשיתי אתחול למחשב (היו עדכונים של מיקרוסופט) והמחשב סירב לעשות POST ב3.6 ונכבה.... עד שלא עליתי מ1.425 ל1.475 הוא לא היה מוכן לעלות....

מה שמוזר הוא שהמחשב עבר 14 שעות של PRIME על LARGE FFT ב1.425 על 3.6GHZ . דבר דומה קרה לי עם הE6600... בהתחלה הוא עשה 3.6 בכיף ואח"כ פשוט סירב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח התחממם לך שם משהו יותר מידי, אולי הNB או המעבד.

אני מכיר מצבים שאפשר להגיע לOC יותר גבוה מתוך מערכת ההפעלה מאשר מהפוסט אז אם הפריים רץ יציב והגיע לטמפרטורה משונה שמונעת פוסט זה אפשרי.

ברגע שאתה נמצא בOC הכי גבוה שהוא עדיין יציב השינוי הכי קטן בטמפרטורת החדר יכול להפיל הכל.

אם יש לך שליטה על המאווררים של המחשב או המעבד וכשהמחשב מתחמם הם עובדים יותר מהר אבל כשאתה רק מדליק אותו הם לא על מהירות מלאה זה גם יכול להסביר את זה, במיוחד אם אחרי עבודה מאומצת עשית רק סופט ריסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתה עבודה מאומצת ויש כבר מאתמול מאורר 120ממ שמקרר את הNB . המאוררים עובדים על מקסימום על הזמן כשאני בפריים (רועש משהו).

המחשב מריץ פריים על LARGE FFTs מאתמול בשעה 20:52 . הטמפ' בערב הגיעו עד 66 לליבות (היה חם והמתח עלה כמו שרשמתי מקודם). עכשיו אני רואה 57 57 58 59 מעלות... פשוט קריר יותר בבוקר ;D . אני משנה לSMALL FFTs ומקווה שכשאחזור מהעבודה בערב הכל יעבוד. אני אמשיך ככה כמה ימים בשביל לעשות BURN IN אפקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xVertigo - מנסיוני הדל ה - SMALL FFTS לפחות בהתחלה כאשר הבדיקה נעשית על גורמת לעליה המקסמלית של טמ"פ המעבר והמוספטס (בהשוואה לטמ"פ בבבדיקות של LARGE FFTS) - מציע שתשאר ליד המחשב עד שחלק זה של הבדיקה יסתיים - לוקח בסביבות חצי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...