די די די נמאסססססססס לי ממדיניות המחירים בארץ הזאת! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די די די נמאסססססססס לי ממדיניות המחירים בארץ הזאת!

Fkl0ster

Recommended Posts

Damn! >:( >:( :( :( :asthanos:

נמאס לי מהמחירים !!!!!!!!!!!!!!!! :AR15:

די נשבר לי לשלם פי שתיים !!!!!!!!!!!

חברים, אנו חייבים להתעורר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נבצע הפיכה, נכנס ביבואנים, במכס לא יודע מה, נעשה משהו!!!!!!!!

אני לא מבין למה כשבצרפת רצו להעלות את מחירי הלחם, כל העולם שם שבת, וכאן אנו סותמים את הפה!!!!!!!!

נמאס לי לראות אנשים בחו"ל קונים בכיף!!!!!!!!! למה גם אני לא יכול?

למה שמישהו יססביר לי למה???????? לעזאזל!!!!!!!!!!! :'( :'(

כולם כאן יושבים בשקט ומשלמים כמו גדולים למדינה, על לא כלום!!!!!!!!!!!

אני לא יכול לקנות כאן מה שאני רוצה!!! רציתי מיני דיסק, קומבו של לוח אם+מעבד למחשב, מערכת סטריאו בחלקים!!!!!!

אין לי כלום מהנ"ל! למה??????? בגלל המדינה הזאת והמחירים המופקעים שלה!!!!!

די, אני מהגר לחו"ל!

דיייייייייייי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בחלקי מחשב, זה גם מכוניות אותו דבר, אתה יודעים ש90 אחוז ממחירה של מכונית זה מיסים שונים?

בארץ משלמים ביוקר ומקבלים חרא של איכות חיים. כל המדינה הזאתי מתבססת על עושק האזרחים שלה, לוקחים אותם לשרת בחינם שלוש שנים בצבא, אם לא שולחים אותם לכלא, אתה עובד ומקבל משכורת בשקלים אבל הכל צמוד לדולר. בוא נגיד אני מרוויח 5000 שקל לחודש, מתוך זה 200 דולר הולכים לשכר דירה? לפני כמה זמן שכר הדירה היה 860 ש"ח ועכשיו הוא 900 ש"ח, סתם דוגמא. הכל פה זה מיסים ומיסים ורק צריך לתת למדינה הזאתי, והיא לא תורמת כלום לאזרחים שלה, חוץ מכאבי ראש, חוסר בטחון, מכירים מופקעים ואיכות חיים בינונית מינוס. אתה רוצה ללמוד פה, כדי לתרום מהידע שלך אח"כ למדינה ולחנך אנשים להיות אזרחים טובים יותר, רוצים ממך 18000 שקל לשנה, ואח"כ אתה מרוויח משהו כמו 2000 שקל לחודש. תוסיף לזה את זה שכולם פה מרמים את כולם, את משלם מחירים מופקעים על כל דבר, אבל אתה מקבל איכות ירודה יותר, מאשר הייתי מקבל משהו בעשירית מחיר. כך לדוגמא מכונית, היבואנים בארץ עושים כל מיני קונצים עם יצרני הרכב באירופה ומביאים לפה מכוניות שלא עברו את כל ביקורות האיכות, מזמינים מכוניות בלי טייפ(כי באירופה מוכרים עם נגן תקליטורים) ובלי מזגן, וכשאתה שואל מחיר של מכונית ומה הוא כולל, הם אמרים לך אוטו בלבד וגלגלים, אתה רוצה צבע מטאלי? אתה רוצה רדיו?(דבר שבא בכל אוטו) אתה רוצה מזגן? תוסיף כסף, ויעשו לך את ההתקנה בארץ. כך זה בכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. הכל פה זה מיסים ומיסים ורק צריך לתת למדינה הזאתי, והיא לא תורמת כלום לאזרחים שלה,

לא מדויק, אם אתה אברך בישיבה המצב הפוך, כל היום אתה מגרד את הב.. ומקבל כסף ,תמיכות, הנחות שונות ומשונות ועוד. :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי רוצה לחיות בתור אברך?

אני רוצה לחיות בתור בן אדם חופשי ונורמאלי, וזה לא נראה לי דבר שאפשר לעשות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי להגיד פעם שאני רוצה להגר !!!!!!!!!!! אבל אף פעם אין לי כוח לכתוב

וזה באמת מעצבן כל מוצר מקבל כאן יותר מ20% ואי אפשר להגיד שזה מע"מ כי הם קונים את זה ללא ואחר כך מוסיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המע"מ שמייקר את המחיר, אלא היבואנים שמתמנייקים על הלקוחות.

המוצרים שהם קונים לא יכולים להיות יקרים כ"כ מהמוצרים בחו"ל בגלל עלויות יבוא, שהן לא כ"כ גבוהות, היות ויבוא מוצר ליוון או איטליה עולה בערך כמו יבוא מוצר לישראל. תוסיף לזה את זה שהם לא קונים כל כרטיס לפי המחיר שלו לבודד בחו"ל, אלא קונים את המוצרים ישירות מהספקים, שנותנים להם מחיר הרבה יותר זול ועוד תוסיף לזה הנחת כמות שהם מקבלים על זה שהם מכניסים כמה עשרות ארגזים של מוצרים מסויימים.

עוד דבר, אני לא אמר שצריך להגר מפה דווקא בגלל חומרת מחשבים, כי זו סיבה מטומטמת. צריך לקחת הרבה גורמים וסיבות לכך כשאתה מקבל החלטה כזאתי, ותאמין לי שלא חסרים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This country sucks major ass

הידעת שהמס על ייבוא מכונית הוא 144% ממחירה?

כלומר, אתה משלם על 2.5 מכוניות, כשאתה בעצם קונה אחת.

יונדאי מסריחה שבארץ עולה 85,000 שקל (20,000$ נניח), עולה בחו"ל בסביבות ה9,000-10,000$.

ברגע שאני מסיים צבא/לימודים אקדמיים (עדיין לא החלטתי) אני יורד מהארץ.

ואל תתחילו עם כל הזיוני שכל שלכם ש"צריך לתרום למדינה" ושאני "כפוי טובה" ובטח אל תגידו לי שהמדינה "דואגת לי".

נדמה לי שהדאגה של המדינה לאזרחיה מוכחת מדי יום ביומו כאשר מתבצע עוד פיגוע ולאחריו עוד אחד.

תרומה למדינה? סליחה? אההה.... אתם בטח מתכוונים שמס ההכנסה שההורים שלי משלמים מהמשכורת שלהם, ארנונה מופקעת ותשלומים נוספים (אגרת תשלום על הטלוויזיה :o, מישהו עדיין רואה את הערוץ הראשון, שכל תוכנית בו היא "בחסות..."?) לא מספיקים?

סבבה! אז גם אני אקריב את עצמי בשביל החור הדפוק הזה! ... NOT!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאני מסיים צבא/לימודים אקדמיים (עדיין לא החלטתי) אני יורד מהארץ.

אה כן?

לאן בדיוק?

אני לא אמר שצריך להגר מפה דווקא בגלל חומרת מחשבים, כי זו סיבה מטומטמת. צריך לקחת הרבה גורמים וסיבות לכך כשאתה מקבל החלטה כזאתי, ותאמין לי שלא חסרים כאלה.

לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב.

אם זה היה תלוי בי הייתי מהגר מזמן, אבל חוסר באזרחויות מונע ממני.

למי פה יש אזרחות אמריקנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...