כמה זמן אפשר לשרוד עם OC ??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן אפשר לשרוד עם OC ???

premier

Recommended Posts

הרבה אנשים עושים OC למעבד ודי רציני ,

למשל מ- AXP +1700 ל - AXP+ 2400

אז רציתי לדעת כמה זמן אפשר לעבוד במצב הנ"ל לפני שהמעבד נשרף ???

כי לי אין כסף למעבד חזק לכן אני רוצה לקנות בזול ולשדרג למשהו יקר,

ואני צריך שיחזיק לפחות שנתיים לפני החלפה, אז זה יכול לרואת ב OC הנ"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוסיף לו מתחים גבוהים כמו2.2 וכאלו ... עם טמפרטורות גבוהות זה לא בריא למעבד.

מעבד הוא לא נשרף פתאום הוא יכול להראות לך סימנים של מוות כמו מסכים כחולים במהירות הרגילה ורסטרטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטמ"פ טובה והמתח לא גבוה מידי זה יחזיק (מביחנת זה שזה לא ישרף) הרבה יותר משנתיים.

כמה זה מתח גבוה וטמפ' הייתה אומר? וכמה זה מתח סביר וטמפ, סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוסיף לו מתחים גבוהים כמו2.2 וכאלו ... עם טמפרטורות גבוהות זה לא בריא למעבד.

מעבד הוא לא נשרף פתאום הוא יכול להראות לך סימנים של מוות כמו מסכים כחולים במהירות הרגילה ורסטרטים..

לא מדוייק, יש תופעה של מוות פתאומי של מעבדי TBRED..... לא ידוע למה אבל ההשערה היא מתח גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהיה לי את המעבד הקודם שלי (T-Bird) הוא היה עובד ב80-92 מעלות כי לא היה לי אוורור במארז והיה עליו מאוורר של PowerGreen מסכן שמסתובב ב3100RPM והוא הראה סימנים של מוות כמו שתארתי עד ש.. בכלל לא עלה הWINDOWS גם במהירות המקורית 1400MHZ ולבסוף הוא לא נשרף אלא נשאר מעבד פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהיה לי את המעבד הקודם שלי (T-Bird) הוא היה עובד ב80-92 מעלות כי לא היה לי אוורור במארז והיה עליו מאוורר של PowerGreen מסכן שמסתובב ב3100RPM והוא הראה סימנים של מוות כמו שתארתי עד ש.. בכלל לא עלה הWINDOWS גם במהירות המקורית 1400MHZ ולבסוף הוא לא נשרף אלא נשאר מעבד פגום.

:o :o

זה בטוח קריאה לא נכונה! איך 90 מעלות :-|

זה ממש לא הגיוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלך לא מסוכן, אבל לא רצוי להמשיך בOC, עוד כמה מעלות הטמפרטורת כבר גבוהות מידי, וקח בחשבון שהחיישן

יכול לתת לך 5 מעלות + - מחום האמיתי...

בכל מיקרה על תשכחו את: "NDS - NORTHWOOD DIE SINDROM" או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...