הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

OMG :o עוד מישהו נתקל בבעיות טקסטורות? חצי מהטקסטורות מופיעות לי הצהוב ואדום וכל מיני שטויות כאלה. החלפתי לדרייבר החדש שיצא לכבוד קרייסיס ועדיין הבעיה נמשכת.. >:(

עדכון:

בעיית הטקסטורות היא רק בתוך מבנים סגורים, שם גם הFPS צונח משמעותית. הגרפיקה טובה מאוד. אבל אין כל כך הרבה אפשרויות כמו בטריילרים.

ניסיתי להפוך בעזרת אגרוף חזק, וזה לא הלך.. הרבה אובייקטים הם סטטיים ולא ניתנים להזזה (חביות וכו'..) קצת מאכזב.

הFPS בשטח הפתוח סביר, אך כמו שאמרתי מקודם, בתוך המבנים הFPS צונח משמעותית.

אני עפתי לישון, מחר אעדכן עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OMG :o עוד מישהו נתקל בבעיות טקסטורות? חצי מהטקסטורות מופיעות לי הצהוב ואדום וכל מיני שטויות כאלה. החלפתי לדרייבר החדש שיצא לכבוד קרייסיס ועדיין הבעיה נמשכת.. >:(

מקווה שאין לכרטיסים של ATI בעיות עם הבטא.

הרבה אנשים עם GTS 640MB הפעילו את הבטא בלי בעיות,נסה דרייבר ישן יותר אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי גם לי זה ככה.. שאני מעלה תהגדרות חצי אדום חצי צהוב למה לעזעזל זה ככה?

ובאסה של מולטייפלר..

אחי אתה יכול להביא לי תדרייבר החדש הזה שיצא במיוחד למשחק?

ועוד משו חבר'ה אני יודע שזה לא קשור.. אבל אני חייב דירקס הכי מעודכן של חודש שעבר אפילו בבקשה זה דחוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחי צר לי לבאס אותך לי יש ATI X1950XT וגם בשבילו אני צריך דרייבר הכי חדש.. כי יש לי תזה בדיסק שקנית אותו והוא לא מעודכן נירא לי.. למישו יש גם דרייבר?

תודה על הדרייבר אחי.. אבל יש לי ATI... אני חייב דירקס מעודכן למישהו ישששש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבטא הזה דפוק לגמריי...

גם הם ביטלו את הפיסיקה,גם אי אפשר לשים AA,גם אין ,גם זה עובד יותר לאט ממה שזה צריך לעבוד בדמו/במלא (ככה שמעתי) ועכשיו אתם אומרים לי באגים בטקסטורות שאי אפשר לסדר? איך לעזזל הם מוציאים כזה בטא מסריח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ;D ;D נתתי ניסיון נוסף. והפעם אין את בעיית הטקסטורות!! הFPS לא צונח כמו מקודם.. ניסיתי שוב להעיף מכונית, ודי הצלחתי הפעם.

האמת, שאם לא הייתי צריך לקום מחר מוקדם, הייתי חורש על הביטא. הצלחתי ללמוד קצת דברים, ובהחלט הבטא שווה הורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ;D ;D נתתי ניסיון נוסף. והפעם אין את בעיית הטקסטורות!! הFPS לא צונח כמו מקודם.. ניסיתי שוב להעיף מכונית, ודי הצלחתי הפעם.

האמת, שאם לא הייתי צריך לקום מחר מוקדם, הייתי חורש על הביטא. הצלחתי ללמוד קצת דברים, ובהחלט הבטא שווה הורדה.

יש לי מעט סקרינשוטים, הרוצים לפנות בפרטי.

נרגעתי,איך סידרת את הבעיה? חחח שמת דרייבר יותר ישן?

בטוח שלא :lol:

איך סידרת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע המצחיק שלא עשיתי כלום. פשוט הפעלתי מחדש. כניראה שזה אחד הבאגים שעוד לא פתרו.

אני מאוד מקווה שהגירסא הסופית תיהיה טובה יותר מבחינת FPS. אם במערכת כמו שלי הFPS סביר על הגדרות HIGH, זה בכלל לא טוב.

ועוד לחשוב שאין פילטרים וVERY HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע המצחיק שלא עשיתי כלום. פשוט הפעלתי מחדש. כניראה שזה אחד הבאגים שעוד לא פתרו.

אני מאוד מקווה שהגירסא הסופית תיהיה טובה יותר מבחינת FPS. אם במערכת כמו שלי הFPS סביר על הגדרות HIGH, זה בכלל לא טוב.

ועוד לחשוב שאין פילטרים וVERY HIGH.

אני לא דואג,בנובמבר אני קונה כניראה 8800ULTRA או X2900XT 1GB אם יהיה עד אז,אני עוד לא סגור על זה.

שמעתי שהמלא יהיה RANKED ברשת,אני קונה את המשחק בשביל זה ואני לא מוכן לוותר על שום הגדרה,אני מתכונן לעשות AAX16 שלא יראו אפילו ריבוע מזערי.

ובכלל חוץ מזה,הבטא הזה עובד חרא.

המלא יעבוד פי 2 יותר טוב ממה שזה עובד עכשיו.

ככה זה בטא,לא עשו לו OPTIMAIZE איך שרושמים את זה סעמק...

אני זוכר את הBETA של STALKER היה לי 1-3FPS במערכת שלי,אתה קולט?

תיראה בדמו איך המשחק יעבוד הרבה יותר טוב.

יאללה עפתי לישון שאני יקום זה בטח יסיים להוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לקום לעבודה עוד שעה, יצא לי חצי שעה לחרוש עליו.

הוא כן כיפי, הגרפיקה מ-ד-ה-י-מ-ה! החדות מרהיבה וכל פעם שאתם עוצרים את המשחק ומסתכלים על הנוף הלסת נופלת. אופציות ה VERY HIGH נעולות בבטא מבחינת גרפיקה, אבל המשחק סוחב בלי בעיה ב 1680*1050 AAX6 והכל על HIGH.

המים איכזבו אותי, דומים מאוד ל , חשבתי שהם יחדשו משהו עם הגלים. מה שכן, מתחת למים זה נראה מדהים.

רב האנשים במולטי לא באים לשחק אלא רק להתפעל ולהתאבד אחד על השני - שיהיה לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע האנשים שמה.. חולי נפש מחסלים אותי בשנייה חחחחח איך אפשר להעיף מכונית בדיוק מישהו יודע?

ובבקשה מתחנן שמישהו יביא לי דירקס מעודכן בבקשה זה חשוב לי.... אני חייב קישור לדירקס תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...