איזה בקר למשחקים כדאי לקנות? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בקר למשחקים כדאי לקנות?

amirn

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מצטרף לדיון כי אני מתלבט בין הבקר של הXBOX 360

לבקר הזה:

http://www.c-comp.co.il/show_details.asp?prod_id=1810

אם אפשר עזרה אני מזה ישמח כי הבקר השני של לוג'יטק נראה בהרבה יותר סבבה למרות שהם נראים כמעט אותו דבר..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו בקר של ה- הראשון ולא נראה לי שהוא יכול להתחבר למחשב (זה לא חיבור USB). גם לא נראה לי שהוא יכול להתחבר ל- 360, החיבור שם שונה מזה של ה- הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה לאקס בוקס הראשון כי לא רשום באתר שזה לאקס בוקס הרגיל זה ל360,אבל בכל זאת אם אתה יודע למה שאני יתווכח איתך,דבר שני תגיד הבקר למחשב של האקס בוקס(האלחוטי) -כמה הוא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופיס דיפו (נכון להיום...) עולה 230, חוטי 200.

קניתי , נראה מה הוא שווה. כתוב על האריזה שעובד עם .

מותר להחזיר תוך 15 יום (עכשיו אני רק צריך למצוא דרך לפתוח את האריזה בלי להרוס ולחתוך אותה, למישהו אולי יש שיטה איך לפתוח את אריזות הפלסטיק היצוק הקשיח הזה ללא הריסת הקופסא - כך שניתן להחזיר את המוצר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר שנתיים את הלוגיטק האלחוטי ממליץ עליו בחום

נפל לי עשרות פעמים לרצפה,נשפכה עליו פחית קולה ומה לא..

המוצר איכותי ביותר למרות שאני לא מכיר את האחרים , הספקתי להכיר את כל הזולים שלא שווים כלום.

במוצרים מהסוג הזה העדיפות שלי היא תמיד לוגיטק

זו ההתמחות שלהם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופיס דיפו (נכון להיום...) עולה 230, חוטי 200.

קניתי , נראה מה הוא שווה. כתוב על האריזה שעובד עם .

מותר להחזיר תוך 15 יום (עכשיו אני רק צריך למצוא דרך לפתוח את האריזה בלי להרוס ולחתוך אותה, למישהו אולי יש שיטה איך לפתוח את אריזות הפלסטיק היצוק הקשיח הזה ללא הריסת הקופסא - כך שניתן להחזיר את המוצר)

אני התחלתי עם סכין ואז מספריים ובסוף קאטר ... תהנה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בדיוק קיבלתי את הבקר האלחוטי של נXBOX360 שמתחבר למחשב בלי בעיה בכלל, בקר קטלני כבר הספקתי לשחק איתו בPES08 בדמו ובBIOSHOCK כל כך כייף בPES08 ממש יותר נוח לשחק ויותר קל לעשות תרגילים וBS צריך קצת תרגול אבל זה גם מהנה.

שמע אם אתה רוצה לקנות אותו יש באופיס דיפו ב225, בדרך כלל אין להם אותו על המדפים אז פשוט תיגש לאחראי אלקטרוניקה ותבקש להזמין ושישמרו לך בצד ובדרך כלל אחרי כמה ימים (אצלי 3 ימים) הם יקבלו את זה ותוכל לקנות.

בקשר לאריזה, אני השתמשתי לדרמן והצלחתי :) חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התרשמות ראשונה, נוח להחזקה, מעט מתחמם.

אין תיעוד (חוץ מאיך לחבר) כנראה הידע מהו כפתור 1 ומהו D-PAD הוא דבר שנולדים איתו...

בעיות: ב כל תזוזה בתפריט מקפיצה ב-2 שורות... שעה ניסיתי לצאת מהמשחק... (בSETTINGS של הבקר לא מצאתי כיוון רגישות - נראה לי בסיסי :'( )

ניתקתי אותו (מקלט) ממחשב אחד בשביל להתקין במחשב אחר, וה- GUIDE BUTTON מהבהב כבר 15 דקות (כרגע המקלט לא מחובר לאף מחשב) - אין לזה כפתור OFF? (טוב... בזמן כתיבת ההודעה הוא נעצר... כנראה מנסה להתחבר כ-15 דקות ומפסיק... או שנגמרה הבטרייה :D )

בכלל, איפה מוצאים מידע איזה כפתור ממופה לאיזו פעולה? או שאני צריך לעשות SETUP בכל משחק?

ובכלל הסבר על השליטה.. יש שני גויסטיקים, עוד לא הבנתי למה השני משמש

יש כפתורים X, Y, A, B מה בד"כ הכפתור OK ומה ה CANCEL ?

קחו בעירבון מוגבל את הביקורת, כי הנסיון שלי במשחקים הוא בערך של חודש, ויש לי רק וNFS (ואני עדיין לא הצלחתי לגמור סיבוב בלי להתקע בכל מה שניתן...)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התרשמות ראשונה, נוח להחזקה, מעט מתחמם.

אין תיעוד (חוץ מאיך לחבר) כנראה הידע מהו כפתור 1 ומהו D-PAD הוא דבר שנולדים איתו...

בעיות: ב כל תזוזה בתפריט מקפיצה ב-2 שורות... שעה ניסיתי לצאת מהמשחק... (בSETTINGS של הבקר לא מצאתי כיוון רגישות - נראה לי בסיסי :'( )

ניתקתי אותו (מקלט) ממחשב אחד בשביל להתקין במחשב אחר, וה- GUIDE BUTTON מהבהב כבר 15 דקות (כרגע המקלט לא מחובר לאף מחשב) - אין לזה כפתור OFF? (טוב... בזמן כתיבת ההודעה הוא נעצר... כנראה מנסה להתחבר כ-15 דקות ומפסיק... או שנגמרה הבטרייה :D )

בכלל, איפה מוצאים מידע איזה כפתור ממופה לאיזו פעולה? או שאני צריך לעשות SETUP בכל משחק?

ובכלל הסבר על השליטה.. יש שני גויסטיקים, עוד לא הבנתי למה השני משמש

יש כפתורים X, Y, A, B מה בד"כ הכפתור OK ומה ה CANCEL ?

קחו בעירבון מוגבל את הביקורת, כי הנסיון שלי במשחקים הוא בערך של חודש, ויש לי רק וNFS (ואני עדיין לא הצלחתי לגמור סיבוב בלי להתקע בכל מה שניתן...)

תודה

כל מה שרשמת לא קרה לי :| חחחחח נראה לי נפלת על גיימפאד דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשמת לא קרה לי :| חחחחח נראה לי נפלת על גיימפאד דפוק.

:kopfpatsch:

כל כפתור יעשה מה שתגדיר אותו לעשות...

והמקלט מקבל חשמל מהUSB ככה שאם ניתקת אותו אז הוא די בOFF..

ושחברת למחשב השני התקנת את הדרייברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...