GOOGLE EARTH! מישהו ראה לאחרונה איזה דיוק ואיזה פרטים נחשפים שם? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GOOGLE EARTH! מישהו ראה לאחרונה איזה דיוק ואיזה פרטים נחשפים שם?

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עצם העובדה שאתה מוכן למכור סודות אלו בשביל גרושים אומר עליך הרבה.

בקיצור, יופי רואים טוב אבל לא מספיק טוב.

:nixweiss:

בגלל אנשים כמוך פחדתי להעלות תראד כזה!

מנהלים לסגור בבקשה!!!

אחרי השדרוג שלי רואים הכל. בנוסף, ציינתי נקודות תורפה, מיקום טילי פטריוט, מכ"ם, אזורים מתים ללא עמדות שמירה דרכם ניתן להסתנן, מיקום של מקומות אסטרטגים בבסיס ועוד בונוסים רבים. האיראני הראשון שיקנה לי מנוי שנתי ל-World of Warcraft, לחמניה משיפון מלא ושוקו יטבתה יקבל את כל המידע, כנקמה על היחס המחורבן של המג"ד אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שם, (ויותר גרוע, עמיעז הרבה יותר גרועה מדים מבחינת .. הכל בעצם) אני מאוד מבין את המרמור שלך, אבל למה לך להסתכן במשחק מטופש כזה?

אתה יודע , חשיפת כתובת הIP שלך נתונה לשיקול הדעת של מנהלי האתר, הם יכולים למסור אותה למי שהם רק רוצים ...

אני מציע שתמחק את כל השטויות האלה ותמשיך בחיים שלך, ושיזדיינו המג"ד והסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה, למה אתה חושב שהאיראנים צריכים אותך בשביל לראות משהו שיש באופן חופשי באינטרנט ?

אפילו מטבע של עשר אגורות הם לא יביאו לך.

סבבה, אז אתה רואה את הבסיס. אתה יודע למה משמש כל מבנה? אתה יודע איפה נקודות החולשה? אתה יודע את מיקום משגרי הפטריוט? את זה לא רואים וגם אם רואים לא יודעים את השימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי השדרוג שלי רואים הכל. בנוסף, ציינתי נקודות תורפה, מיקום טילי פטריוט, מכ"ם, אזורים מתים ללא עמדות שמירה דרכם ניתן להסתנן, מיקום של מקומות אסטרטגים בבסיס ועוד בונוסים רבים. האיראני הראשון שיקנה לי מנוי שנתי ל-World of Warcraft, לחמניה משיפון מלא ושוקו יטבתה יקבל את כל המידע, כנקמה על היחס המחורבן של המג"ד אלי.

שמע, ביקשו ממך יפה. אתה רוצה להיות בוגד תהיה!

ד.א. אני שרתתי בסוללה ואפילו סיירת מטכל לא הצליחה להסתנן לשם!

ועוד דבר, היום הסוללה שם, מחר במקום אחר. זה לא משנה מה תגיד(למרות שזה ממש גרוע מה שאתה עושה), יש לנו שיודע איך להתמודד עם מודיעין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...