עזרה במערכת קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במערכת קירור מים

shlomid

Recommended Posts

אז ככה אני רוצה להתקין מערכת מם במחשב שלי

מצאתי חנות שמוכרת ראדיוטורים חדשים מנחושת ( עם חיבור לצינורות מים ) ועליהם מאורר 220 מ"מ ב- 25 שקלים !!!

מצאתי גם מיכל מים שקוף מפלסיק עם חיבור לצנורות מים ( כ- 5-7 ליטר קיבולת ) במחיר של 10 שקלים!!!

השאלה שלי היא איזו משאבה אני צריך ואיפה להשיג כזאת ? ( משאבה של אקווריום תעשה את העבודה ? )

הדבר השני והכי חשוב הוא בלוק הקירור שיושב על המעבד , איפה משיגים אחד כזה?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי חנות שמוכרת ראדיוטורים חדשים מנחושת ( עם חיבור לצינורות מים ) ועליהם מאורר 220 מ"מ ב- 25 שקלים !!!

מצאתי גם מיכל מים שקוף מפלסיק עם חיבור לצנורות מים ( כ- 5-7 ליטר קיבולת ) במחיר של 10 שקלים!!!

הממ , שתף... שתף... למרות שאת החלקים הנ"ל כבר יש לי :> , לפני המחירים זה נירא כמו שוק פשפשים ואם בשוק פשפשים עסקינן -

השאלה שלי היא איזו משאבה אני צריך ואיפה להשיג כזאת ? ( משאבה של אקווריום תעשה את העבודה ? )

שוק הפשפשים הוא המקום בו אפשר למצוא משאבות במחיר מציאה (אני למשל קניתי שתי משאבות ב25 שקל , זאת לאחר מקוח חסר פשרות... לאחר שהגעתי הביתה חיפשתי ברשת ונעורו עיניי... מחיר שוק של כל משאבה 600 שקל!!!! לאחת!!! (12 ליטר לדקה לגובה 2מטר)

בקשר לסוג המשאבה שאותה אתה צריך : עלות חדשה בחנות (לחיות בדר"כ) 200-400 למשאבה טובה!! (אני אישית ממליץ על משאבות Eheim בדגמים 1048\1250)

1048

tech_pumpe_1048.gif

1250

tech_pumpe_1250.gif

קטלוג של eheim

חשוב לציין שאתה צריך משאבה חזקה מאוד!! מינימום 400L לשעה!! כמו כן גם משאבה איכותית אשר תעבוד לאורך זמן!!

אם יש לך גישה למשאבות תעשיתיות אז יותר טוב שתבחר בהן כיוון שהן לא משתמשות במים בשביל קרור עצמי (מה שמשאבות ביתיות ,eheim לדוגמא כן עושות!)

הדבר השני והכי חשוב הוא בלוק הקירור שיושב על המעבד , איפה משיגים אחד כזה?

אפשר לקנות בכל חנות מחשבים (אינטרנתית , מקוונת) אשר מכבדת עצמה! או לבחור באופציה של ייצור עצמי אבל זה נתון לשיקול הדעת שלך!!.. (90% מאלו שבונים לעצמם את הבלוק מדווחים על טמפ' נמוכות יותר מבלוקים מוכנים אשר אותם קנו..

200-300 שקל ליחידה (מוכנות)

20-30 שקל לייצור עצמי (זאת במידה ויש לך גישה למחרטה רגילה \ CNC + ידע ב ACAD אם הגישה היא לCNC)

(המחיר הוא לחומר , נחושת בדרך כלל , ולניפלים עצמם.. המחיר הוא כזה במידה וכל שאר המרכיבים , שרטוט וזמן מכונה הם חינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות בחיפה בעיר התחתית

יש לו שם מלא דברים , הראדיוטורים לדוגמא חדשים לגמרי באריזה

משהן ממש טוב

------------------------------

Kriz איפה קנית את המשאבות הללו , אני רוצה גם. ;D ;D

מחשהו יכול בבקשב להפנות אותי לאתר שמוכר בלוק בארץ?

או בחול אבל שעושה מישלוחים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kriz איפה קנית את המשאבות הללו , אני רוצה גם. ;D ;D

תבוא תבוא.. שוק הפשפשים (נקרא גם : שוק הבוכרים) כל יום שישי... יפו (לפני מגדל השעון שמאלה , ימינה בשד' ירושלים , 2 פניות לאחר מכן ימינה שוב , אינדקציה - משמאלך יש מזרקה , מלפניך צד ימין יש תחנת דלק... הגעת :> )... מוכרים הכל מהכל :> (כולל חלקי מחשבים - HDDs , MBs , PSUs , etc.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששששששש נשמע מגניב

אני אבוא ביום שישי הזה

אם אתה רוצה אני יכול להביא לך ראדיאטור מהחנות הזאת שבחיפה

:)

יש שם מיכלים למים?

אין צורך.. וזה כבר גולש לדיאלוג אז אם יש לך משהו לומר לי שנוגע רק אלי , רק הודעה פרטית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...