8800GTS 320Mb בעיה עם הדרייבר 163.69 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GTS 320Mb בעיה עם הדרייבר 163.69

DardaDai

Recommended Posts

נתקלתי בבעיה מוזרה, התקנתי היום את הדרייבר 163.69 של nVidia על המחשב (Vista Home Premium 64bit) עם כרטיס מסך מסוג 8800GTS 320Mb.

ובאמצע ההתקנה המסך החשיך (לא no signal רק מסך שחור) ונראה כאילו המחשב תקוע.

המתנתי כ חצי שעה ראיתי שכלום לא קורה, כיביתי את המחשב וניסיתי להעלות את הwindows מחדש. הWindows ביצע לעצמו Reboot לאחר הטעינה ולאחר מכן נטען בצורה רגילה, ונראה שכן יש תצוגה תקינה. ניסיתי לבדוק דרך הDisplay Setting האם הכל נראה תקין, אבל משום מה מוצג שם שיש רק 256Mb זכרון למרות שתחת הלוח בקרה של מצויין שכן יש 320Mb.

השאלה היא האם ניתן לוודא שהדרייבר הותקן במלואו וכפי שצריך למרות הבעיה - והאם יש פתרון לבעיה של המסך שמחשיך. וכמובן מדוע יש סתירה בין הWindows לבין לגבי כמות הזכרון על הכרטיס מסך.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה מוכרת:

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=33671

אני מבין שמדובר בבעית חיבור DVI \ מסכים מסויימים \ רזולוציות דיפולטיביות של Vista.

מהפתרונות שהעלו בפורום:

1. Un-Install The Old Drivers 1st, Then Reboot ...

2. Install New Drivers In Either Safe-Mode Or Normal, Then Reboot ...

3. While It's Rebooting (if blank screen appears), Disconnect Your Main Monitor ...

4. Plug In Another Monitor While It Is Rebooting, (if fine, disconnect), then goto #5

5. Re-Connect Your Original Monitor, Windows Will Detect New Monitor & Configure Automatically ... Fixed.!!

אחרים טוענים כי כבל VGA רגיל לא נותן מסך שחור כמו עם DVI. אפילו הוספת מתאם DVI ל-VGA יכול לעבוד (אם אין לך יציאת VGA)

פתרון רשמי עדיין אין, אולי תנסה את הדריבר בטא האחרון :

http://www.nvidia.com/object/winvista_x64_163.71.html

אני מבין שאתה לא בטוח לגבי אמינות ההתקנה שביצעת, אולי כדאי לנסות להכנס ל-Safe mode, להסיר דריבר קודם ולהתקין את החדש.

* בהנחה שאתה מעוניין רק לוודא את עניין הזכרון:

קודם כל אני חושב שה"סתירה" היא מכוונת - ידוע ש- לאחרונה עשו שינויים בדריבר בקשר לבעיות ניהול הזכרון שהיו ל-GTS 320.

הבדיקה הכי אמינה שאתה יכול לעשות זה להתקין Rivatuner, ב-monitor שלה להוסיף רובליקת VRAM usage (פלאגין קיים שבא עם התוכנה).

להריץ איזה תוכנה\משחק שמנצלים הרבה - ובעזרת ה-monitor לוודא שאתה מסוגל להשתמש ביותר מ-256mb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...