איזה בקר למשחקים כדאי לקנות? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בקר למשחקים כדאי לקנות?

amirn

Recommended Posts

אני מתחיל להסתדר... הוא עובד בשני המחשבים.

יש איזה משחק יריות (או משהו דומה) שמומלץ למשחק עם ה GAMEPAD? כלומר, נראה לי שיריות מאוד יתאים לבקר כזה לעומת עכבר/מקלדת.... אז אם אפשר בבקשה איזה משחק מומלץ לחנוך את הבקר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה :screwy: ?

ממתי בקר כלשהו יהיה עדיף על עכבר+מקלדת למשחקי FPS ?

ברוב המשחקים אכן עדיף עכבר+מקלדת אך עם זאת יצא לי לשחק ב- הראשון על ה- וגם במחשב והשליטה בגרסת ה- הייתה נוחה יותר מזו של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על השלט של פלייסטיישן הטיפוסי (עם שני האנלוגים), יש כאלו עם חיבור וחלונות מזהה אותם בקלות.

יש כאלה ב 100 שקל ויש ב200.

אל תתבלבל עם שלט הפלייסטיישן 3 ה-SIXAXIS (זה עם גלאי התנועה והאל חוטי) החדש כי אני לא בטוח עם הוא נתמך בחלונות.

שלט ה -360 נתמך בחלונות וניתן למצוא אותו בגרסה אל-חוטית וחוטית, יש מספר יצרנים שמיצרים כמותו ולכן יש מבחר.

שים לב שמבחינת רטט שני השלטים של הקונסולות יכולים לתמוך, בדוק על הקופסה של המוצר.

אני לא יודע אם המשחקים במחשב אשכרה מתפעלים רטט בשלטים.

לגבי שלטים אל חוטיים, אני אישית לא אוהב להטעין אותם ושמעתי שהם מתחממים.

*אם אנחנו מדברים על משחקי יריות בגוף ראשון, משחקי אסטרטגיה או תפקידים, אז המקלדת והעכבר הכי נוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל להסתדר... הוא עובד בשני המחשבים.

יש איזה משחק יריות (או משהו דומה) שמומלץ למשחק עם ה GAMEPAD? כלומר, נראה לי שיריות מאוד יתאים לבקר כזה לעומת עכבר/מקלדת.... אז אם אפשר בבקשה איזה משחק מומלץ לחנוך את הבקר.

תודה

BioShock או Jericho שייצא עוד מעט - אלו תומכים בצורה מלאה, הכוונה שכשאתה בוחר משחק להשתמש בשלט הכפתורים כבר ממופים והרטט עובד.

בעיות: ב כל תזוזה בתפריט מקפיצה ב-2 שורות... שעה ניסיתי לצאת מהמשחק... (בSETTINGS של הבקר לא מצאתי כיוון רגישות - נראה לי בסיסי :'( )

יש בעייה בFIFA שהוא מזהה את הבקר פעמיים - install כבר פתח על זה דיון ולא ברור עדיין איפה הבעייה.

ניתקתי אותו (מקלט) ממחשב אחד בשביל להתקין במחשב אחר, וה- GUIDE BUTTON מהבהב כבר 15 דקות (כרגע המקלט לא מחובר לאף מחשב) - אין לזה כפתור OFF? (טוב... בזמן כתיבת ההודעה הוא נעצר... כנראה מנסה להתחבר כ-15 דקות ומפסיק... או שנגמרה הבטרייה :D )

כפי שהבנת אין כפתור אוף והוא מתכבה אחרי כמה זמן.

בכלל, איפה מוצאים מידע איזה כפתור ממופה לאיזו פעולה? או שאני צריך לעשות SETUP בכל משחק?

ובכלל הסבר על השליטה.. יש שני גויסטיקים, עוד לא הבנתי למה השני משמש

יש כפתורים X, Y, A, B מה בד"כ הכפתור OK ומה ה CANCEL ?

A זה בד"כ OK וB זה הCANCEL. אתה ממפה במשחק למה שאתה רוצה, לדעתי זה מעולה כי לפעמים המיפויים שמגיעים עם המשחק לא נוחים.

אגב אתה אמור קודם להתקין את הדרייברים ורק אז לחבר את המקלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מוכר, אבל מצאתי תוכנה שנקראת XPADDER חינם מ-http://www.xpadder.com שנותנת לעבוד עם ה GAMEPAD בכל משחק (או תוכנה) ע"י מיפוי הכפתורים למקשים או פעולות עכבר. עובד מצויין ב VISTA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...