WRT54GL LinkSys או Edimax BR6204WG - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WRT54GL LinkSys או Edimax BR6204WG

EyalOnn

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום היקרים,

מדובר על חיבור ביתית אלחוטית של 2 מחשבים נייחים ונייד אחד בתשתית adsl ו-012 בבית גדול בעל שתי קומות. מעוניין בתמיכה עתידית בתשתית בכבלים, וישנה עדיפות בתמיכה למדפסת.

ראיתי תגובה ב-zap שעל פיה יש בעיות ב-Edimax עם login עבור 012 (user@012), האם זה נכון?

לא ברורים לי ההבדלים המשמעותיים ביניהם. אשמח לתגובות בנושא.

תודה, אייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני ראיתי את התגובה ב-ZAP, וזה שטויות.

הביצועים של שניהם יהיו דומים.

היתרון של ה-LINKSYS הוא בעיקר היכולת לשים עליו קושחה צד שלישי שמוסיפה המון אפשרויות והגדרות.

היתרון של ה-EDIMAX הוא המחיר שלו וכן זה שהוא ידוע בתור אחד הנתבים הטובים ביותר בכל הקשור לתמיכה בתשתית הכבלים הלא-סטנדרטית בארץ.

תמיכה למדפסת אף אחד מהנ"ל לא ייתן לך, אלא אם כן מדובר במדפסת שיש לה חיבור עצמאי לרשת והיא יודעת להיות שרת מדפסות של עצמה (ואז כל יתאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בעד הלינקסיס, מכיוון שיבוא היום שבו תרצה קצת יותר משוכלל ובמקום להחליף פשוט תתקין קושחה חדשה....

שלא תבין אותי לא נכון - אני ממש לא בעד ה-LINKSYS ולדעתי הוא לא נותן תמורה טובה לכסף. סתם מתלהבים ממנו יותר מידי, ויש מספיק אנשים שנתקלים בבעיות איתו (רק חפש בפורום).

לא שאני אומר שהוא יותר בעייתי מה-EDIMAX או מנתב אחר בקטגוריה שלו - זה ממש לא כך (פרט אולי לעניין של תשתית הכבלים). אבל הוא עולה יותר ולא באמת נותן יותר. מובן ש-350 ש"ח עבור זה גם לא יוצא מגדר הרגיל, אבל בקניית ה-WRT54GL, התמורה לכספך היא בעיקר "זכות ההשווצה" שיש לך של חברה שמחזיקים ממנה, ובנוסף הוא תומך בקושחות צד שלישי.

רוב הדברים שעבורם תרצה נתב יותר משוכלל (כמו תמיכה ב-802.11N, או ב-WIMAX כשיבוא, או סתם אפשרות לתפקד כשרת מדפסות/קבצים) לא ניתן להוסיף בקושחה, ורוב הדברים שכן ניתן לא יהיו כל-כך שימושיים למרבית המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...