שאלות | בנוגע להרכבה עצמית של מחשב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות | בנוגע להרכבה עצמית של מחשב

moshe_91

Recommended Posts

מה המצב אנשים ?..

אז ככה, קניתי מחשב חדש ונשארו לי כל החלקים של המחשב הקודם . תמיד התעניינתי בכל הקשור להרכבת\פירוק מחשב אבל אף פעם לא ניסיתי . קראתי קצת את חוברת ההדרכה של הלוח אם שלי (של המחשב הקודם), וכתוב שם מה להכניס, לאן והכל . אני רוצה לנסות להרכיב מחשב לבד . עכשיו יש לי כמה שאלות . אם אני לא ארכיב נכון, אתם יודעים בכל זאת, זאת תהיה הפעם הראשונה שלי, יש סיכוי לאיזשהי התפוצצות ? יענו משהו שיסכן אותי ? או שרק ישרף משהו ?.. עכשיו בקשר ל - , אם אני מרכיב את המחשב הכל טוב ויפה אני צריך להתקין את ה - ?..

תודה מראש וחג שמח,

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לא תנסה איך תדע!

אני גם הרכבתי את המחשב שלי לבד בלי שום ניסיון קודם!

את הביוס אתה לא צריך להתקין הוא קיים על ציפ' שמותקן על הלוח אם!

שום דבר לא יכול לסכן אותך המחשב פועל בזרמים קטנים שאין גם סיכוי להתפוצצות מקסימום יישרף לך חלק אבל אין סיבה שגם זה יקרה

אם תרצה אני ישמח לתת לך כמה טיפים לשיעזרו לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תנסה איך תדע!

אני גם הרכבתי את המחשב שלי לבד בלי שום ניסיון קודם!

את הביוס אתה לא צריך להתקין הוא קיים על ציפ' שמותקן על הלוח אם!

שום דבר לא יכול לסכן אותך המחשב פועל בזרמים קטנים שאין גם סיכוי להתפוצצות מקסימום יישרף לך חלק אבל אין סיבה שגם זה יקרה

אם תרצה אני ישמח לתת לך כמה טיפים לשיעזרו לך!

אשמח לקבל טיפים (:

ותודה על התגובה

חג שמח =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי את זה ככה!

אז ככה קודם כל תתקין את הHDD ואת הכוננים של הדיסקים והדיסקטים

אחר כך תחבר את הלוח אם למארז(ואל תשכח לשים את הברגים המיוחדים שירחיקו את הלוח מהמארז זה חשוב כדי למנוע קצרים)

אחרי זה תחבר את המעבד למקום (אל תשכח לשים משחה טרמית בין הבלוק למעבד בדר"כ יש מדבקה על הקירורי סטוק)ואל תשכח לחבר את המאוורר שלו ללוח אם

ואז תחבר את הספר כוח למארז ותתחיל לחבר את החוטים בין כל הרכיבים של המחשב ללוח אם או לספק

שים לב שאם יש לך דיסק קשיח SATA לרובם יש שני חיבורי מתח ושים לב שאתה מחבר לו חיבור אחד מהספק כוח!

את החיבורים של הכפתורי הדלקה וכיבוי של המחשב תיעזר בחוברת של הלוח אם כדי לראות איפה מחברים מה ואים הלדים לא פועלים פשוט תהפוך את החיבור כי הקוטביות חשוב בלדים

כנ"ל חיבורי ה שנמצאים במארז

וכמובן שתחבר את הזיכרונות והכרטיס מסך (אם יש לך)

ואל תשכח להתקין במארז מאווררים כדי שתהיה סירקולציה טובה והמחשב לא יתחמם לך יותר מידי

זהו בעיקרון אם שחכתי משהו אני ירשום לך ואם יש לך שאלות פשוט תשאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחר כך תחבר את הלוח אם למארז(ואל תשכח לשים את הברגים המיוחדים שירחיקו את הלוח מהמארז זה חשוב כדי למנוע קצרים)

ותבדוק שאתה לא מחבר למארז ברגי הגבהה במקום שאתה לא צריך

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החיבורים של הכפתורי הדלקה וכיבוי של המחשב תיעזר בחוברת של הלוח אם כדי לראות איפה מחברים מה ואים הלדים לא פועלים פשוט תהפוך את החיבור כי הקוטביות חשוב בלדים

כנ"ל חיבורי ה שנמצאים במארז

לא הבנתי ... למה שהחיבורים לא יעבדו ?..

ובקשר לברגים של ההגבהה ... איך אני מזהה אילו מהם אלה של ההגבהה ?.. ואיפה אני צריך לשים ברגי הגבהה ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חורי הברגה במארז עצמו

תכניס את הלוח למארז למקום שבו הוא אמור להיות מורכב ותראה לאיזה חורים אתה אמור לחבר את הברגים

אהה רגע ... היו לי כבר שם מין ברגים כאלה שלתוכם צריך להבריג ברגים ... איפה אני משיג ברגים כאלה ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ללד חשוב שהקוטביות תהיה נכונה שה + שלו יחובר ל + וה- ל- אחרת הוא לא יפעל פשוט הופכים את החיבור וזה משתנה עד שזה יעבוד!

אתה שם מבריג אותם על הלוח אם לפי החורים שיש בלוח אם ועליהם אתה שם את הלוח אם ויש להם גם חור שאליו נכנס בורג רגיל מחזק את הלוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חורי הברגה במארז עצמו

תכניס את הלוח למארז למקום שבו הוא אמור להיות מורכב ותראה לאיזה חורים אתה אמור לחבר את הברגים

תעשה את מה שאמרתי לך בלי לחבר את המחשב למארז

ותזכור איפה אתה אתה אמור לשים הגבהות כדי לחבר את הלוח למארז

תוציא את הלוח תבריג את ההגבהות תחזיר את הלוח ותבריג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...