Battlefield: Bad Company -טריילר חדש וחזק - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield: Bad Company -טריילר חדש וחזק

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב BF2142 דווקא די אחלה. אף פעם לא יצא לי ממשחק אבל מתי שיוצאים מהמשחק לשולחן עבודה רואים שהמשחק לוקח הרבה משאבים לוקח 3 דקות עד שיוצא לגמרי והזיכרון שב לעצמו אבל בכללית הכל בסדר גמור. אבל הקטע של PB שכל שרת מבקש את זה אני לא יודע מה לעשות. וגם איך אני יקנה את המשחק החדש אם יצא לPC . אני לא יכול לשחק . אולי מישהו יכתוב להם לחברה הזאת מה הם השתגעו . עדכנתי מכל כוון אבל עדיין זורק אותי אני ככה כבר כמה חודשיים. ואני חושב שזה לא רק בBF2142 . בכל משחק שהשרת מבקש PB הוא זורק אותי [כולל עדכון שעשיתי] . זהו נגמר עלי משחקי :'( .

אם אתה בויסטה אז תעשה קליק ימני על קיצור הדרך של המשחק ותבחר run as administrator. גם לי הייתה בעיה דומה ב FEAR COMBAT וזה פתר בו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אבל יש לי 64 .

אז תבדוק אם המשתמש שלך מוגדר כמנהל (למרות שסביר להניח שהוא כן).

חוץ מזה, כשמופיעה לך שגיאה תנסה לחפש אותה בגוגל, תמיד מישהו אחר נתקל בה לפניך ולרוב אם לא תמיד יש לה פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תבדוק אם המשתמש שלך מוגדר כמנהל (למרות שסביר להניח שהוא כן).

חוץ מזה, כשמופיעה לך שגיאה תנסה לחפש אותה בגוגל, תמיד מישהו אחר נתקל בה לפניך ולרוב אם לא תמיד יש לה פתרון.

אני נכנס למשחק אחרי כמה שניות יוצא לי מהמשחק לתפריט עם ההודעה PB בלבד.הייתי קצת באתרים אף אחד לא פתר את הבעיה. וגם יש הרבה חברה שגם עדכנו ולא עזר להם. פשוט מישהו אמר לי שחברת PB עשתה משהו שחייב לשחק עם PB אבל יש לי PB מעודכן לכן אין לי מושג מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לינק של סרטון ל battlefield bad company gameplay ב youtube

http://uk.youtube.com/watch?v=isE3TC7Yv4g&mode=related&search=

כדי להבין עד כמה המשחק הזה פשוט אדיר יש לראות את כל הסרטון.

פיסיקליות פשוט עוצרת נשימה .

רק חבל שזה רק ל ול ps3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה פשוט מדהים... הורדתי את הטריילר באיכות גבוהה - ממש מומלץ!! - אני כל כך קונה אותו. וקניתי בערך ארבעה משחקים בחיים שלי.

אבל...

DICE מפתחים אותו!! הסיוט של כל :'( אני ממש מקווה שהם למדו איך לפתח משחקים מ BF2... למי שיודע על מה אני מדבר...

עזבו את הבאגים, הבעיות, הקריסות, הצריכה המוגזמת, ואינסוף הפתרונות שאנחנו היינו צריכים למצוא בעזרת חפירות עמוקות בגוגל כדי שהמשחק יהיה איכשהו שחיק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...