רק לי WD5000KS מתים בקצב או שיש לזה תקדים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק לי WD5000KS מתים בקצב או שיש לזה תקדים?

biodome

Recommended Posts

מתו לי בחודש האחרון שני כונני 500GB של WD מסידרת ה-KS.

שניהם נקנו מארה"ב בדצמבר 2006.

הם היו מחוברים עכשיו במערכת HTPC שלי שאפשר לראות במפרט שלי.

ספק כח אמין של אנרמקס..

איבדתי הרבה מידע יקר ערך.. :-\

דיי סיפור בשבילי לבצע RMA כרגע (למדתי לקח לא להזמין מדיה מכנית מחו"ל יותר).

המערכת היתה באוברקלוק, אבל מאז שמת הכונן הראשון חזרתי להרצה רגילה.

המארז היה פתוח כל הזמן ויחסית מאוורר (ועוד ישר מתחת למזגן).

יש לי כונן 500GB נוסף דגם AAKS שקניתי בארץ, בינתיים נראה שהכל תקין איתו.

מישהו שמע על איזה תקלה חמורה עם הסידרה הזו או משהו?

אגב לא ניסיתי לפרק את הכוננים ולחבר במחשב אחר עדיין, כל עוד הם מחוברים לחשמל המחשב נתקע בשלב ה- והם עושים את החירחורי מוות שלהם אז אני דיי בטוח שהם הלכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטלטולים לארץ זה כולה בתיק של ההורים..

ואני חושב שאז הם היו מראים סמני גסיסה מלכתחילה.. ולא מתים 10 חודשים אחרי, בטווח מאוד קצר (ומעורר חשד של שבועיים-שלושה) אחד מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלטולים לארץ זה כולה בתיק של ההורים..

ואני חושב שאז הם היו מראים סמני גסיסה מלכתחילה.. ולא מתים 10 חודשים אחרי, בטווח מאוד קצר (ומעורר חשד של שבועיים-שלושה) אחד מהשני.

סתם זרקתי השערה , ממש לא מדעית , אבל זה באמת חריג ואני מנסה למצוא סיבה הגיונית

בכל מקרה אין בעייה מיוחדת בכוננים האלה , אני עובד בחנות מחשבים שנמכרו עשרות כוננים כאלה רק 1 התקלקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמינות של פעם הייתה מעורערת, כוננים היו מתים ללא הודעה מוקדמת - מדובר על עד לפני שנתיים.

יש לי באחד המחשבים WD2500KS ואני לא אתפלא אם הוא ימות ממש בקרוב, הוא מתכבה באופן רנדומלי ונדלק שוב.

נ.ב אל תקנה HD מחול, ספק אם הם יגיעו שלמים אחרי הטלטלות שהם יעברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי למשל לא תראה את נכנסים דרך הדלת, לי יש נסיון לא ממש טוב איתם תמיד אמרתי את זה.

בכל האתרים הגדולים לוקחת בענק אבל אף פעם לא בודקים את קצב הבלאי שלדעתי יותר מהירה מהאחרים.

* לא יכול להוכיח את זה, זו דעתי האישית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ניכנסים לויכוח הזה?

WD חברה אמינה ואם היה לה אחוז בלאי הרבה יותר גדול משאר החברות הם לא היו מצליחים להסתיר זאת, אתם לא חושבים?האמת כששני כוננים מתו בטווח קצר זה מחשיד.אתה בטוח שאין בעיה במערכת שלך?אולי הכבלים של המתח?אם כי הרעשים זה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאין בעיה עם המתח, אבל זה אמור להיות ספק כח אמין סה"כ.

יותר מחשיד ששני כוננים מאותו דגם, שנקנו באותו זמן מאותה חנות, מתים במקרה במרווח כה קצר אחד מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן וזה bad batch שיוצר ביחד.. אין לי כח אפילו להתחיל להתעסק עם RMA עכשיו, ועוד להסתדר פתאום עם טרה פחות.. עוד לפני שהם מתו חשבתי כבר על לקנות כונן נוסף.. :-X

במילא עכשיו יש לך TB פחות, אז למה שלא תעשה RMA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי למשל לא תראה את נכנסים דרך הדלת, לי יש נסיון לא ממש טוב איתם תמיד אמרתי את זה.

מחזק! :xyxthumbs:

ה- היחיד שאני משתמש בו זה Passport 120GB.

יש לי שני ישנים שאני לא מעז לחבר למחשב שלי, ועוד כמה שהלכו לעולמם לפני שנים רבות.

WD 500GB יותר זולים מ- 500GB, אבל אני ממליץ על .

במידה וזה שווה לך, אז אתה יכול לנסות לשחזר את המידע בדיסק הקשיח. אני ממליץ על מיטסי. בדיקה עולה כ-100 ש"ח לדיסק, ושחזור עשוי לעלות כ-200 דולר לדיסק. במידה ומדובר בתקלה מכאנית בלבד (הלך הראש או משהו כזה), אז קיימת סבירות גבוהה שהשחזור יצליח ב-100%, למרות שהם לא מתחייבים על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...