Corsair VX450W vs ENERMAX LIBERTY 400W - או אחר בטווח המחירים הזה - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair VX450W vs ENERMAX LIBERTY 400W - או אחר בטווח המחירים הזה

ssib

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את הליברטי לא שומעים כלל. אתם מתנהגים כאילו אתם עטלפים עם שמיעת על.... ה620 שלי חרישי.

בקשר לעוצמה של הELT400AWT , אצל אחי הוא מחזיק שני דיסקים קשיחים, E4300@3GHZ, צורב, 8800GTS מומהר, 9 מאוררים ושני CCFL .

מספיק חזק?

זיכרונות - אם את לא מתכננת OC אז גם 667 יספיקו. המארז לא מתאים לOC קיצוני בכל אופן.

לגבי כ. מסך ה2600PRO יותר מומלץ אם את מתכננת צפיה בתוכן HD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהשקט והעוצמה של הליברטי ידועים - למקרה שלא תודה לטל שהדגים זאת.

בכל מקרה,כמו שרשמתי למעלה היתי הולך על הליברטי מאחר והמודלריות זה יתרון גדול בכלל ובמערכת צפופה יחסית במפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הליברטי לא שומעים כלל. אתם מתנהגים כאילו אתם עטלפים עם שמיעת על.... ה620 שלי חרישי.

בקשר לעוצמה של הELT400AWT , אצל אחי הוא מחזיק שני דיסקים קשיחים, E4300@3GHZ, צורב, 8800GTS מומהר, 9 מאוררים ושני CCFL .

מספיק חזק? אה.. כן :)

תראה (לא תשמע 8) ) זה ועליו להיות חרישי, אבל שכנעתם אותי ולו רק בגלל זרימת האוויר המשופרת עקב המודלריות..

זיכרונות - אם את לא מתכננת OC אז גם 667 יספיקו. המארז לא מתאים לOC קיצוני בכל אופן.

קיצוני ממש לא. גם ככה אני חוששת לשלום המחשב. ובכל מקרה אם אז יעשו לי את זה בחנות, וזה לא יהיה קיצוני.

לגבי כ. מסך ה2600PRO יותר מומלץ אם את מתכננת צפיה בתוכן HD .

אני בהחלט מתכננת. זה פשוט מה שהמליצו לי...אתה חושב שיש יתרון בשבילי ב- 26000?

כי כתוב שגם ה- 24000 מתאים ל- HD, ואמרו יש לכרטיסים של ATI פריסה בחומרה לכל סוגי הפורמטים שקיימים היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה2600:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/443/4

http://www.guru3d.com/article/Videocards/443/5

שימי לב שהPRO לא מצוין שם אבל בבדיקות אחרות שראיתי הם זהים בביצועים (מבחינת פריסת HD), ושניהם מהירים יותר מה2400.

עכשיו, ההבדל אומנם זניח, אבל אם תסתכלי בעמוד 5(הלינק השני) את תראי שיש הבדל מאוד משמעותי באיכות התמונה וזאת מכיוון שעיבוד התמונה ב2600 הרבה יותר טוב בגלל שהוא חזק בהרבה מה2400...

שימי לב להבדלים במאפייני הכרטיסים: (מקור: http://www.legitreviews.com/article/547/1/)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלי היא אחרת.

במקום לקחת לוח אם ATX, תיקחי אחד שהוא µATX ואז תקני NSK2400. גם זול (סה"כ 600 ש"ח) וגם מגיע עם מעולה ושקט.

מניסיון אישי, עם המאווררים שלו על LOW, אי אפשר לשמוע את המחשב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ארת'ור

האמת שחשבתי על האופציה הזו אבל

1. זה מצריך כרטיס מיקרו ATX והבנתי שזה פחות כדאי

2. זה אומר 4 חריצי הרחבה במקום 7. האם זה יספיק לי?(אולי ארצה להוסיף, כרטיס PVR נוסף וגם כרטיס קול, עולי עוד משהו שכעת לא עולה לי בראש)

האם זה כדאי?

3. האמת שתהיתי גם לגב הספק המובנה(הבנתי שלרוב מומלץ ספק נפרד) אבל אם אתה אומר שהוא טוב ושקט...

4. סתם שאלה, הוא מגיע עם קורא כרטיסים או חריץ FIREWIRE מקדימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלי היא אחרת.

