מה זה Stepping G0 ב-Q6600 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה Stepping G0 ב-Q6600 ?

nore0

Recommended Posts

הכי פשוט: אם אתה עושה OC, לך על ה-G0, אם אתה לא עושה OC, אין מבחינתך הבדל בין השניים ואתה יכול ללכת על זה שיותר זול.

אגב, הנושא הזה נטחן פה בפורום עמוקות, חיפוש היה מעלה תשובה לשאלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אבסורדי זה..

לפי אינטל המעבד בסטפינג החדש אמור לעלות בעוד 50$ מה-B3..

אני לא מבין איפה זה נתקע, לך תבין את הספקים והחנויות..

בסטפינג החדש ל-Q6600 יש מספר תכונות כמו צריכת הספק נמוכה,

יעילות OC, וטמפרטורה נמוכה.. אבל שוב, זה מתגמד הרי אם נבצע אובר קלוק

כבר לא תהיה לנו טמפרטורה נמוכה ואולי אף נצטרך להוסיף גוף קירור חזק יותר, הכל יחסי.

כדי לדעת שמדובר בסטפינג החדש, על המעבד יופיע SLACR אחרת יוצג SL9UM שהוא בסטפינג B3..

פרטים מאתר אינטל:

G0:

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLACR

B3:

http://processorfinder.intel.com/Details.aspx?sSpec=SL9UM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעילות OC, וטמפרטורה נמוכה.. אבל שוב, זה מתגמד הרי אם נבצע אובר קלוק

\

בפורום וקירור יש את Nimrodim שלוקח את הG0 למהירויות מטורפות בעוד הטמפרטורה שלו נשארת סבירה.

מה שאני לא כזה בטוח שה B3 היה מצליח לעשות.. אז אני לא בטוח שלמי שרוצה לעשות זה מתגמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\

בפורום וקירור יש את Nimrodim שלוקח את הG0 למהירויות מטורפות בעוד הטמפרטורה שלו נשארת סבירה.

מה שאני לא כזה בטוח שה B3 היה מצליח לעשות.. אז אני לא בטוח שלמי שרוצה לעשות זה מתגמד.

ראיתי נו..

והמעבד לא התחמם? והוא לא משתמש בקירור מים?

תחשוב שללא טמפרטורת הסטוק שלו (G0) תנוע עם צלעות קירור ומאוורר של ל 26-30 מעלות גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמא של Nimrodim בהחלט מרשימה ומראה את הבדלי האיכות בין ה-G0 ל-B3.

מעבד מרובע בטמפ' 60 מעלות במאמץ מלא, תדר 3.7 ג'יגה ובסה"כ 1.46V שמניב ~ V1.37 זה מדהים.

B3 רבים יזדקקו ל1.55-1.6V כמו כלום כדי להגיע לתוצאה שכזאת, ושלא נדבר על פליטת החום.

אל תשכחו שמרובעי הליבה הם בעלי Tjunction של 100 מעלות. כלומר, אין בעייה ממשית למשוך אותם עד ל80-85 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שללא טמפרטורת הסטוק שלו (G0) תנוע עם צלעות קירור ומאוורר של ל 26-30 מעלות גג.

אין לך מושג כמה אתה אופטימי, תחשוב שהקואד הזה זה שני E6600 מחוברים עם בקר באמצע...

E6600 בסטוק עם סטוק הרבה יותר חם 30 מעלות (כמובן שמדובר על טמפרטורת חדר סבירה, נניח 25 מעלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...