התיעצות אחרונה - מפרט רב עצמה. תקציב: 7,200 ש"ח. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה - מפרט רב עצמה. תקציב: 7,200 ש"ח.

Y@M

Recommended Posts

למה אתה צריך 640 בכרטיס סתם ביזבוז אלא אם יש לך מסך שצריך את זה ?

מחזק ולמה 4G ראמ .. זה רק שימושי בתוכנות כבדות כעריכה וכאלה ... בכל מקר אני בטוח שיש לך סיבה לקח רק תזכור שזה מחייב 64bit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש Y@M

מחזק ולמה 4G ראמ .. זה רק שימושי בתוכנות כבדות כעריכה וכאלה ... בכל מקר אני בטוח שיש לך סיבה לקח רק תזכור שזה מחייב 64bit

נקודה למחשבה :

אני לא יודע מה איתכם אני בכל אופן שוקל להוסיף עוד 400 שח בשביל 640 עד מחר לפני כניסת החג אני אשקול אם להתקשר אליהם ( tms ) ולשנות את ההזמנה ( אם זה אפשרי כמובן) , למרות שקראתי עשרות (אם לא מאות) כתבות כמה 640 לא משתלם כלכלית , אבל בכל מקרה לפי מה שאני רואה בבטא של crysis ה 320 די מקרטע לפעמים ב high , עם 640 וה gtx קראתי שזה יותר נסבל ( בכל מקרה אני לא רוצה לדעת מה יהיה כשיצא המשחק המלא ב ultra high ) .

לפני שתחשבו שאני עושה מדד לפי כרטיס אחד כבר בדקתי קצת את השטח וראיתי שהכרטיס הספציפי הנ"ל מתחיל "לגמגם" במשחקים החדשים וה"כבדים" גרפית שיצאו אז יכול להיות שלהוסיף עוד 600-400 ש"ח זה השקעה יחסית טובה .

זהו , אני רוצה להגיד לכם שיצאתי מבולבל מכל הסיפור הזה : מצד אחד קראתי שכרטיסים היותר טובים לא משתלמים כלכלית (640 לעומת ה 320 ) וה gtx

עולה פשוט המון ! מצד שני הם מראים ביצועים יותר טובים במשחקים החדשים (למרות שבהבדלים קטנים אבל לפעמים זה הגבול לבין שהמשחק רץ "חלק" לבין "קירטוע" שאני מאמין שלא רק אני ויש עוד אנשים שמשקיעים 1500+ בכרטיס מסך לא יאהבו את המילה הזאת בכלל מצד שלישי עדיף אולי לחסוך את ה400-2000 ש"ח האלה האלה להשקעה עתידית של כרטיס המסך אבל זו תיהיה כבר נוסחה שחוזרת על עצמה שוב ושוב ......

אני יודע שחפרתי כאן אבל אני מאמין שישנם עוד אנשים כמוני שהתלבטו מאוד בקטע הזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חמודי..

ההבדל ביבוצעים לא עובר את ה10% במקרים הכי בולטים ואילו ההבדל במחיר יכול להיות עשרות אחזוים אם לא כפול ומעלה

כמבון מה שיקר יוותר ברוב המקרים חזק יותר ויתן לך ביצןעים במשחקםי מסוימים טוב יותר על מצבין מסוימים..

השאלה אם זה שווה לך לרדת בחלק מהמפרט/להוציא עוד כסף בשביל כאלה שינויים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חמודי..

ההבדל ביבוצעים לא עובר את ה10% במקרים הכי בולטים ואילו ההבדל במחיר יכול להיות עשרות אחזוים אם לא כפול ומעלה

כמבון מה שיקר יוותר ברוב המקרים חזק יותר ויתן לך ביצןעים במשחקםי מסוימים טוב יותר על מצבין מסוימים..

השאלה אם זה שווה לך לרדת בחלק מהמפרט/להוציא עוד כסף בשביל כאלה שינויים קטנים

דבר ראשון אני לא אוהב שקוראים לי חמודי מצטער.

דבר שני נוסף לבילבול ראיתי שה pro יצא אפשר להגיד שזה סרט רע , אולי באמת היייתי צריך לחכות קצת אבל כמו שאומרים לא בוכים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד תתחדש.

The-Star גם אני התלבטתי רבות בין גירסת ה320 ל640 נבידיה עשו כאן תרגיל מרגיז מדובר באותו כרטיס מסך בדיוק והם מתמחרים את ה640 גבוה מדי.

במחשב שאני קונה יש את הדל 24 אבל בתקציב שלי שהוא די גדול 10500-11000 ה640 לא נכנס כך שהחלטתי להתפשר ולקחת 320 ואז ידוע לי ש2900pro עומד להגיע לחנויות אבל הוא צורך 200 ואט רק במנוחה..במאמץ הוא עובר את ה200 ואט אולי ל250 ואט+ וזה המון למי שהמחשב שלו עובד 24/7 ככה שהוא יוצא יותר יקר שלוקחים בחשבון את צריכת החשמל שלו, אנחנו במעין תקופת מעבר. הסנדרט מתחיל להיות 22 אינץ ומעלה המסכים האלה מציעים את היחס כסף/גודל הטוב ביותר(לא מתיחס כרגע לזה שהם פאנל TN שהוא נחות) וכך אני מקווה התלבטויות מרגיזות של לקחת כרטיס 320 או 640 יעברו מן העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים...

הספק שבחרת הוא לא מומלץ לפי מה שהבנתי מהפורום כאן. ליברטי 400 יהיה טוב אני חושב ויש את הקרויזר 450 וה520 שהוא גם מודלרי כמו הליברטי.

דבר שני שעדיף לך ה2900pro שעולה פחות משמעותית יש בtms ב1457 ש"ח כמדומני ואם אתה עושה לו אוברלוקינג אתה מגיע לרמה של הhd2900xt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מעדיף שלא להתעסק עם ... (וגם לא שיעשו לי).

הרכיבים יקרים מדי מכדי שילך שם משהו, ואני לא רוצה להתעסק עם חלקים בעייתיים...

בקשר לספק, אני מפחד שהקרויזר 450 לא יעמוד בביצועי מקסימום עם הכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתה ספק מצויין ,אבל לא היה שום צורך בו ,ה ליברטי 400 היה מספיק מעל ומעבר :cool2:

ודרך אגב ה 2900PRO 512 MB לא אוכל 200 W במנוחה ,אלה רק 107 ...לעומת ה GTS שאוכל כ 102 W במצב מנוחה .

ב מצב עומס ה 2900PRO עובר קצת את ה 200 W ,וה GTS 180-190 לזכרוני :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב בקשה להוספת עוד מאוורר, וחריגה קלה מהתקציב, הורדתי את השטח של הHD והוספתי את האוורר:

myliveds5.jpg

כנראה שככה אני הולך לקנות אותו, אם למישהו יש הצעות, אני אשמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...