במקום לקחת לוח אם ATX, תיקחי אחד שהוא µATX ואז תקני Antec NSK2400. גם זול (סה"כ 600 ש"ח) וגם מגיע עם ספק כוח מעולה ושקט.

מניסיון אישי, עם המאווררים שלו על LOW, אי אפשר לשמוע את המחשב בכלל.

מחזק! לדעתי מארז איכותי בהרבה מהNZXT .

סקירה: http://www.silentpcreview.com/article591-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארז אין FW או קורא כרטיסים, לא נכנסתי לעומק עם הNZXT DUET אבל אין לו קורא כרטיסים אם אני לא טועה.

לגבי איכות , אם המחשב נועד לHTPC ולא לOC מטורף אין שום צורך בלוח ATX מלא. יש בHTPC שלי עם כרטיס מסך מובנה וזה מספיק לי לכל מה שאני צריך. (לראות , להקליט ולראות TV)

עיניין ההרחבות הוא שיקול, כן. אבל תחשבי על זה כך:

סלוט 1 = כ.מסך, או שאת בעצם יכולה להשתמש בכרטיס המובנה בלוח. (רוב לוחות המיקרו באים עם כרטיס מובנה).

סלוט 2 = כרטיס TV.

יש לך עוד שניים - שלושה סלוטים פנויים לכרטיסי הרחבה. אני לא חושב שזאת צריכה להיות בעיה.

מבחינת עלות\תועלת האנטק הוא אחד המארזים הטובים שאפשר לקנות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארת'ור

המחשב יהיה המחשב הראשי שלי והשימוש בו יהיה (טלויזה, וכו) + מולטי טסקינג 24*7

בגלל זה אני רוצה מעבד חזק ואפילו המליצו לי כל OC קל (בכל מקרה זה היה מארז קטן יחסית אפילו אם לא האננטק.

השאלה אם המיקרו ATX יספיק לכל זה ולא עדיף כרטיס רגיל..

מבחינת סלוטים אני קצת חוששת היות ו-

1. כרטיס מסך

2. כרטיס טלויזיה

3. יתכן וארצה להוסיף כרטיס קול

4. יתכן וארצה הוסיף כרטיס נוסף כדי לאפשר צפיה באחד והקלטה בשני)

והיות ויש בו 4 סלוטים ז"א שאני נשארת בלי סלוט אחד פנוי.. :(

אני מניחה שלא ניתן להוסיף סלוטים ואפילו אם תאורטית ניתן, סביר להניח שאין מקום :hat:

לכן למרות שהואמאוד יפה, עושה רושם אייכותי, ווראיתי שגם בפנים העיצוב שלו טוב אני לא יודעת אם הוא מתאים

מה אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-NSK נהדר אבל אני אישית סולד ממארזים קטנים כאלו אם אין צורך ממשי בהם. הדואט קיבל ביקורות נהדרות,עם 120*2 הוא קריר ומאוד וגם שקט.

המחיר שלו גם כן סביר בהחלט,והוא כאמור מתאים לכרטיסי מסך גדולים ולכל לוחות ה-ATX.

שורה תחתונה,אם התקציב לא לוחץ ויש מספיק מקום היתי לוקח דואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא שמעתי את הדואט, אז אני לא יכול לתת תשובה איך הוא נשמע. מניסיון, את הNSK פשוט אי אפשר לשמוע (אפילו לא ב3 לפנות בוקר) כשעומדים אפילו כמה סנטימטרים ממנו.

לגבי שני כרטיסי , אני לא רואה בזה הרבה היגיון. פשוט תחברי ממיר אחד לכרטיס ואת השני ישירות לטלויזיה. כך את גם חוסכת כסף ומקום במארז וגם יש לך איכות צפיה יותר גבוהה.

לגבי כרטיס קול. אם יש לך מגבר קולנוע ביתי, רוב הסיכויים שהוא יכול לקבל SPDIF בצורה כלשהי (OPTICAL או COAXIAL או שניהם). וברוב לוחות אם היום יש אחת מהיציאות האלה. אם את משתמשת בפונקציה הזאת, אז אפשר לוותר על הכרטיס קול לגמריי, מאחר ואת כל ההגברה המגבר בעצמו, החל מעיבוד הקול ועד ההגברה עצמה. המחשב מעביר למגבר את המידע דיגיטאלית, כך שאין שום איבוד איכות.

