חוות דעת על המצלמה FUJI A820 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על המצלמה FUJI A820

ferrari

Recommended Posts

שלום, היום קנו לי לכבוד יום ההולדת :) המצלמה היא FUJI A820, והייתי רוצה לקבל חוות דעת עליה, אני עדיין יכול להחליף אותה בחנות בדגם אחר, אז אנא אם יש לכם דגם מומלץ הייתי רוצה לשמוע את דעתכם. תודה רבה. - אגב - השימושים של המצלמה הם כליים, אינני מקצוען ולכן כנראה אני צריך שהיא תבצע את הדברים הבסיסיים בצורה אופטימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גודל המצלמה לא קריטי עבורך הייתי ממליץ על S6500 של פוגי.

גודל לא כ"כ חשוב לי אבל המחיר כן. והמצלמה הזו בהחלט מחוץ לתקציב.

-

תסתכל בשאלות בפוסט הזה כדי להבין מה המידע שחסר כדי לתת לך המלצה.

באותו פוסט יש לינק למאמר שמסביר במה מדובר.

אוקיי - קראתי את המאמר, והבנתי שככל שהעדשה יותר רחבה (פחות mm) ככה אתה מכניס יותר מידע לתמונה, אבל עדיין לא הבנתי למה 39 זה רע.. אז יש פחות אינפורמציה, זה בהכרח רע?,

אגב - הבנתי שלכל עדשה יש 2 צדדים, אחד נחשב רחב והשני צד טלה, אבל על העדשה על המצלמה עצמה רשום רק מספר אחד, לאיזה צד הכוונה?

עוד דבר, בקשר לשימושי המצלה, שימושים סטנדרטיים, אני לא מומחה צילום, התמונות כנראה יהיו בעיקר מטיולים ואירועים.

התקציב הו8א עד 1100 ש"ח כי זה המחיר שבו המצלמה הנוכחית נקנתה, וכל מה שבאפשרותי לעשות הוא להחליפה באותה חנות, החנות היא שקם אלקטריק.

האם אתה יכול להמליץ על משהו טוב יותר מאותה חנות במחיר הזה? תודה רבה מראש על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי - קראתי את המאמר, והבנתי שככל שהעדשה יותר רחבה (פחות mm) ככה אתה מכניס יותר מידע לתמונה, אבל עדיין לא הבנתי למה 39 זה רע.. אז יש פחות אינפורמציה, זה בהכרח רע?,

מבחינתי זה שובר עסקה מוחלט.

אגב - הבנתי שלכל עדשה יש 2 צדדים, אחד נחשב רחב והשני צד טלה, אבל על העדשה על המצלמה עצמה רשום רק מספר אחד, לאיזה צד הכוונה?

מופיעים שני מספרים - אורך המוקד בצד הרחב, ואורך המוקד בצד הארוך. מכפלת הזום, כפי שמוסבר במאמר, היא נתון לא מעניין.

עוד דבר, בקשר לשימושי המצלה, שימושים סטנדרטיים, אני לא מומחה צילום, התמונות כנראה יהיו בעיקר מטיולים ואירועים.

התקציב הו8א עד 1100 ש"ח כי זה המחיר שבו המצלמה הנוכחית נקנתה, וכל מה שבאפשרותי לעשות הוא להחליפה באותה חנות, החנות היא שקם אלקטריק.

האם אתה יכול להמליץ על משהו טוב יותר מאותה חנות במחיר הזה? תודה רבה מראש על העזרה.

אני לא יודע מה מוכרים בשקם אלקטריק, אבל אם להתייחס למחירי חנויות באינטרנט אז שתי מצלמות טובות מאוד שנכנסות לתקציב שלך הן פוג'י F20 וקנון A630. הפוג'י אידאלית אם אתה מחפש קטנה עם איכות תמונה גבוהה מאוד, דבר שבולט במיוחד באור חלש. הקנון אם אתה מחפש עם מסך מסתובב ויותר אפשרויות ידניות (ונראה שזה *לא* מה שאתה מחפש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...