עזרה בחיבור לאינטרנט עם נתב באמצעות פקודת telnet - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור לאינטרנט עם נתב באמצעות פקודת telnet

ofirrjd

Recommended Posts

שלום,

אני גר במעונות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. יש לי בחדר שני שקעים של LAN שדרכם אני מתחבר לאינטרנט. כיצד זה מתבצע: ע"י פקודת telnet מתחברים לשרת, נפתח command prompt שם אני מקיש שם משתמש, סיסמא וצורת התקשרות, רק אחרי זה אני מקבל גישה לאינטרנט.

היות שיש לי כאן רק שני שקעים ואני רוצה שלושה מחשבים שיוכלו להתחבר מכל מקום בבית, אני צריך ראוטר אלחוטי.

לפני שאני הולך לקנות, רציתי לדעת אם זה בכלל יעבוד. כלומר, האם ניתן לחבר מחשב דרך ראוטר לשקע LAN ולהתחבר עם פקודת telnet כמו שאני עושה ללא הראוטר? האם ראוטר לא חייב ספק , כי אלו משמשים גם כחייגנים? ראוטר לא חייב להתחבר למודם?

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מכיר נתבים ביתיים שיודעים לעשות כזה דבר למען האמת.

(אבל זה לא אומר שאין)

אולי אם תרכוש שאפשר להפליש לו קושחה חיצונית גמישה , תוכל להגדיר כזה דבר.

(כמו הנתב המפורסם WRT54GL, שתוכל להפליש לו למשל קושחה כמו open wrt - white russian)

עם קצת ידע ב shell scripting (שלך או של איזה לינוקסאי באוניברסיטה, בטח לא חסרים שם כאלה)

תוכל לדעתי בקלות להגדיר כזה דבר.

בקשר לשאלה השניה - כן, זה יעבוד, אין בעיה לחבר את הנתב ל LAN בתור ה UPLINK שלו (למשל במקום מודם)

הבעיתיות היא הדרך שבה אתה מתחבר, ואת זה אפשר לפתור כמו שאמרתי עם קצת תכנות של הקושחה החיצונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...