הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי סבבה זה לקנות טנק הבעיה שזה עולה הרבה

בלי ספק זה משחק ממכר אם יש מפה אחת ואני חורש על זה ואני לא אחד שאוהב מולטיפלייר אז זה אומר שזה משחק טוב...לדעתי לפחות

רק מה שמעצבן זה שכל פעם שיש לי קרב פנים אל פנים אני כמעט תמיד מפסיד אבל סבבה גם לתפוס איזה פינה עם רובה צלפים ולהרוג אותם מרחוק עד שבא מישהו מאחורה ויורה בי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפתור אמצעי על העכבר, מכוון לצורה של הרובה ומתקין.

--

העשרים דקות אחרנות במפה עכשיו, היו כאלו ט-ו-ב-ו-ת!~!~! אי אפשר להאמין כמה שהמשחק הזה מהנה ;D

*כשאני נכנס לרכב, על מה אני צריך ללחוץ כדי לעבור מקום? ורק לי באפשרויות של הכפתורים במקומות אותיות באנגלית יש ריבועים?

ותגידו, למה כל הזמן השחקן מתאבד באמצע המשחק? אני הולך במדרגות, פתאום השחקן מת לבד.. זה קרה לי לפחות חמש פעמים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אבל לא הולך לי! קודם הייתי מגיע לדרגות גבוהות והיה לי מלא כסף לקנות נשקים אבל בשעות האחרונות אני לא מצליח להרוג בכלל :-\

אצלי הכל על LOW ובכל זאת עובד חרא :P אני צריך מהר עוד 1G אבל אבא שלי לא רוצה לקנות :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--

העשרים דקות אחרנות במפה עכשיו, היו כאלו ט-ו-ב-ו-ת!~!~! אי אפשר להאמין כמה שהמשחק הזה מהנה ;D

*כשאני נכנס לרכב, על מה אני צריך ללחוץ כדי לעבור מקום? ורק לי באפשרויות של הכפתורים במקומות אותיות באנגלית יש ריבועים?

ותגידו, למה כל הזמן השחקן מתאבד באמצע המשחק? אני הולך במדרגות, פתאום השחקן מת לבד.. זה קרה לי לפחות חמש פעמים עכשיו.

גם לך?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקו אולי יש אות שאם לוחצים עליה הוא מתאבד :nixweiss: או שאיזה סנייפר מפגר (שישרפו כל הסנייפרים ;D) הורג אותכם או שזה עוד באג לא מובן (יש הרבה כאלה במשחק הזה, צריך לשנות את השם של הגירסה ל ALPHA 3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--

קרה לי מספר פעמים שפתאום אתה מת סתם, כנראה זה בעית פינג(מקווה).

שימו לב שהמשחק זז טוב למרות שיש לכם פינג חרא בשונה ממשחקים אחרים כשהפינג גבוה יש תקיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...