הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!! - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטא של קרייסיס (כבר לא) פתוח לכולם!!!

mz155

Recommended Posts

• תגובות 925
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו שמתם לב שתמיד הקבוצה שנמצאת על היבשה מנצחת? כבר שיחקתי איזה 10 משחקים לפחות ובאף אחד מהם לא ראיתי שהקבוצה של הספינה ניצחו, לא משנה עם מי הייתי..

גם עד שהאלה שמהספינה מגיעים השניים כבר כובשים חצי מפה... בקיצור מפה מפגרת (אבל יפה ::)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה כי... השחקנים שלהם טובים יותר? השחקנים של הקבוצה על הספינה מתנהגים כמו נובים ולא משחקים כצוות? אתה מצטרף לקבוצה החלשה יותר?

רוב המשחקים ששיחקתי הסתיימו בזה שאף אחד לא מנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שרתים אתם משחקים?? כל השרתים אצלי זה מתחיל מ-150 פינג

ולא יודע מה הקטע שאני לא יכול לשחק במשחק, כל פעם שאני מנסה להיכנס לשרת מסויים זה נותן לי הודעה כזאת:

"Server Authentication Failed"

מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תיכנס לשרתים שרשום לידם Beta 3

ובקשר לפינגים השרתים הם בחול והם לא ישראלים, לכן הפינג הגבוה.

תגידו שמתם לב שתמיד הקבוצה שנמצאת על היבשה מנצחת? כבר שיחקתי איזה 10 משחקים לפחות ובאף אחד מהם לא ראיתי שהקבוצה של הספינה ניצחו, לא משנה עם מי הייתי..

גם עד שהאלה שמהספינה מגיעים השניים כבר כובשים חצי מפה... בקיצור מפה מפגרת (אבל יפה ::)).

זה לא ככה, המפה לא דפוקה לכול אחד ואחד משתי הקבוצות יש יתרון משלו.

אם הסירה אתה יכול ללכת לאיפה שאתה רוצה בעצם במהירות הכי גבוה שאתה יכול, הבעיה שאתה פגיע ואתה צריך מישהו איתך בסירה שיחזיר אש.

פשוט משחקים כקבוצה ומנצחים, ועם מפסידים לא נורה תמיד יש פעם הבאה בכול מיקרה זה רק משחק.

אם זה מהיבשה יש להם הגנה ואתה יכול להיות ביער וכימעט איש לא יבחין בך, וגם כאן משחק הקטע של הקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...