שוב, אני לא אומר שאת חייבת את המארז הזה, אבל לדעתי הוא אופציה מצויינת, ובעיית הסלוטים, אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול כזה חשוב.

לגבי לוחות MICRO ATX, אין שום קשר ביניהם למעבד חזק, את יכולה לשים מעבד חזק גם על לוח מיקרו. ויש ברובם יכולות OC בסיסיות, כך שגם אין לך מה לדאוג לגבי זה.

ההחלטה בידייך, כל אחד והדעה שלו.

לדעתי במקרה הנ"ל לוח+מארז ATX מלא מיותרים, בעיקר כשהשקט הטוטאלי משחק כאן תפקיד חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארת'ור

אני אף פעם לא שמעתי את הדואט, אז אני לא יכול לתת תשובה איך הוא נשמע. מניסיון, את הNSK פשוט אי אפשר לשמוע (אפילו לא ב3 לפנות בוקר) כשעומדים אפילו כמה סנטימטרים ממנו.

תשמע הוא נשמע משהו :xyxthumbs:

לגבי שני כרטיסי , אני לא רואה בזה הרבה היגיון. פשוט תחברי ממיר אחד לכרטיס ואת השני ישירות לטלויזיה. כך את גם חוסכת כסף ומקום במארז וגם יש לך איכות צפיה יותר גבוהה.

תכלס אתה צודק

אבל, אם אשים שני כרטיסי האם:

1. אוכל להקליט משניהם במקביל (תוכניות שונות, כמובן)?

2. ניתן לחבר כל אחד לטלויזיה אחרת?

3. ניתן לחבר אחד ישירו לקיר ללא ממיר (הוט) ולהקליט משם את הערוצים בחבילת הבסיס, בעוד שהשני יחובר לממיר?

לגבי כרטיס קול. אם יש לך מגבר קולנוע ביתי, רוב הסיכויים שהוא יכול לקבל SPDIF בצורה כלשהי (OPTICAL או COAXIAL או שניהם). וברוב לוחות אם היום יש אחת מהיציאות האלה. אם את משתמשת בפונקציה הזאת, אז אפשר לוותר על הכרטיס קול לגמריי, מאחר ואת כל ההגברה המגבר בעצמו, החל מעיבוד הקול ועד ההגברה עצמה. המחשב מעביר למגבר את המידע דיגיטאלית, כך שאין שום איבוד איכות.

האמת שבשלב הראשון אני לא אצטרך, סתם לא אוהבת להיות על הקצה ולחשוש - סה"כ קונה מחשב יקר לכמה שנים..

שוב, אני לא אומר שאת חייבת את המארז הזה, אבל לדעתי הוא אופציה מצויינת, ובעיית הסלוטים, אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול כזה חשוב.

אה..

עשיתי ספירה נוספת של הכרטיסים שאני צריכה:

מסך, , פקס, נוסף (שני מחשבים בבית כך שצריך) = 4 מלא לגמרי וזאת ללא כרטיס הטלויזה הנוסף :( לחוץ מידי :(

לגבי לוחות MICRO ATX, אין שום קשר ביניהם למעבד חזק, את יכולה לשים מעבד חזק גם על לוח מיקרו. ויש ברובם יכולות OC בסיסיות, כך שגם אין לך מה לדאוג לגבי זה.

ההחלטה בידייך, כל אחד והדעה שלו.

לדעתי במקרה הנ"ל לוח+מארז ATX מלא מיותרים, בעיקר כשהשקט הטוטאלי משחק כאן תפקיד חשוב.

לדעתי אתה מאוד צודק ואם רק ההיתי יכולה ההיתי קונה מארז גדול במעל 1000 ש"ח ועושה את זה כמו שצריך, אבל אני מוגבלת תקציבית ואני חוששת מהמארז היפה והשקט אך הקטן שלך..

ותודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן תוכלי להקליט משניהם במקביל.

2) לא. את מחברת את הכרטיס מסך לטלויזיה. תאורטית אפשר לחבר את המחשב לשתי טלויזיות...

3) כן, תקלטי שם את השידורים האנלוגיים של HOT. (אין לי שמץ מה בדיוק זה כולל).

לגבי הכרטיסים זאת אכן בעיה, אבל עדיף לקנות SWITCH (מפצל רשת) במקום לשים שני כרטיסי במחשב.

למה לא לשים את המודם\פקס במחשב השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...