תגידו, מותר להשתמש בקראקים אם אני רוצה לשמור על הדיסק שלי מסריטות? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו, מותר להשתמש בקראקים אם אני רוצה לשמור על הדיסק שלי מסריטות?

bezangeloo

Recommended Posts

לדעתי, כל עוד אתה לא מוכר את היצירה של החברה(המשחק/סרט וכו') שקנית, לאנשים אחרים(משכפל לצורך רווח אישי) ובכך "לוקח" את זכויות החברה להרוויח כסף מהיצירה שלהם ולמכור אותה כי הם עבדו עליה. אז זה חוקי.

אתה קנית את המשחק ואתה לא מוכר אותו לאנשים אחרים, אתה משתמש בקראק(NO-CD) כדי שיהיה לך יותר נוח, ושתוכל להנות ממה שקנית(שזה לא ישרט) יותר זמן זה בסדר לדעתי.

ואני חושב שזה לא נוגד את החוק להשתמש NO-CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גניבה זו גניבה זו גניבה, אתם יכולים לצייר את זה בכל תמונה יפה שתרצו (זכויות יוצרים.... שזו btw גם גניבה).

x-dude - כל הקטע הוא שאתה לא שילמת על הדיסק, אתה שילמת על היצירה - הקניין הרוחני.

זה אותו הדבר, אתה שילמת על משהו והמשהו הזה יכול להגיע כספר, כדיסק, כמקרר, כמכונית וכו וכו...

הקטע שהבאת עם steam זה בכלל לא אותו דבר, כי אילו כבר קבצים דיגיטליים, steam נותנים לך להוריד כמה שתרצה את תוכנת ההתקנה כל עוד יש לך מספר סידורי חוקי. לחילופין אני יכול להגיד לך אותו הדבר בהיפוכו על קבצי מוגנים שאתה קונה, אם מחקת את השיר (בטעות או שלא) אתה באמת מצפה שיתנו לך להוריד אותו שוב בחינם?

בטח שכן כי קנית אותו, מגיע לך כל העולם שקנית משהו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גניבה זו גניבה זו גניבה, אתם יכולים לצייר את זה בכל תמונה יפה שתרצו (זכויות יוצרים.... שזו btw גם גניבה).

זה אותו הדבר, אתה שילמת על משהו והמשהו הזה יכול להגיע כספר, כדיסק, כמקרר, כמכונית וכו וכו...

הקטע שהבאת עם steam זה בכלל לא אותו דבר, כי אילו כבר קבצים דיגיטליים, steam נותנים לך להוריד כמה שתרצה את תוכנת ההתקנה כל עוד יש לך מספר סידורי חוקי. לחילופין אני יכול להגיד לך אותו הדבר בהיפוכו על קבצי מוגנים שאתה קונה, אם מחקת את השיר (בטעות או שלא) אתה באמת מצפה שיתנו לך להוריד אותו שוב בחינם?

אני מצפה שיתנו לי להוריד את זה במחיר של ה- Bandwidth שאני לוקח להם.

לפי חוק מותר לי להשתמש בשיר הזה כמה שאני רוצה אם כבר קניתי אותו. לכן אם ארצה לקנות אותו שוב, לא אצטרך לשלם שוב על הזכויות, אלא רק על המדיה שדרכה הוא מגיע אלי. (דיסק, רוחב פס וכו...)

לחלופין, במקרה של ספר, אצטרך רק לשלם על העבודה של בית הדפוס ולא של הסופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שNO-CD הוא לא גנבה ושום דבר תצא מהסרט, אתרים כמו megagames וGCW לא היו קיימים, MG היא חברה שרשומה בארצות הברית, ואם הייתי מוצא את הלינק למסמך המשפטי הישן שלהם היית רואה עד כמה זה חוקי.

האנשים שמייצרים את הCRACKים לא משתמשים בקוד גנוב או בכל דבר אחר, אלא מוסיפים קוד נוסף\משנים את המיקום של הקוד המקורי או בונים EXE חדש לגמרי. crack לא חוקי הוא למשל להשתמש בEXE של הפצה של לNO-CD כיוון שאז אתה משתמש בקוד של ואותו לא קנית.

ברגע שאתה קונה משהו אתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה לשימוש הפרטי שלך.

עוד סוג של CRACK לא חוקי הם CRACKים שמשנים את התוכן שרכשת כמו הסרת זמן נסיון של תוכנה הם לא חוקיים.

יצירת גיבויים, לסרטים, משחקים, , ומה לא לשימוש עצמי הם חוקיים בכל מדינה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...